Отговори
# 690
  • Мнения: 252
Еличке, да се оправя Аните Hug Тук хремата е болна тема последните дни, а то какво можело да стане. Аз реших да не се оплаквам от хремата, ами само средствата за лечение да пробвам, дето ги споделяте тук, но сега се стреснах като виждам докъде могат да стигнат работите.

Янулата като е харесала музиката от паневритмията, кара баба си постоянно да я пуска и не дава да се спре диска. Освен това като има реклама по телевизията, е като хипнотизирана. Бута ме, за да не и преча да гледа.


                    На крехкото агнешко месце желая здраве,
                топли емоции, успех в бизнеса (ако това
                    екзотично магазинче е нейно),
                     добра инфраструктура около къщата Mr. Green!
         
                   

# 691
  • Мнения: 8 453
Ели, направо ми стана мъчно за Анитка, като знам как болят ушичките. Дано се оправи бързо детето като пие АБ Hug!

# 692
  • София
  • Мнения: 3 789
Зздрасти, банда!
Ние изкарахме безсънна нощ. Алекс плака, мрънка....в един момент "арсенала" ми от приспивателни се изчерпа- то не беше Дентокинд, Дормикинд, Калгел, чайчета......Даже й дадох 2 дентокинда, които й подействаха като адреналин......пощуря и заспа чак в 12ч30......
сега си наваксва, маймунката малка. Сутринта спа до 10ч40, сега пак мърка сладко....а майка й....... #Crazy
Всички болнички да оздравяват! Hug Praynig Peace

# 693
  • Мнения: 466
Зздрасти, банда!
Ние изкарахме безсънна нощ. Алекс плака, мрънка....в един момент "арсенала" ми от приспивателни се изчерпа- то не беше Дентокинд, Дормикинд, Калгел, чайчета......Даже й дадох 2 дентокинда, които й подействаха като адреналин......пощуря и заспа чак в 12ч30......
сега си наваксва, маймунката малка. Сутринта спа до 10ч40, сега пак мърка сладко....а майка й....... #Crazy
Всички болнички да оздравяват! Hug Praynig Peace

Ох, не знам какво става, ама и ние не спахме  smile3507 . Изригвания ли има, пълнулуние ли, не знам. На мен ми беше зле, но и Андреа като се събуди в 4.00, плаче и не знам какво й е. И се заниавахме до 6. Сега съм като пребита.
Едвам стигнахме до детската кухня, едвам се прибрахме и накрая чантата се скъса и бурканчетата паднаха и се пръснаха. Пълно мазало!  Sick
Чакам Андреа да заспи, за да слезна във входа и да почистя, че сега гледката е... Sick

# 694
  • Мнения: 1 031
Диди честит рожден ден!
Да си жива и здрава, много щастлива и обичана!




Ами и аз да се включа в сополивата тема - вчера сутрин баткото със сополи, следобед Ивко се включи, а днес сутринта и мама се хвана на хорото ooooh!
А за безсънните нощи вече броя им загубих, когато и двамата са хремави спането е забранено Naughty
Ели дано скоро Анитка да се оправи Praynig

# 695
  • На топло...
  • Мнения: 584
Честити Рождени дни на Пепенка и Диданка  bouquet!
Да сте живи, здрави и мноого... корави Laughing...

Честити последни месечинки
(и нашата от вчера, дето не успяхме да се вредим да почерпим Embarassedbouquet!

При нас има подобрение хремата, само клеева тинктура сме пили и прочиствахме с физиологичен разтвор, опитахме се и двамата да кашляме, ама нъцки, оздравяхме.

Стискам палци Анитка да се оправя бързичко, миличката Heart Eyes, много и се е насъбрало вече Praynig...

Не знам тез зъби как никнат, но при нас винаги никненето е съпровождано  с хрема две седмици преди пробива на зъбчетата. Лекарят в България не ни отдаде настинката на зъби заради прекалено висока температура, но си бяха баш зъбите, само дето ударили в имунната система и направили я податлива на кой бъде вирус... Както и да е. Сега вече знам, тръгне ли хрема, у назе си стоим да пазим дуваря Crazy.

