Златна есен и ФОТОШОП (Тема 69)

  • 39 318
  • 727
  •   1
Отговори
# 15
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 361
Снимката има само кроп. Къпех се сутринта и излизам от банята и като го видях докато извадя камерата от чантата да се наглася...почти в края го хванах...буквално минута след това вече не беше това Crazy А Квазито мисля, че пита как да я снима мъглата..т.е иска да присъства в снимките му Laughing

# 16
  • Пловдив
  • Мнения: 76
Мда, наистина това питал Wink На ЛС го разбрах. Ами освен да намали скоростта, за да влезе повече светлина, друго не се сещам.
А иначе за твоя изгрев - много ми е познато..снощи си умрях от мъка, че не си носех апарата...имаше невероятен залез - поне 10 цвята Wink А и луната беше ОГРОМНА...абе не ми се мисли Simple Smile Добре, че има хора, като теб, които успяват да хванат красивите моменти Simple Smile

# 17
  • Мнения: 293
Минерва, благодаря ти!  Hug Този - големия елемент е едно перде, на което се мъчих да докарам някакъв отенък, който да се връзва с цялата композиция. Махах го, слагах го и накрая го оставих. Но ето рамката без него:

# 18
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 361
Нели с перденцето сякаш повече ми харесва Hug
Минерва направо си за шамари да не носиш фотото Mr. Green Отивай в ъгъла Crossing Arms Laughing

# 19
  • Мнения: 510
Нели,прекрасно включване! Страхотна е (и на мен сякаш с перденцето по- ми харесва)
Май само ти твориш, докато всички останали само лафосваме.... Laughing
И снимките са страхотни!!!

# 20
  • Мнения: 293
Роси, аз защото съм в отпуск, детенце на училище, компютъра е свободен и аз използвам момента.  Mr. Green

# 21
  • Монтана
  • Мнения: 220
Хайде и аз тук[да не изпусна готината тема].  Wink
nela_66 ,рамката с пердето и на мен ми допада повече,изглежда ми по-завършена с него.
Dima,твойта рамка е чудесна,харесва ми съчетанието на цветовете.
Ето нещо и от мен:



Aз както обикновено съм доста пестелива на елементи,иска ми се да сложа повече,ама все ми изглежда претрупано и накрая половината ги махам.  Blush

# 22
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 361
Сентана имам твоя проблем Mr. Green
Нели е отпуска...а аз на работа. Това значи, че само ще пиша...рамки - някой ден ако излезна отпускаааа Mr. Green

# 23
  • Мнения: 3 453
   Момичета, може би вече не ме помните.Отдавна нямам време да се занимавам с рамкиране, колажи и т.н , но ви следя.
  Пиша по повод кита на Минерва.
 
   Минерва, това е най-веселият кит за рожден ден който съм срещала до сега.Другата седмица непременно ще рамкирам снимките от РД-то на сина ми с него!Страхотна си!Продължавай все такива красоти да правиш.  bouquet

# 24
  • Мнения: 319
Нели,с преденце  Peace Много интересна и хубава рамка  Hug

Искам да ви питам нещо: направила съм цялата рамка,наредила съм 1000 елемента и искам всички тези елементи около самата рамка + нея да ги преместя наляво например и да ги намаля.Тъй като не искам наново парче по парче да местя и нарежда по местата им как мога да ги "маркирам" и всички заедно да ги мръдна newsm78
Моля ви помагайте Praynig

# 25
  • Мнения: 7
Голямо благодарско на Минерва за новата тема  bouquet
Дали сте всички доста сериозен старт и с много хубави рамки, поздравления за всички  bouquet

# 26
  • София
  • Мнения: 771
Сиска, маркираш слоя на най-долния елемент (без фона), задържаш Shift и цъкваш върху слоя на най-горния, така ти се маркират всички слоеве. Получава се рамка около всички избрани елементи, която можеш да местиш или трансформираш. А този път сейвна ли си файла в началото  Wink

# 27
  • Пловдив
  • Мнения: 76
Сиска, трябва да ги групираш или линкнеш.
Нели, без перденцето наистина изглежда незавършено и е поизгубила малко от триизмерността Wink Сложи нещо друго, просто онова не седеше както трябва Wink Или пък може би не в онзи цвят.
Криси, радвам се, че ти допада кита.
Хера, и без да ме пращаш в ъгъла, вече съм си там  Embarassed

# 28
  • Мнения: 388
Минерва, благодаря за новата тема   bouquet  Имам предложение - да сложиш на първа страница, при уроците, линк с обяснението за ползване на маски, тъй като е много често задаван въпрос.
Нела, чудесно и много интересно включване /както винаги  Grinning/. С перденцето изглеждаше по-добре.
Сиска, маркираш всички слоеве, които искаш да преместиш заедно, кликваш с десния бутон и даваш линк леърс. После можеш да дадеш и ънлинк  Mr. Green

# 29
  • София
  • Мнения: 2 164
Един запис и от мен  Wink

Общи условия

Активация на акаунт