Ваксини - Дискусия за вредата от тях (5)

  • 38 399
  • 808
  •   1
Отговори
# 765
  • Мнения: 2 652
Всъщност, на мен винаги ми е било странно за този продължителен плач при бебетата каква точно е причината да плачат така неутешимо с часове.

# 766
  • Мнения: 2 761
Живака стига до мозъка -това е причината.

# 767
  • Мнения: 2 652
Живака стига до мозъка -това е причината.

Болка ли е, какво е, от което плачат?

# 768
  • Мнения: 2 761
В предвид това,4е живака е нервотоксин-да.После обаче идва и тоталното объркване на нервната система и последвалите грешни команди във функционирането на целия организъм..


 По принцип идеята на ваксините за мен е много хуманна, не знам защо с годините така са се изродили нещата ....

Нищо подобно.Самото им създаване е било с политическа цел да се направят хората покорни и немислещи.Най-лошото е  въздействието  върху епифизата и хипофизата и блокиране на някои вродени способности...

# 769
  • Мнения: 3 098
Moeто моми4енце беше ваксинирано като бебе,аз това съм го казвала тук.След раждането я взеха за отпе4атък от крака и къпане,но ми я върнаха ваксинирана с хепатитната.
До третият месец ревеше непрекъснато от 6.00 до 01.00,безутешно,силно и до посиняване,плюс екстрата физиологи4на жълтеница до втория месец.Още незнам как оцеляхме,но абсурдните "грижи"за бременна,родилка и новородено дадоха стимул за търсене на информация.Пове4ето неща ги знам от приятели лекари,от книги,темата тук я открих сравнително късно,когато отдавна бях взела решение.
Съгласна съм с Омега,4е здравеопазването и образованието са такива,тъй като обслужват интересите на група хора.Аз си реших кардинално проблема_4астно у4илище и лекари на 4астна практика.
Не могат да ми се месят нито в опазването на здравето,нито във възпитанието на дъщеря ми.Е,полу4авам писма,4е не ходи на контролни прегледи,4е има да слага ваксини,4е ТЕ са загрижени за здравето и живота на детето ми. Mr. GreenЗагрижени са защо няма хрони4ни болести,вие моми4ета не можете да си представите с какъв садизъм ме питаха преди 3 години на един контролен в поликлиниката защо това дете няма бронхит?Вси4ки имали астма,бронхит,атопи4ен дерматит.Тонът,на4ина на изразяване буквално говорят за съжаление,4е детето е здраво.Нима не сме имали никаква пневмония?Ооооо!В смисъл жалко.
Много съм отвратена,много от вси4ко,което наблюдавах.Никоя статистика в полза на ваксини и медикаменти не може да изтрие това,което аз видях и разбрах.
Пък и кой политик беше казал"Аз вярвам в статистиките.Нали ли4но ги фалшифицирах"?

# 770
  • Мнения: 85
Здравейте,
рядко пиша в темата ако не никак Embarassed, искам да ви питам знаете  ли от коя година се въвежда мпр ваксината? Питам, тъй като искам да си направя тест за антитела на рубеола макар че не съм ваксинирана и не съм преболедувала не мога да си намеря картона , а и на дъщеричката ми няма да слагам.

# 771
  • Мнения: 9

Жанетка, това с училището и ваксините е пълна глупост. За да тръгне детето на училище не е необходимо да има поставени ваксини. Изисква се картон и имунизационен статус, но никъде не е посочено, че детето трябва да има ваксини. Същото е и за детските градини, но от там манипулират родителите и изискват поставени ваксини.


Аз като майка на 15 годишна дъщеря, с десетгодишен опит лечение с хомеопатия и борба против ваксините ще ти кажа, че за съжаление проблеми има, и то доста. Няма да се впускам в описания на това през какво сме минали с тъпите даскаля и училищни власти, ще кажа само, че с течение на времето партизанската война взе да ми идва горница!
Да, един разбран личен лекар е вариант, имам приятелка, чиято лекарка просто вписва ваксините в картона, без да ги е сложила... но някак взех да смятам, че това просто не е правилно. Най - вече, защото е временно решение.