За броя на зъбките - Йоши е с 5, отначало стоя месец само с един, после за нула време избиха два и после още два. Братчедката (7 месеца) беше с единайсет зъба преди три седмици, третият избил - кътник #Crazy...

Всички болнички да оздравяват, мамите също (и да излизат от дупките) Hug!

Плетох един шал аз на нашто тати и ми изяде времето, пак е недоволник, ма ми свърши преждата и друга няма и на магазина, шалът къс Tired...

Йоши много преследва котарака, хили се, пищи като го види и хуква да го гони Mr. Green, даже крачки  прави след него (за пръв път се пусна една неделя преди 2-3 седмици, но толкоз беше, дупарата тежка, краците кашкавалени). Като го питам къде е Микеш (котката) го сочи с пръст и "ъ"-ка. Маха на хората за "чао", особено като види татко си облечен и мятащ раницата, почва да пищи от радост и да маха с ръка предварително Laughing.
 
 Hug

 

# 696
  • София
  • Мнения: 212
newsm59ЧРД на Диданка!!! Много здраве и любов!!! И още едно кърмаче след време и  пожелавам!!! Hug Hug Hug
Ние рано тази сутрин препускахме до поликлиниката. Нали и Криси беше с Т миналата седмица и понеже рядко покашля, го заведох да го преслушат. Добре е, просто изкарва още секрети. Каза докторката, че може да е от зъбките това и да промивам нослето със Стеримар, но пък гърлото ни е чисто Grinning. И тя му погледна венеца и каза, че е доста подут, значи не си въобразявам Mr. Green. Аз засега съм доволна от нашата докторка. Не му предписва веднага АБ, първо си го лекуваме по стандартната процедура. Не че имам нещо против към АБ, но според мен трябва да се дава когато вече са необходими наистина. Peace
Ели  Hug за теб и Анита!!! И аз съм страдала много от уши, дано бързо мине!!!! Praynig
И ние сме фенове на рекламите sohappy, като почнат и ме бута, за да може да си ги гледа на спокойствие.
А пък днес се учихме как прави кончето!!! Joy
За прохождането -  стабилно върви, за една ръка също, но бавно. Но е страхлив та знае ли се. Все някога ще се пусне, има време.  Wink

# 697
  • Мнения: 4
ДИДАНКА nbirthday newsm67.Много здраве,щастие и любов.
За сополите ние май овладяхме положението.Днес забелязах ,че вече са започнали да се втвърдяват сополките и днес не е произвеждал.
 За филмчетата ние сме фенове на бейби Айнщайн.Специално създадени за деца от 0 до 3 годинки.Пусна ли филмчето и нашия е като хипнотизирам.Пускам му ги когато искам да свърша някаква работа,но забелязвам че наистина му доставят удоволствие и постоянно танцува на песничките.Има ги и в замундата и в арената.

# 698
  • Мнения: 22
Бейби Айнщайн не го знам, но за Телетъбис специално бях чела преди 2г., че не се препоръчват от псохолози, заради неблагоприятно въздействие, което оказват на децата. Не помня точно какво беше, но покрай племенника ми помня само това (той беше зверски зарибен по тях).

# 699
  • Мнения: 34
 kaffeetrmker_2
 
Диди,  bdbaloni Да си жива и здрава да изхраниш колегата, а след някоя и друга година  stork-girl

Нана, честита месечинка (на патерици)на момъка!  Да е жив и здрав и много послушен!

