Отговори
# 675
  • Мнения: 280
Добро утро!
Аз, като лудите пак по никое време станах  #Cussing out Така се ядосвам на себе си  Crossing Arms  Laughing

Диданка Честит Рожден Ден! Да си жива и здрава, обичана и обичаща и много щастливи моменти!

Момичета вий какво сте се разгонили, бре?  Laughing Мъже нямате ли си  Naughty

Хайде отивам да квася мляко  Laughing Да видим какво ще стане  Rolling Eyes

Успешен ден!

# 676
  • Попово
  • Мнения: 687
Диданка  newsm59

# 677
  • София
  • Мнения: 167
Добро утро!
Честит Рожден ден Диданка, Ех кога беше и аз като бях агнешко  Mr. Green Да си жива и здрава, много обичана и гледана!!!  Hug

Ели, и аз се притеснявам за сополите, вече почти месец ще стане откак си ги влачи, положението не е както първата седмица да не може да диша, но все си ги има. Пръскаме, капем ефект никакъв. Мисл в съботата да я изведа да я попече малко слънцето да не се оправят че незнам вече какво да слагам.

Ние сме май от най-озъбените имаме си 10 бр зъбчета, вече не смея да проверявам с пръст за нови попълнение че хапе като овчарка  Mr. Green

Тофифи, и моята така се тръшка нищо че още не е проходила, но виждам резултат от моите мерки. Вече като кажа НЕ и тя е в другия край на стата се обръща, подхилва ми се но не пипа. Щот тогава идвам аз  Twisted Evil


Всички болнички бързо да оздравяват.  Hug Те сега ще ни се натръшкат болни по рождените дни  ooooh!

# 678
  • София
  • Мнения: 35
Диданка, Честит Рожден Ден мила! Че си агнешка чорба с тия 25.. няма съмнение никакво! Да си жива и здрава, много глезена от живота и от любимите хора, щастлива - така както ти разбираш щастието за себе си, защото за всеки то е различно. Много хубав празник ти желая.

Аз все пак отидох на концерт, беше много готино. Дори не ми беше студено и носа ми не се запуши. Вече съм доста по-добре. (може би трябваше да си оставя вечер на мама, за да се оправя...  hahaha)  Дечурлигата са ОК. Надявам се да не се разболяваме повече, че ще изтрещя..  #2gunfire    #2gunfire  

За протокола ние сме с 6 зъба и май се мъчат още два накуп, ама не ги виждам още, доки рече така. Днес се  пооправи скапаното време и смятам да поизляза с дечко навън.

Хубав ден на всички!!!

# 679
  • Мнения: 8 952
Привет, мами!

Първо да честитя рожденните дни на Пепена /с малко закъснение/  и Диданка! Пожелавам от сърце всичко най-добро! Бъдете здрави, обичани и все така усмихнати и положително настроени!



Съжалявам, че последните дни не ми остана време да се добера до форума. Симона отново е със сополи /и плюнки/. А аз нещо малко изпаднах в черна дупка.  Rolling Eyes Като се поспряхме вкъщи и ми стана едно такова тягостно. Някак започна да ми дотежава това, че нон-стоп ден и нощ съм със Симона. Ама като няма желаещи баби да помагат, ще трябва да почакам да мине още една година, за да я пратя на ясла и да си почина малко.  Sad

Виждам, че си говорите за детски филмчета. Гледат ли ги бебоците? Симона нещо не се интересува много от телевизия засега. То и аз по принцип почти не държа пуснат телевизора през деня. Наскоро се зарадва на един Мики маус, но не се загледа във филмчето. Отиде и се залепи за телевизора и искаше да го пипа.   ThinkingИначе Телетъбисите са много забавни за децата. Голямата ми дъщеря се беше пристрастила навремето.

За зъбките - сега пробива четвъртия.

На болните - скорошно оздравяване!



 

# 680
  • Мнения: 8 536
Добро утро!Моето диване още спи. Ми като се събуди снощи в един и реши че ще играе newsm32. Изкара сигурно до три и аз с нея! ooooh!

Диданка  remybussi, newsm59 ! Да си жива и здрава, обичана и глезена от двамата ти мъже! А догодина една  поправка с едно момиченце ти желая smile3534!Ох, ако знаеш как ти завиждам за тези 25, а аз трябва вече да си купувам околоочни кремове Smile!

Ели spoko, сополките на Анитка сигурно са от зъби.Да но се оправи бързо малката сладурана и всички болннички бебоци! Flowers Four Leaf Clover

# 681
  • Мнения: 162
Диданка, Честито!
Жива, здрава и много положителни емоции!

# 682
  • София
  • Мнения: 167
Виждам, че си говорите за детски филмчета. Гледат ли ги бебоците? Симона нещо не се интересува много от телевизия засега. То и аз по принцип почти не държа пуснат телевизора през деня. Наскоро се зарадва на един Мики маус, но не се загледа във филмчето. Отиде и се залепи за телевизора и искаше да го пипа.   ThinkingИначе Телетъбисите са много забавни за децата. Голямата ми дъщеря се беше пристрастила навремето.