Трябва да има легален начин, трябва да имаме право на избор...

А на тези, които смятат, че  "всички бебета плачат" и не е вързано с нищо, а е естествено, ще кажа, че след като не можах да спася дъщеря си от ДТК, тя започна да реве денонощно, а дотогава беше много кротко бебе. И рева, докато не й дадох потенцирана ДТК... и после пак стана същото спокойно бебе...

И изобщо как така ще реват без причина?! Това ми се струва доста малоумно схващане.

За съжаление потенцираната ваксина не е пълно решение, заради всички онези вещества, които слагат допълнително в реалната ваксина.
И въобще самата идея, че поставяме на подобно изпитание един здрав организъм, ме вбесява.

# 772
  • Мнения: 265

Жанетка, това с училището и ваксините е пълна глупост. За да тръгне детето на училище не е необходимо да има поставени ваксини. Изисква се картон и имунизационен статус, но никъде не е посочено, че детето трябва да има ваксини. Същото е и за детските градини, но от там манипулират родителите и изискват поставени ваксини.


Аз като майка на 15 годишна дъщеря, с десетгодишен опит лечение с хомеопатия и борба против ваксините ще ти кажа, че за съжаление проблеми има, и то доста. Няма да се впускам в описания на това през какво сме минали с тъпите даскаля и училищни власти, ще кажа само, че с течение на времето партизанската война взе да ми идва горница!
Да, един разбран личен лекар е вариант, имам приятелка, чиято лекарка просто вписва ваксините в картона, без да ги е сложила... но някак взех да смятам, че това просто не е правилно. Най - вече, защото е временно решение.

Трябва да има легален начин, трябва да имаме право на избор...

А на тези, които смятат, че  "всички бебета плачат" и не е вързано с нищо, а е естествено, ще кажа, че след като не можах да спася дъщеря си от ДТК, тя започна да реве денонощно, а дотогава беше много кротко бебе. И рева, докато не й дадох потенцирана ДТК... и после пак стана същото спокойно бебе...

И изобщо как така ще реват без причина?! Това ми се струва доста малоумно схващане.

За съжаление потенцираната ваксина не е пълно решение, заради всички онези вещества, които слагат допълнително в реалната ваксина.
И въобще самата идея, че поставяме на подобно изпитание един здрав организъм, ме вбесява.
Момичета благодаря ви за вниманието.Знам че все още нямаме право на избор,знам че и ако не ваксинирам ще ми създават проблеми но наистина съм готова да направя каквото мога тези ПОРОЧНИ практики да се променят.Тези гадни ваксини ще довършат и малкото здрави хора които са останали на тази земя.Много ми е жал за бебетата,защото те са най-потърпевши тъй като  днес живеем във времена на екологична и хранителна катастрофа,която оказва невероятно голямо поражение на организма,които е особенно уязвим когато расте.Истината е че направо  зорлям ни разболяват децата /извинете ме за селския израз но той най-точно описва това ,което искам да изразя/.И обърнете специално внимание казах ''ЗОРЛЯМ НИ '' разболяват децата,искам да кажа че друг решава вместо тях.

# 773
  • Мнения: 6 713
Най-лошото е  въздействието  върху епифизата и хипофизата и блокиране на някои вродени способности...

Омега, имаш ли някакви линкове, материали, за да прочета по този въпрос?

# 774
  • Мнения: 22 494
Ели Мели, възможно е да сте имали проблеми, тъй като тогава все още имаше лекари в училищата.
Сега отдавна ги няма и реално детето го приемат само с картон и имунизационен паспорт. Няма директорката да тръгне да гони някого, защото нямал определен брой ваксини.
Отделно си има закон за просветата, в който е записано, че никой няма право да отказва образование на дете по никакви причини.

Съжалявам много, но няма да си пазя детето 5-6години от ваксини, за да му ги сложа накрая само, за да тръгне на училище. Просто няма как да стане номера.