Ели,  Praynig fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover

Болните да оздравяват  Praynig

Сега по темите:

 tooth - Борко има 2 зъба и 4 са пробили, но като ви чета постовете за 14-20 зъба до година и половина  и Crazy #Crazy

 tv - по цял ден работи телевизора. Има си любими филмчета. Основно детски филмови канали пускам.  Mr. Green

 smile3524 - ние т.е аз спането го отказах отдавна  ooooh! Mr. Green

# 700
  • Мнения: 0
Здравейте!
Честито на всички празнуващи ,а болничките да се оправят бързо. Ние днес имахме ужасен ден малката направо ни побърка зъби ли са не знам бай #Crazy но сега като я приспах и ме гушна всичко ми мина. От една седмица вечер като я приспивам му гушка а аз се разтапям.Това е за сега от нас лека и спокойна нощ.

# 701
  • Мнения: 827
Честит рожден ден Диданка! Много щастие, късмет , любооов и здраве!  bouquet

# 702
  • Мнения: 431
Благодаря ви, момичета за топлите пожелания!!!  Hug  Hug

Ели, мила, щом сте на натибиотик вече, поне Анита ще спи по-спокойно, дано и ви е сте така. и аз не ги обичам много, но понякога е неизбежно и е по-добре да се започне, отколкото да се мъчи мъничко детенце...
и нашата нощ беше с много пробуждания, да видим тази как ще е. за капак вчера Момо така ме захапа за дясното зърно, че ми пусна стуйка кръв и сега кърменето е ад  #Cussing out и ми напомня за рагадите в началото..мажа с гентамицин, дано да мине бързо, че иначе лоша работа.
за нослето може да се ползват и капки "Виброцил", те са за над 6 мес, възраст, много добре действат.
 - ходенето - само хванат за 2 ръце ходи, и то бързо, но пуснат не може да пази равновесие и пада по гъз
 - зъби - 5 броя, не му е подут никъде венеца, така че не чакам скоро да се появи някой, ама знае ли човек. в тоя ред на мисли вие давате ли Зимафлуор, на нас педка ни го изписа преди 3 месеца,ама аз още не съм започнала да давам. а и още нещо, миете ли им зъбите на дечурлигата, моя не дава да му бръкна в устата с пръст, камо ли с четка и паста..
 - понеже гледаме само бтв-то, оттам има 2 любими реклами - на Технополис с човечето-роботче и на кренвирши Леки, винаги им говори нещо като ги дават.
      bouquet    bouquet    bouquet 

# 703
  • Мнения: 33
То аз малко по нощите и на патерици искам да честитя на didanka    Gift newsm59 Да си жива, здрава и многообичана съпруга и майка   bouquet
Много болнички гледам  ooooh! Скоро да се оправяте  Praynig  
Стефито е вече пушка, няма сополи дори. Май ни помогнаха капките макситрол, но не спирах и клеевата с физ.р-р. Зъби си има чавето 6 бр.(и доста поддути венци  ooooh!), прави няколко крачки сам, от вчерашните мерки е 9 кила и 77 санта  Heart Eyes
Айде лека нощ от мен, че мъжете спят от доста време, а аз само работа си намирам и не мога да се доредя до креватЯ  Hug

# 704
  • Мнения: 280
Добро утро!

Както става тук? Всяко второ детенце е неразположено  Cry Я, всички да последват примера на Стефито и да се оправят  Hug

Ние спинкаме добре / да не чуе Дявола  Flowers Four Leaf Clover /. Нямаме сополки и т.н., но пък имаме някакви сътни пъпчици по гърба.От преди 2 седмици  Embarassed Вчера я заведох при педка и тя каза, че и е много нежна кожата и затова се появявали, но нищо не ни изписа  Thinking
Имаме си пъпчици и на дудата/много гадни/ Били от памперса, та ние сме с него от месец  newsm78

Диданка Зумафлор нее давам и нямам намерение да давам.А, за миенето на зъбките - питах 3 педки и една зъболекарка и трите ми казаха, че е рано и че в началото миенето на зъбките е по-скоро за създаване на навик отколкото за здрави зъбки
ССтавам, че малкат се събуди, а днес ще даваме стерилна урина и няма време за губене
Лек ден  Hug

Общи условия

Активация на акаунт