Семеен сарай (İki aile)-турски сериал по НОВА

  • 67 347
  • 521
  •   1
Отговори
# 465
  • Мнения: 121
Абе аз нещо все го изпущам.... много кофти ден и час!!! Снощи хванах края те и гласовете на героите са други.... и нещо не схванах какво е станало....

# 466
  • София
  • Мнения: 15 517
  Нищо не е променено. От вчера започнаха новите серии.Кое му е кофти на деня и часа?Събота и неделя от 20 , то и без това друго за гледане, по това време, интересно няма.

# 467
  • Мнения: 262
И за мен е неподходящ часът , за съжаление.

Знаете ли дали го повтарят ?

# 468
  • София
  • Мнения: 15 517
  В 04.30 ч. е повторението, ама това е още по-неудобен час.

# 469
  • Мнения: 1 685
Ами ако почне някой да ги качва някъде-свиркайте  Wink

# 470
  • София
  • Мнения: 1 626
Във vbox ги има сериите от миналите два уикенда - Историята до тук.

# 471
  • Мнения: 1 685
Еееее-не-тях стриктно съм си ги гледала-ще чакам новите. Wink

# 472
  • Варна
  • Мнения: 691
дайте линк да ги сваля-в замунда няма ли ги

# 473
  • Мнения: 121
Абе друго си беше сутрин да си го гледам.......... - до сега ат както са го пуснали пак не съм гледала нито една серия - или забравям или не мога! Не обичам сериали от събота на събота... някак си се забравя.......

# 474
  • Мнения: 1
И аз изгледах това ,което е качено в бокса.Преди ги качваха по всички тракери,мислех,че и сега ще е така.За мен, и преди часа на излъчване не беше удобен и си ги свалях всяка вечер, и сега се разминавам,щото обикновено в събота вечер не сме в къщи,а в неделя се застъпва със Стъклен дом.Дано някой,който качва прочете тук,та да се сетят.Аз лично ще бъда много благодарна.

# 475
  • Мнения: 130
Ами дано, и аз на това се надявам. Но в лапаче вече никой нищо не качва, нитрото за съжаление умря, а беше супер като идея. що така го съсипаха тия хора. дано го качват някъде.

# 476
  • Мнения: 1
Хора Елиханчо е качил вчера 22 и 23 епизод.Сега видях.Това са от новите серии,нали.Е поне почваме да ги гледаме в бокса.Браво на момчето.Лошото е там,че този филм се гледаше от много хора в чужбина, а те от бокса не могат да гледат,трябват им тракери и то такива,които работят от чужбина.Замундата май отдавна я спряха за чужбина.

# 477
  • Мнения: 130
Да, за съжаление аз съм от тях. Мислех, че ако има сайт като нитрото, дори и да го направят платен в някаква степен, ще е успешен. ама пусто нищо не разбирам, иначе да съм го направила. а те си го съсипаха, уфф жалко.

# 478
  • Мнения: 1
Да, за съжаление аз съм от тях. Мислех, че ако има сайт като нитрото, дори и да го направят платен в някаква степен, ще е успешен. ама пусто нищо не разбирам, иначе да съм го направила. а те си го съсипаха, уфф жалко.

Сега се сещам нещо.Елиханчо има в профил в тубето,сега ще проверя и след малко ще ти добавя в същия пост дали още качва всичко и там.

# 479
  • Мнения: 361
Дайте линк към новите епизоди  Praynig

Общи условия

Активация на акаунт