Определяне пола на бебето в първия месец

  • 24 496
  • 90
  •   1
Отговори
# 45
  • Ню Йорк
  • Мнения: 5 080
В първия месец само Господ може да знае пола Simple Smile Имай малко търпение  Hug

# 46
  • Под Сините камъни
  • Мнения: 4 412
На мен пола на детето ми го казаха в 5 та г. с. след като се уловиха сърдечни тонове. Идеята е че момичетата и момчетата имат различна честота на биене на сърцето. Знам че на момиченцата сърцето им бие по - бързо и съответно повече пъти в минута, но не помня от каква стойност нагоре беше за момичетата и за момчета.
При мен специално определянето на пола от сърдечните тонове беше успешно, но нямам идея до колко е надежден метода. Чувала съм за доста случаи, тук в Гърция където се определя още в съвсем ранна бременност по този метод пола на детето и в последствие излиза вярно, но ................
Ако искаш попитай гинеколога си ако знае нещо повече по въпроса. И аз смятам че нещата се определят с генетични изследвания, знам че и при амниоцинтеза става ясно, но едва ли ще прибегнеш до там само заради определяне на пола.
по този метод дъщеря ми трябваше да е момче  Laughing

# 47
  • Мнения: 3 695
невъзможно е в първия месец да се установи пола на бебето

# 48
  • Мнения: 940
малко ми е странно защо е проблем да имаш 3 или дори 4 деца от един пол, за мен все е щастие и благословия че имаш деца, но авторката сигурно си има сериозна причина. ние ужасно много искаме момиче например, че и двата ни рода са пълни в мъжища  Crazy но пък на последния преглед май май се видя една малка пишка  Laughing каквото такова, да ми е живо и здраво, няма да го обичам по-малко  Hug  bouquet все пак стискам палци на авторката да е момче, щом толкова много го иска, защото да премахнеш дете само заради пола му ми е малко страшничко, при положение че има толкова мами, които всичко биха дали за едно малко човече, а не могат да имат...но пак си е мое мнение де, извинявам се, ако го натрапвам, живеем в свободен свят   bouquet  bouquet

а по темата - и аз като останалите мисля, че няма шанс да се види толкова рано, дори и да се направят изследвания, според мене си е чисто божа работа и никога не можеш да бъдеш на 100% сигурна. ами ако всички прегледи и изследвания покажат, че е момче, а се роди момиче?? (както явно се случва). така че просто реши искаш ли още едно дете или не, а не да подбираш пола като на кученце в магазин... Peace

успех!

# 49
  • Мнения: 9 776
А кой всъщност има три момичета Thinking? Ти, или мъжа до теб? Или са ви общи?

# 50
  • Мнения: 2 521
Аз останах с впечатление,че авторката има две момичета.Може би третото е на съпруга и.
Но преди 2-3 дни в ДИС и в искам бебе имаше пуснати теми за избор на пола-чрез забременяване инвитро май беше.Пак имаха 3 деца от един пол.Не се спомена какъв е точно пола.Много подобни теми за няколко дни Thinking

# 51
  • Мнения: 790
предварително се извинявам за офа, ама това с цел да се махне детето ако е момиче ли ще се прави?

# 52
  • Мнения: 2 521
Олето,и аз това се интересувах още в началото,но не получих отговор Thinking.Надявам се да е само любопитство.

# 53
  • Мнения: 790
Джеси, пожелавам ти от все сърце да е момче  Hug

# 54
  • Мнения: 9 814
Аз пък да си кажа,че за майка на две или три деца въпросът й ми се вижда доста лаишки.

# 55
  • Мнения: 9 973
можже,може,даже и преди да забременееш още! Joy

# 56
  • Мнения: 157
Леле леле, не четох всички отговори защото само някой от 1 стр ми стигат - 1-во няма начин да се разбере пола в 1-ви месец, то ти незнаеш още че си бременна в т. нар. 1-ви месец.
2-ро някой беше писал че във втория месец са видели - еми ОК -  може да са видели вътрешните полови органи, защото външните се сформират последните седмици на 3-тия и началото на 4-тия месец.
Защо е по лесно да за дадеш въпрос, преди да прочетеш нешо в някоя книга или в нета например/
Не ми приемайте поста като заяждане моля   bouquet

# 57
  • Мнения: 1 709
В първия месец само Господ може да знае пола Simple Smile Имай малко търпение  Hug
Аз ходих в трети месец на три(или четири,не помня)измерен видеозон във Варна и ми казаха,че ще имам момченце  Laughing

Последна редакция: ср, 07 окт 2009, 16:04 от Синя птичка

# 58
  • Мнения: 10
Ами виждам че на повечето майки е смешно и забавно , а дали ще направя аборт мисля че е мое решение . 

Помолих за помощ от ваша страна ако знаете дами кажите ,а то какво стана 
достатачно разбрах мерси много на тези които ме разбират .

Последна редакция: ср, 07 окт 2009, 16:28 от jesi84

# 59
  • Мнения: 940
не го взимай толкова навътре. тук винаги можеш да намериш съчувствие, когато имаш проблем и добронамерени съвети, но сама разбираш че при намек да се убие дете само защото полът му не е какъвто искаш, скандализира повечето майки. още повече че някои трудно забременяват и стигат до раждане дори на едно. с две думи, мисля че не оценяваш живота като такъв. но нямам право да те съдя, изборът си е твой разбира се.
а ако виждаш насмешка, то е защото наистина ако си направиш труда да прочетеш малко в Гугъл, сама ще знаеш отговора на въпроса ти. аз поне така направих и се информирах доста по повечето въпроси, защото ми е първа бременност. въпросът ти наистина звучи доста наивно за човек, който вече има деца. а решимостта ти ти да определиш какъв пол ще е детето, което ще родиш - твърде детинска и егоистична за една майка.
пак мое мнение, извинявам се че спамя темата. млъквам вече   bouquet  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт