Златна есен и ФОТОШОП (Тема 69)

  • 39 326
  • 727
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 3 453
 Ани, много ми харесва колажа!   Peace  Само децата ми стоят малко странно на тъмният фон, не са ли прекалено огряни?Явно снимката е правена на слънце, може идеята да ти е от луната да се отразява светлината, но ми се струва много силна.

 Нели, много ми харесва твоята рамка!Много изчистено и стилно стои  bouquet

 Иве, за първата рамка съм съгласна с Ани Peace Втората е по-добре.На мен лично ми идват в повече елементите във всеки от 4те ъгъла на листа.

  
    Давам и линк, качеството е по-добро като е по-голяма в Мултито.

  Момичета, къде  да качвате снимките си?В Мултито качеството напослеък е отврат.

Последна редакция: нд, 15 ное 2009, 23:16 от Пияна вишна

# 706
  • София
  • Мнения: 771
Иве, тази е нещо друго, наистина ще стане по-добре ако махнеш нещата от някой ъгъл, за да не е толкова симетрично. Пише се "Believe"

Ани, чудесно колажче с хубави елементи.

Нели, имала си късмет с надписа, пише "моето любимо момиче"

# 707
  • Мнения: 293
Ееее, улучила съм! kali , благодаря за превода!  Hug
Пияна вишна,сладко колажче! Ако намалиш цялата композиция и я качиш леко нагоре, дали няма да е по-добре. Струва ми се, че прожектора в левия ъгъл, както и свещта върху стола са излишни.  Peace

# 708
  • Мнения: 3 453
   Нели, права си.За свещта особенно, много исках да я има, но явно не и е там мястото.Сърцето ми спи, та утре ще я пусна преработена.Мерси Hug

# 709
  • Варна
  • Мнения: 1 618
Бъра-бъра, много пишете посред нощите пак Hug Laughing

ivchetopivcheto , браво , много, много хубава е рамката ти. Можеш да махнеш само тези жълти камъни на горната снимка,, и без това са накриво и ще паднат Peace И махни горния надпис, този в долния ъгъл е достатъчен Peace
Пияна вишна, моите забележки са по отношение на сенките- на листата особено. Много плътни сенки слагате си мисля, особено и при светъл фон, така се набиват на очи Naughty
Ани, Тони е порастнал много Hug Красив колаж  bouquet

Хайде пийнете кафенце и се залавяйте да творите smile3508

# 710
  • Мнения: 3 453
   Добро утро, ето я след поправката.

 

 http://radionovi.multiply.com/photos/hi-res/54/9?xurl=http%3A%2F … %2F54%23photo%3D9
 
   Румка, мерси за кафето!Абе чудех се аз кое много ми чернее, а то било листата.При тях правих промяна на цвета лека и мислех че е от това.После ще оправя сенките като се прибера, че малкия ме зове за разходка.

 Времето е супер, изчезвам да правя снимки да има какво да рамкирам.

  Хубав ден ви желая момичета и много неща да сте натворили до следобед Hug

# 711
  • Мнения: 7
Добро утро !
Кали толкова ме е срам,че пак обърках,добре че си ти  Hug
Ще пробвам да махна единия надпис.
Ами от She_R кафето от мен по едни кексчета да разваля малко фигурите ви

# 712
  • Мнения: 2 270
Пияна вишна-благодаря ти за забелжката.Мислех да пускам някакъв светлинен лъч от луната,но ми стоеше много ......не на място.Ето направих фона слънчев.
 Peace

Ивчето-чудна рамка

Последна редакция: пн, 16 ное 2009, 15:03 от ani69

# 713
  • Мнения: 1 182
Добро утро и от мен.Ани-така наистина е по-хубава, но се чудя дали пиленцата не са много големи. Rolling Eyes
Пияна вишна-така е хубава рамката ,но според мен на фона можеш да пръснеш малко конфети.
Ивчето-рамката ти е страхотна.Бих оставила само долния надпис. Hug

Аз минах на морска вълна



Приятен ден от мен.Заминавам в командировка за една седмица и после ще наваксвам. Heart EyesНадявам се да направите много хубави рамчици!

# 714
  • София
  • Мнения: 224
Лека и спорна седмица на всички.
Благодаря за напътствията,ще си корегирам грешките.
Кафето е от мен!!!Заповядайте.

# 715
  • Пловдив
  • Мнения: 76
Ани, с предния фон беше по-мистериозна, но сега като че ли е по-приятна за композиция с деца. Птичките са прекалено големи, сенките са всяка за себе си. Падащите листа имат сенки, които си представям за композиция върху хартия. Всички предмети върху пейката нямат сенки, както и лейката пред нея. Също паничката, която виси от дървото, дори при големия размер трудно се вижда, че е закачена - малко изглежда като летяща Simple Smile Часовникът изглежда като част от текстурата на "стената", ако фонът играе такава роля. Малко трудно също се забелязва хоризонта и се губи идеята за триизмерност. Трудно разбирам откъде идва светлината - според децата, светлината идва от ляво; според пънчето - отдясно; според пейката - отпред. Мисля, че можеш да си поиграеш да пооправиш нещата в насока на светлината Simple Smile А композиционно - не ми допада "подът"...изглежда прекалено гръндж, мисля, че може нещо по-нежно да сложиш на негово място.

No hard feelings, нали? Simple Smile

# 716
  • Мнения: 7
На мен ми харесва на Ани колажа само птичките нещо ,самите птички не ми харесват иначе няма лошо да има птички
Лати много е яка Peace
Аз тази сутрин съм на шарена вълна

http://images.ivchetopivcheto.multiply.com/image/2/photos/32/120 … mp;nmid=272586853

# 717
  • Мнения: 3 453
  Ани, така е супер. Peace Някак си грейна колажа като цяло.

  Лати, права си!По-празнично ще стане, сега ще потърся че май в кита нямаше.
   Рамката ти е чудна! Така ме  стопли с морето.Още хич не ми е до зима Laughing

 

 

# 718
  • Варна
  • Мнения: 1 618
ivchetopivcheto ,много обичаш надписчетата Grinning Избере обаче един от правите и другите ги махни. Сложи сянката на прозореца отстрани, да се вижда. Иначе ми допада като цяло Peace

# 719
  • Мнения: 7
Да оставя само един от правите надписи happy  ?

Общи условия

Активация на акаунт