Не знам дали тук се е споменавало....една от двете хипотези за появата на СПИН е "Полиомиелитната хипотеза"
Според Полиомиелитната хипотеза пандемията от СПИН е предизвикана от живата полиомиелитна ваксина за чието приготвяне са използвани тъкани на шимпанзета и е била дадена на милиони африканци в периода 1957-60 при експерименталните масови ваксинации водени от Hilary Koprowski.

Koprowski разработва жива ваксина против полиомиелит използвайки клетъчни култури от бъбрек на маймуни, за които се предполага че са били заразени със SIV (маймунския вариант на HIV), който по този начин е преминал в хората. По едно и също време върху подобна ваксина работят два екипа – този на Koprowski и екипа на Sabin. През 1958 National Institutes of Health в САЩ създава специален комитет по живите полиомиелитни ваксини, за да избере най-подходящата. Разгледани са много кандидати, а тази на Koprowski е била отхвърлена, като за световна дистрибуция е одобрена ваксината на Sabin.

Въпреки всичко Koprowski произвежда и прилага ваксината си на около 1 милион човека в Белгийските територии в Африка, сегашните Конго, Руанда и Бурунди. Детайлни репорти съществуват обаче за ваксинациите на 76 000 деца в района на Киншаса, в този период са ваксинирани и 40 000 деца в Германия и над 7 милиона в Полша. Филмът показан долу за произхода на СПИН е базиран именно на тази хипотеза…
http://dreamshall.com/aids/

# 775
  • Мнения: 3 098
Истината е че направо  зорлям ни разболяват децата /извинете ме за селския израз но той най-точно описва това ,което искам да изразя/.И обърнете специално внимание казах ''ЗОРЛЯМ НИ '' разболяват децата,искам да кажа че друг решава вместо тях.
Toва е така,но не е от скоро,да му се 4удим.И по наше време,когато ние бяхме деца си правеха експерименти и решаваха вместо родителите.Аз например имах гръб от моите родители,не ходех при у4илищният лекар,за да ми слага БцЖ и подобни,нито при у4илищният зъболекар.
Но в момента наистина е отровено вси4ко_храна,вода,въздух,медикаментите не помагат и натоварването с ваксини,по 5_7 броя на инжектиране е ужасно.

Не знам дали сте обърнали внимание,но отскоро запо4на да се говори и пише по медиите,4е родителството след 35 годишна възраст носи рискове за бебето.Преди 5 години пропагандата беше то4но в обратната посока.Същото важи и за отглеждането на децата,за храненето и т.н.
Както се изрази лекарката от у4илището ми за бременни"Тази година е модерно кърменето,така 4е длъжна съм да ви покажа какво ще ви е нужно да си купите".
Вси4ко се свежда до пари и контрол.
На4ина да го правят е известен на вси4ки.

# 776
  • в моя свят
  • Мнения: 849
Цитат
Сега отдавна ги няма и реално детето го приемат само с картон и имунизационен паспорт.
Дори и това го няма.За прием в училище искат само "лична амбулаторна карта" от ЛЛ.Там има информация за мерките на детето-ръст,килограми и други,история на минали заболявания,имунизационен статус,алергии и т.н. най-обща и сбита информация. Peace

# 777
  • Мнения: 936
Не знам дали тук се е споменавало....една от двете хипотези за появата на СПИН е "Полиомиелитната хипотеза"
Според Полиомиелитната хипотеза пандемията от СПИН ...
Тук също е споменавано, че такова нещо като СПИН няма, камо ли пандемия...

# 778
  • Мнения: 2 761
Лудрес,нямам в момента линкове.Но пробвай с google.

Наcкоро попаднах на книгите на Никола НИколов-там има писано също за спина... и как изведнъж се появил след противохепатитната ваксина.Книгите ги има в нет-а.

# 779
  • Мнения: 23
Както се изрази лекарката от у4илището ми за бременни"Тази година е модерно кърменето,така 4е длъжна съм да ви покажа какво ще ви е нужно да си купите".
Сега научих, че трябва да си купувам нещо. Досега кърмех необорудвана: breastfeeding .
Какво наистина ви е препоръчала да си закупите? Може би дебитомери (млекомери), а в последствие върху кърменето ще се плаща акциз.

Общи условия

Активация на акаунт