Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 5 260

Ужасна история,

ама може ли да не ползваш, общия ник на декемврийки за теми в клюто?  Mr. Green
Сигурно не си забелязала аз за това да напомня де  Blush

# 16
  • Мнения: 2 011
december2009 ,представям си,колко нелепо сте се чувствали,но не съм съгласна съвсем с теб.
Вие не сте пазарували на едро.Та вие купувате необходимото за вашето бебче,без значение колко пари оставяте в магазина.Факт е,че пазарувате на дребно.Не мисля,че хората са длъжни да ви продават по-евтино,само защото ще оставите 1000 лв. там.Аз също пазарувах за моето бебе предимно от там,оставих голяма сума,купувах цели пакети с бодита,ританки и т.н.Но това си е пазаруване на дребно,за лично ползване.Така че претенциите ви са неоснователни.
За лошото отношение на персонала съм съгласна с вас,че не е редно.Но нищо повече.

Леко раждане и здраво бебче на финала.

# 17
  • София
  • Мнения: 8 306
Какво стана на края, купихте ли или не?

# 18
  • Мнения: 217
Може, редактирах темата и съм продължила да пиша без да изляза от профила... Мерси  Peace

# 19
  • Мнения: 1 650
ами не мисля че КЗП ще направи каквото и да е било. Това важи за потребители, а в случая вие изрично сте се правили на търговци т.е. КЗП се ангажира със случай клиент-търговец. Като сте взели фактура на името на фирма Х отношенията вече са межу двама търговци и КЗП не е контролен орган по тях. Както се казва - хитрата сврака с двата крака. И след като се представяте за това което не сте, нормално е да срещенет от другия край негативно отношение

# 20
  • Мнения: 320
Ами тия пък..... няма думи

# 21
  • Мнения: 217
Хаиде още един философ... абе вие не четете ли? Или си викате на чужд груб сто тояги са малко.... ние не сме се крили и не сме се представяли за друг....попитахме още в началото дали ще ни разрешат..... и отгоВора беше ДА!...

Както и да е..

# 22
  • Мнения: 1 788
Хич не се досвай Амбър Simple Smile
Дори и да не може да ти помогне КЗП, в което се съмнявам, аз никога не бих отишла на тази борса, за да пазарувам, след като прочетох темата ти! (имам си доста голям списък на места, за където съм подочула разни изцепки и не посещавам за нищо на света)
Загубили са мен като клиент, а вярвам и още хора.
Това, ако за тях е малко и продължават в същия дух - скоро ще останат с шепа клиенти и ще обърнат политиката си...
Крайно време е да се научим да сме стриктни и да имаме точни изисквания...

# 23
  • Мнения: 1 650
ами добре
Съчуствам ти, не са прави, трябвало е затова че имаш температура и си си направила труда да идеш да ти направят по голяма отстъпка
Това че не ти е било добре - Вис Виталис нямат вина. В случая искаш отношение като към клиент, но с цените на търговец т.е. да се изциганим малко всичко да е ни е много ефтинко, ама да обгрижват и т.н., а че не се е получило - Вис Виталис са виновни. Сама ти казваш че отношението се е променило след като сте казали че искаш на едро - ми никои не обича тарикати на дребно... А си дошла да получиш съчустиве и колективно да оплюем гадните търговци ли ?

# 24
  • Мнения: 1 788
Много ми е чудно - защо винаги се намира някой, който да прави сметка на чуждите пари?
Сама си решавам дали искам да ми излезе по-евтино или по-скъпо.
Момичето е пазарувало с фирмена карта, със съгласието на притежателя й и е закупила стоки за около 1000 лв.
Това, ако му казваш "дребно", здраве му кажи...
Ако имам тази възможност да пазарувам с карта, на едро и с отстъпка - ще го направя и ще го искам, просто, защото никак, ама никак не обичам да си "раздавам" парите...
А това, че е била болна е същото като кривото настроение на смахнатата управителка на магазина - какво й е виновен клиента, че днес не е на кеф?

# 25
  • Мнения: 2 502
И аз на твое място бих оставила количката, и бих си отишла, без да закупя нищо Sad
1000 лв сте броили, не може така да се отнасят с вас!
Възмутена съм от отношението на Вис Виталис.

# 26
  • Мнения: 1 650
както и да е.

# 27
  • Мнения: 4 428
И аз не съм очарована от Пловдивския ВВ. Ходих преди няколко години, още каката беше бебе. Специално се дигнах от София да ходя до там. Не ми хареса въобще отношението и много съжалих, че съм била толкова път  Rolling Eyes
Повече не повторих съответно. Но сега съм доволна, че отвориха магазин в София  Peace Тук магазина ми харесва повече. Но не и част персонала  Mr. Green Има една особа на касата, която адски много ме дразни с намусената си физиономия  Whistling
Според мен си го възприела толкова навътре и защото ти е било зле. Пък и хормоните са ти до тавана сега  Laughing Не е трябвало да се нагърбваш с такова мащабно пазаруване, като не се чувстваш добре  Peace
Иначе Дуранго до някъде е прав. Но поне да си го бяха казали в началото, че не приемат пазаруването на името на фирма и да си знаеш. И аз много мразя, като ми кажат нещо и накрая  finger С извинение и без извинение  Mr. Green Но ес случва често. Защото кокошките из магазина ис обещават разни неща на общо основание, само и само да те излъжат да си напазаруваш. Пък, като се стигне до финала, тогава вече започваме да питаме там, където трябва  ooooh!

Иначе и аз не бих купила нещата в крайна сметка, след каот не са си спазили обещанието  Naughty
Пък и ако бяха магазин на място, и без да си искаш, би трябвало да се сетят сами да предложат отстъпка на клиента за такава сметка  Peace Ама да не прекаляваме в очакванията към нашите търговци  Mr. Green те първо да се научат що е то усмивка  Sunglasses

# 28
  • Пловдив
  • Мнения: 3 711
Днешната случка ми напомня за моят миналата година.Избрала съм си детско легло и моля  продавачката да го приготвят , а аз в това време имах да взема нещо дребно. Ей  ooooh!, като ми отвори една уста този продавач консултант как така ще ми изкарат леглото без да съм платила  Thinking, първо праите на касата и тогава отиват в склада   Naughty  с един тон , все едно съм някой просяк. Ами тръгнах си и и казах, че има и други места където с усмивка ще ми приберат парите и си тръгнах.
Жалко за изтровенитв нерви и многото км на авторката   Confused.
Тези момичета са адски нелюбезни и неориентирани.Редовно незнаят нещо къде е  и се питат една друга ,камо ли да ми препоръчат някое пред друго.
А тя собственичката даже задминава и подчинените си, нали все пак ги избира по неин вкус  Mr. Green

# 29
  • Варна
  • Мнения: 2 101
Ситуацията, в която сте попаднали е абсурдна и нелепа. Ами, ако беше отишла да напазари въпросната братовчетка, която е търговец и работи с борсата и нея ли щяха да върнат? Освен това всяко средностатистическо магазинче след като направи първоначалното зареждане, едва ли следващите зареждания стигат сумата от 1000лв.
Сега да споделя и моя опит. Докато аз бях с бебчо в болницата, моите родители със списък от мен, отидоха да пазарят в бебешки магазин. Бяха се прибрали с два пъти повече неща от списъка, голяма част от които бяха подаръци от магазина, плюс 10 % отстъпка от цялата сума (грубо около 300 лв.)
Всичко зависи доколко хората, които са в магазина са търговци. Сигурна съм, че ако това стигне до ушите на собственика, не управител, ще се отнесат друго яче

Общи условия

Активация на акаунт