Ние сме пристрастени към музиката от шапката на  бтв за рекламите. Гледа като омагьосана  Shocked Иначе не се заглежда но от време на време някой глас й привлича вниманието и гледа. Детски глас като чуе и се приближава задължително, чак се сърди ако не дам да гледа  Mr. Green

# 683
  • Мнения: 398
Да се отчетем-Анита е с отит и от днес е на АБ.Тази продължителна хрема е възпалила тъпанчето и оттам и температура започна да поддържа постоянна.Снощи не сме мигнали-рев, дране, тръшкане.Не се успокоява от нищо, а когато заспи се буди след 10 мин с адски рев.Тая УНГ дето вчера я гледа уж  #2gunfire #2gunfire #2gunfire

# 684
  • София
  • Мнения: 167
Да се отчетем-Анита е с отит и от днес е на АБ.Тази продължителна хрема е възпалила тъпанчето и оттам и температура започна да поддържа постоянна.Снощи не сме мигнали-рев, дране, тръшкане.Не се успокоява от нищо, а когато заспи се буди след 10 мин с адски рев.Тая УНГ дето вчера я гледа уж  #2gunfire #2gunfire #2gunfire

Ужас!!! Стискам палци бързо да се оправя  Hug  Heart Eyes Като й даваш АБ има ли подобрение? То се е измъчило милото  Hug и аз значи да влача моята да я гледат   Thinking

# 685
  • Мнения: 22
Честит Рожден Ден на Диданка!   bouquet
Честито и на Пепена със закъснение.   bouquet

Напоследък само ви чета и не ми се пише- нещо ми е смотанко (отдавам го на 40дневната дупка преди РД)

За филмчетата- нищо не я привлича моята. И тя обаче като Калинка-малинка щом чуе шапка на реклами- веднага се заглежда. А това, което я привлича, е детски глас, но истински (т.е. ако е дублаж и възрастен се преструва на дете- не го отразява изобщо). 

За вървенето- пуска се Рая и прави 3-4-5 крачки, колкото от един предмет до друг, но не ходи, а бяга, което е предпоставка за скорошно разбиване на муцунката (едва ли ще тупне по дупе, по-скоро- по нос). Но честно казано аз не я стимулирам особено. Все още я оставям в паяка (не иска много да влиза в него, но след малко рев се кротва), защото така сутрин след закуска имам поне час спокойствие- занимава се сама и достъпът и е ограничен, а когато проходи сама, ще се шмугва навсякъде и не ми се мисли тогава как ще я следя.  ooooh!

 Praynig бързо да оздравяват дечицата

# 686
  • Мнения: 398


Ужас!!! Стискам палци бързо да се оправя  Hug  Heart Eyes Като й даваш АБ има ли подобрение? То се е измъчило милото  Hug и аз значи да влача моята да я гледат   Thinking

Вале изписаха го тази сутрин и съм давала само веднъж.Трябва да го пие поне 5 дни.И се надявам вече да се оправи защото много й дойде на Анитито.Изнервена е, не иска и секунда без мен, не ще в кошарата.......

# 687
  • Мнения: 329
Привет  Hug
Ели дано Анитка се оправи бързо  Hug
За филмчетата ние гледаме това http://www.youtube.com/watch?v=3cVG9gsozBE&feature=channel
Диданка това е за теб http://4coolpics.com/forweb/iva_10.jpg
А някой да знае къде е Лора-сетих се за нея, липсват ми стихчетата  Rolling Eyes

# 688
  • Мнения: 916
Привет, привет,

И аз се присъединявам към настиналите - боли ме гърло и едвам гледам, много ми се спи. Фафи, да чукам на дърво, държи фронта.

Диданка, честит рожден ден  Hug Жива, здрава и много обичана  Hug

Продължава одисеята с нашето канапе. Уредихме най-накрая да ни заемат канапе и спокойно отиваме да поръчваме това, което ни беше харесало. Добре де, но вървейки към мястото, където въпросното канапе беше изложено, си харесваме друго канапе, по-голямо. Питам шантавия си мъж - не е ли много голямо канапето, той ми вика - ами, точно си е, аз нали мерих. Бе 10 пъти го питах, все голямо ми се види пустото канапе. А той сигурен, мерил бил. Накрая го поръчахме и доволни се прибираме. Поглеждам аз мястото и виждам, че канапето посмъртно няма да се събере. Хванах се да меря и уви, оказах се права. Мъжо пухтя и пустосва, ама на - днес пак трябва да ходим да сменяме поръчката, докато е време  hahaha

# 689
  • Мнения: 22
Диданка, Честит рожден ден! Много здраве, късмет и обич от любимите хора!

Какво да ви кажа - и за нас тази нощ беше трудна. Детенцето се мъчи с това запушено носле и спа доста неспокойно. Пръскам от спрея на Илка. Засега не мога да кажа дали има ефект, но се надявам да помогне.

Ели, дано Анитка се оправи бързо. От собствен опит знам как болят ушите. Мисля, че сега, след като пие АБ, ще се излекува доста бързо. При нас антибиотика подейства видимо след 2-рия прием. Изобщо не съм привърженичка на антибиотиците, но има ситуации, в които е по-добре да се вземат. А с ушите шега не бива.

Нашият батко и той се мъчи горкият. Вчера му сложиха брекети и на долната челюст (досега имаше само горе) и доста го болят зъбките от стягането. Но какво да се прави - красотата иска жертви.

Вчера Владунчо направи 7-8 крачки. Почва да прохожда, но явно няма да е от тези, които се пускат и изведнъж тръгват, а при него ще е постепенен процес.

Шамс, това явно не е било вашето канапе. Ще си купите по-хубаво.

Влади и той обожава когато започват рекламите по БТВ. А сутрин какзва здрасти с ръчичка на Ани Цолова, но най-много обича прогнозата за времето.

Общи условия

Активация на акаунт