Имам изпит,които е решаващ -идей за суеверия,които са ви помогнали на вас?

  • 9 164
  • 36
  •   1
Отговори
Уча последна година.До сега не ми се е налагало да търся такъв начин за изпит.Но този път е много важно за мен да го взема.Чувствам се подготвена но много ви моля дайте ми някакви идейки и суеверия,който могат да гарантират ,че дори и с 3 ще си взема изпита.Много ви моля не ми се смейте,но съм сигурна ,че има някакви суеверия относно вземане на изпит.Благодаря на всички,които се включат?

# 1
  • Мнения: 12 670
Имах едно черно поло, по-скоро пуловер, с който си бях внушила, че много ми върви. Зор видях на юнската сесия, но си взимах изпитите.

# 2
  • Мнения: 606
Суеверно залягай над уроците и не рови из форума, че от 3 поста ставаш зависим.

# 3
  • Мнения: 2 133
Кръстиш се шест пъти и плюеш зад гърба си три пъти!Успех!

# 4
  • Мнения: 4 668
Сериозно ли си последна година , а допускаш такива елементарни правописни грешки ? Rolling Eyes
На въпроса - изпит се взема с четене ,  а не със суеверия .

# 5
  • Мнения: 4 380
Имах някъде половин тетрадка с магии за такъв случай. Laughing Ако много ти трябва ще изровя.
Папрат май беше нужна за талисман.

# 6
  • Мнения: 348
Simple Smile  Simple Smile  Simple Smile 
xenia,
защо подвеждаш момичето. Покрай ърсенето на папрат ще изпомачкат всичката трева с гаджето и есенното слънце ще й изпари добре научените въпроси.

Извинявам се, но наистина ученето носи здравословна доза увереност, а това си е най-голямата магия.

Другите съвети ги пише в списанията като указания за обличане и обноски по време на интервю за работа.
Семпло облекло без сексуални намеци, дребни и в малко количество бижута, лек грим, прибрана прическа, ...
обаче си зависи и от преподавателя.

# 7
  • Мнения: 1 568
Нокът от риба и косъм от медуза Peace

# 8
  • Варна
  • Мнения: 2 079
Често съм разчитала на суеверието "Полят изпит, взет изпит". Laughing Laughing Laughing Особено за държавния изпит така се бяхме полели с един колега, че се явихме на следващата дата Embarassed

# 9
Сериозно ли си последна година , а допускаш такива елементарни правописни грешки ? Rolling Eyes
На въпроса - изпит се взема с четене ,  а не със суеверия .
Пиши къде са тези грешки?

# 10
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
надявам се , изпита да не е по български ...
и е добре да поясниш какво е Идей

# 11
  • Мнения: 776
Учи Мацко, учи! Mr. Green

# 12
  • Мнения: 51
Уча последна година.До сега не ми се е налагало да търся такъв начин за изпит.Но този път е много важно за мен да го взема.Чувствам се подготвена но много ви моля дайте ми някакви идейки и суеверия,който могат да гарантират ,че дори и с 3 ще си взема изпита.Много ви моля не ми се смейте,но съм сигурна ,че има някакви суеверия относно вземане на изпит.Благодаря на всички,които се включат?
Кажи една гореща молитва Praynig,легни си със чувството че молбата ти ще бъде удовлетворена(най-малкото щото е искрена и е за добро)легни си и остави подсъзнанието ти да свърши останалото.И не го  мисли"сега ако се проваля,кво ще правя?"Не предвиждай вариант на провала.Желая ти успех

# 13
  • Мнения: 776
Уча последна година.До сега не ми се е налагало да търся такъв начин за изпит.Но този път е много важно за мен да го взема.Чувствам се подготвена но много ви моля дайте ми някакви идейки и суеверия,който могат да гарантират ,че дори и с 3 ще си взема изпита.Много ви моля не ми се смейте,но съм сигурна ,че има някакви суеверия относно вземане на изпит.Благодаря на всички,които се включат?
Кажи една гореща молитва Praynig,легни си със чувството че молбата ти ще бъде удовлетворена(най-малкото щото е искрена и е за добро)легни си и остави подсъзнанието ти да свърши останалото.И не го  мисли"сега ако се проваля,кво ще правя?"Не предвиждай вариант на провала.Желая ти успех

Шегата на страна, това е много добра идея. Честно да си призная, преди всеки изпит точно молитвата ми е помагала  Hug

# 14
  • София
  • Мнения: 16 070
чела - не чела на всяка дата за изпит се явявах смело.  Изчаквах и влизах последна - като остана насаме с комисията, разтягам локуми докато пишат 3. Тази система работи безотказно и завърших без  нито 1 двойка.
Успех, бъди спокойна и уверена и ще го вземеш.
После чакаме да се похвалиш.

Общи условия

Активация на акаунт