Златна есен и ФОТОШОП (Тема 69)

  • 39 327
  • 727
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 293
Кали, изключително красива рамка!  Peace
Карчева, колажа е приказен!
Да си покажа днешната рамка.

превюто е линк за по-голям размер

Последна редакция: пн, 16 ное 2009, 00:00 от nela_66

# 691
  • Бургас
  • Мнения: 2 350
nela_66 На мен ми харесва, само текста не мога да го прочета.

Момичета искам да помоля да слагате под превюто и линк за увеличено разглеждане. На мен поне ми е трудно да коментирам рамки, които не мога да прегледам по обстойно, защото на малко превю всичко изглежда добре.... newsm78

Ето я моята поправка, бях на път да скапя всичко, опитвайки се да понаглася сенките.....Как е сега?


http://martichka.multiply.com/photos/hi-res/1/135?xurl=http%3A%2 … 2F1%23photo%3D135

# 692
  • Пловдив
  • Мнения: 76
Никки, значително по-добре Simple Smile Само че някои неща в момента летят - шкафчето вляво, къщичката вдясно и кубчетата пред детенцето. Получава се илюзия, че са във въздуха, защото сенките са под тях и са много "високи". С drop shadow ли ги слагаш? Защо не пробваш да ги нарисуваш леко с черна мека четка и намалена прозрачност?

# 693
  • Мнения: 7
Здравейте,много хубави неща видях на Кали,КАрчева ,Здравка ,She_R  bouquetстрахотни са браво.Нямам възможност сега да коментирам ама то и няма какво де
Ето да да ме поодумате и мен  Embarassed

http://ivchetopivcheto.multiply.com/photos/hi-res/32/62?xurl=htt … 2F32%23photo%3D62

# 694
  • Мнения: 1 999
Момичета, знам, че сте много напреднали и въпроса ми е глупав, но.... Изчетох повечето теми, но първите са архив и по-голяма част от изображенията липсват. Как ползвате т.н скрап-ове и какъв формат трябва да са елементите, за да се използват във Фотошопа-т.е. мога ли да ползвам елемент, който не е JPEG  newsm78

# 695
  • София
  • Мнения: 771
D_e_s_i_t_o , скрапове можеш да намериш в закованата тема  Фотошопска библиотека. На последните страници линковете са актуални. Цъкаш на линка и сваляш, после разархивираш и готово. Обикновено те съдържат файлове в PNG формат и са готови за ползване.

нела, много ми харесва рамчицата, наистина може малко да увеличиш шрифта, който е много хубав. Кой е, ако не е тайна?

Иве, харесва ми, но няма сенки. Може малко да доизкусуиш шапката и костюмчето с мека гума.

# 696
  • София
  • Мнения: 224
Още един жалък опит от мен #Cussing out

# 697
  • Враца
  • Мнения: 166
Сузанка, според мен елементите клоните които излизат от рамката ги постави пред самата рамка - има един поставен правилно. И този букет горе все едно е закачен в нищото, можеш да го завъртиш  така, че стъблата да сочат към ъгъла и почти да не се виждат или с нещо ги закачи към дървото. Горния клон май е и малко увеличен - частта извън рамката, по-добре ще е ако е с правилните размери. Това е моя скромен като опита ми коментар   bouquet.

# 698
  • Мнения: 3 453
   Момичета ,благодаря  Hug Сенките на третата ги дооправям, а първата ще я мъдря хартията Карчева Laughing Hug

  Кали, прекрасна е!

  Здравче, много е хубава - само наистина посвали малко шкафа и къщичката да не стоят така въздушно.

# 699
  • Варна
  • Мнения: 1 618
Сузанка,първо дооправи излизането на клоните, защо само един е излязъл, а другите два са в рамката? (assya_g  го е казала и тя)
После, остави фона да е един, а не три наклонени; рамката е с много лошо качество, недейте да намаляте елементи и после увеличавате, защото те се разцапват и се влошава качеството им. Подкрепям assya_g за букета горе, завърти го поне с дружките надолу.

# 700
  • Мнения: 1 999
ама как ги ползвате отделните елементи от скраповеве и трябва ли да настроя програмата, за да мога да ползвам и други формати освен JPEG Praynig

# 701
  • Мнения: 139

Oще един опит да направя тъй дет' не мога  Crazy
Знзм, че снимката е от сянка и е силно слънчево извън нея, но ми хареса някак си Embarassed
К'о шИ кажИтИ  Laughing

D_e_s_i_t_o след като си изтеглиш китчето, си го разархивираш и си го сейфваш в папка.Аз правя така:Отварям ФШ, после си отварям и папката с кита, която ми застава над ФШ. Харесвам си елемент и го завлачвам с мишката в полето на ФШ.После, след като съм си направила нов документ, отново влача елемента в него и вече според желанието.Дано съм ти била полезна

Последна редакция: нд, 15 ное 2009, 21:22 от kris70

# 702
  • Мнения: 2 270
искам да похваля Кали   bouquet  bouquet
Ивчето прекрасна е рамката,но защо главичката е обърната в друга посока спрямо тялото/някак неестествено стои/
nela_66 -СТИЛНА РАМКА.Браво
Никки-махни сенките под мебелите и ще си готова
Сузанка68-не е жалък.Имаш напредък

Ето и от мен един рамко колаж.Ако някой желае кита да ми пише ще му го пратя

# 703
  • Мнения: 7
Ами Ивчето толкова беше разсеяно одеве като я прави тази рамка,че сега като я гледам и ми идва да се застрелям колко грешки има
Дано тази е по-добре Embarassed

май прекалих с wordarta newsm78
http://ivchetopivcheto.multiply.com/photos/hi-res/32/63?xurl=htt … 2F32%23photo%3D63

# 704
  • Мнения: 293
ani69 , който може го може! Прекрасен колаж!
ivchetopivcheto, страхотна коледна рамка!
Здравка Желязкова от село Стомана, kali , текста е от кита и съвсем не се четеше, когато го сложих. Поиграх си с него, за да го доведа до сегашното му състояние, но ще го увелича малко. Да си призная, не зная какво пише, май е на немски и дано се връзва с рамаката . Mr. Green

Последна редакция: нд, 15 ное 2009, 23:05 от nela_66

Общи условия

Активация на акаунт