Златна есен и ФОТОШОП (Тема 69)

  • 39 328
  • 727
  •   1
Отговори
# 675
  • София
  • Мнения: 771
Благодаря за идеите, ще ги приложа. Надписът умишлено го поставих така уж да следва линията от долния ляв ъгъл нагоре към композицията, но явно не ми се е получило.

Карчева и на мен във втория вариант ми харесва повече. Цветното колажче е много приятно, само бих свалила леко композицията надолу.

Никки, единственото, което не ми харесва е прекалено голямата сянка зад момиченцето.

Лати, твоите рамки винаги са ми харесвали и тази разбира се.

Mi, интересна рамка като цяло. Не ми допада това нещо, което е като шев и хваща и главата, също няма контраст между пеперудите и фона и така се губят. Шрифтът е трудно четлив на този фон.

# 676
  • Пловдив
  • Мнения: 76
Карчева, много е готин колажа...само, че Мишо ми изглежда прекалено малък. А на синята летва си представям надпис Simple Smile Много е празна някак в момента.

Никки, страшно сладко е колажчето, но липсват сенки на всички играчки (плюшените + куклите)...а останалите сенки, които си сложила карат елементите и детето да изглеждат като залепени, вместо да придадат съответната дълбочина, която е необходима за такава триизмерна композиция. Ако си поиграеш малко, мисля, че ще стане прекрасно Simple Smile Например при момиченцето е нормално сянката да пада под коленете...разпиляна.

# 677
  • София
  • Мнения: 5 289
Свалих цялата композиция по надолу,намалих фона,защото немога да увелича Мишо и сложих натпис на летвата, сега как е?

# 678
  • Пловдив
  • Мнения: 76
Смени шрифта, бутни текстът в летвата малко надясно , че си го забила в мечето и махни долния текст (или го смени с нещо друго, а не да се повтаря думата). Иначе е адски сладък този колаж, браво Simple Smile

# 679
  • Мнения: 3 453
   Я да видим кой е най-раннобуден? Joy

  Добро утро!Критики приемам всякакви почти hahaha Само за наклона моля ви не ме джуркайте Joy Така си го искам наклоненко! Laughing И тез китки до двете снимки да ги махна ли?Май попрекалих с елементите.. newsm78
  Качеството е отврат, но е от мултито проблема Wink

  
  Карчева, колажа ти е уникален!Много свежарски  bouquet

 Лати, много нежна рамка.Съгласна съм със съвета да изсветлиш малко снимката Peace

  Здравче, много бонбонесто  bouquet Само сянката на детенцето е доста силна.

 Иве, айде дай някоя рамкирана РД снимка де.Какво се спотайваш!Няма да те караме да ни черпиш пак Laughing

# 680
  • Мнения: 3 453
   Много спите ей Party

  

  И сам войнът е войн Laughing Flutter Това го правих бързо и с детето в мен, та ми е ясно колко критики ще има  Laughing

 

  

Последна редакция: нд, 15 ное 2009, 09:00 от Пияна вишна

# 681
  • Варна
  • Мнения: 1 618
Спим, да сме бодри за критика Mr. Green

Първо, Карчева, колажа ти е супер, даже и в първия вариант, не е претрупан споко, аз бих махнала само розовите елементи под първия фон и тези на ъгъл, нямат място на рамката според мен. Браво!
Здравче, за твоята рамка имам забележка за детето, намали го малко, че много е голямо, оправи сянката му и малко поизсветли детето Peace
Пияна вишна, от творчество не спиш май Mr. Green
Първата- наклона Mr. Green,верно много лошо е качеството, защо така се е получило?
Втората- уеднакви фона, или поне  от едната страна да  е изчистен, че сега е много шаренко навсякъде.
Третата- понамали сенките, че фона е светъл и се виждат много. За друго не се сещам сега, пак ще погледна после,
а сега мммм кафето ми е готово  Coffee

# 682
  • София
  • Мнения: 224
 smile3501Страхотни сте!Ранобуднички  food010

# 683
  • София
  • Мнения: 771
Добро утро! Крисси, първата най-много ми харесва. Направи ми впечатление, че голямата снимка може би си я обърнала хоризонтално и надписът "boy" се чете на обратно, но това не е болка за умиране.

Сузанка, при теб забелязвам, че често променяш елемените в перспектива както и в случая, но се получава разминаване в наклоните на различните елементи.

И още нещо от мен

# 684
  • София
  • Мнения: 5 289
Малеее Вишнее Пияна ли си не си ли незнам, ама много си работлива рано рано в неделя.  smile3501
На първата мисля тия цветченца отляво да ги махнеш май newsm78.И незнам що така си отрязала горната хартия, нямаше ли да е по добре да  се виждат ъглите. ThinkingОранжевката много ми харесва, свежа е и зеленката не е лоша. Grinning
Сузанка кали ти е казала вече, перспективата хич я няма. Laughing

кали вълшебна е, много нежна, много красива. Grinning
She_R неможе ли само ъглите да махна, без другите елементи в ъглите, само да ги поставя на мястото на ъглите. newsm78

# 685
  • София
  • Мнения: 224
Благодаря,ясно започва се от начало.

# 686
  • Варна
  • Мнения: 1 618
Кали, браво, вълшебна е !Много, много хубава Hug
Карчева, по принцип рамката е с достатъчно елементи за да я доокрасяваш и отстрани, пък и розови, не ми се връзват newsm78.  Става много хаотична така Peace

# 687
  • Пловдив
  • Мнения: 76
Кали   newsm81 Hands Clap страхотна ти е рамката, паднаха ми очите #Crazy толкова е нежна, изчистена и галеща...браво, браво!  smile3501

# 688
  • София
  • Мнения: 771
Благодаря ви много, правих я с много любов за едната племенничка. Сега чакам снимки и на другата. Най-после имам възможност да си рамкирам момиченца и то не "крадени" от нет-а.

# 689
  • Мнения: 1 182
Кали, невероятна е рамката ти!  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт