Отговори
# 30
  • Мнения: 24
Малко ми поотмина (ама малко) и остана малко депресията та сядам и аз да си изплача мъката. Преди 6 месеца започнах на второ работно място на 4 часа като сестра пак и ми хареса работата и колежките пък и те казват че ме харесали обаче вчера изтече временния трудов договор (който беше за 6 мес.) И ми се обади старшата сутринта в къщи - каза ела да си подпишеш новия договор и аз много се зарадвах, обаче след час ми се обади и каза съжалявам обаче няма да ти се поднови договора. Началника на отделението не иска половинки бройки (въпреки че няма сестри и имат нужда), но днеска тя ми се обади да отида да си поговорим и ми обеща че при първа възвожност ще ми се обади ако изникне нещо. Надявам се.
А пък и покрай болестта на майката на хабибито притеснения и можем малко да се чуваме и пишем ама се надявам скоро всичко да мине  Hug
Хайде стига съм ви занимавала с моите проблеми.
МИГЧЕ видя ли не боли свялянето на конците. Радвам се че вече си добре.
УКК добре дошла   bouquet Пиши повече.
МММ 3 разбирам че си отдавна в темата обаче явно не се "познаваме". Радвам се да се запознаем.
ДЕЛТА много  Hug  Hug за теб и ти благодаря за топлите думи. Повярвай ми винаги ми става по-леко като прочета твоите успокоения   bouquet
ХАДИЛ благодаря и на теб. В твоите думи винаги има мн мъдрост и винаги се чудя откъде я намираш.
Лека вечер на всички Много  Hug  bouquet

# 31
  • Мнения: 171
nikito71 и при нас в педиатрията търсят мед.сестри - та ако си в София, може да пробваш. Мисля, че може и на половинки, защото при нас напуснаха сестри на половин щат. Ако ти се работи с мъници естествено.

# 32
  • Мнения: 24
ХАДИЛЧЕ във Варна съм .Аз като завърших колежа работих за малко в детско отделение обаче шефката ми беше толкова гадна че не ми се спомня.Аз обичам мъниците много - не са като възрастните да се оплакват непрекъснато и да са недоволни и да ти се сърдят за момента че ги бодеш в следващия момент те даряват с чаровна усмивка.

# 33
  • Мнения: 62
Редактирам поста и давам линк към албумче   bouquet

http://picasaweb.google.com/yanitsa.koycheva/Jordan2009?feat=directlink

Последна редакция: сб, 10 окт 2009, 16:46 от Ykk

# 34
  • Varna
  • Мнения: 2 595
Ykk
СтраОтни снимкиииииииииииииииии newsm10.
Ей, зат'ва Йордания ти е останала във душата, и ти пожелавам отново да отидеш там newsm10
Ама снимкитИ май са доста големички та незнам дали модераторите няма да дайтат със метлЪтЪ newsm75

# 35
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
икк, сложи ги на линкове, за да спазим правилата! ина4е са страхотни и добре дошла от мене! каква е при4ината за пътуването до там, група студенти ли сте били?или екзкурзия от фирма? Peace Hug

# 36
  • Мнения: 62
редактирах горното съобщение Peace
ами Петра е мечта на баща ми сигурно от преди 20 години, когато е гледал Индиана Джоунс Party
и след акто все отлагахме за "по-добри времена", тази година с няколко приятелски семейства решихме да осъществим тази мечта най-накрая!
А иначе самото пътуване стана през туристическа агенция, който ни подбра хотелите и ни осигури местен екскурзовод, който знаеше перфектен български newsm41  grinning039 photo

# 37
  • Мнения: 171
Ykk много хубави снимки. и аз си мечтая да видя Петра.

# 38
  • Мнения: 52
няма никой вси4ки си по4ивате.как сте мили4ки?на мен днес ми е едно такова мра4но кат времето на вън.ще отида да направя един кекс,4е кат се наспи дива4е ще ходим да играем карти в девера ми,еее ако ни оставят децата де Simple Smile                                                                                                                                                                                                                                спокоен и усмихнат ден на вси4ки Hug

# 39
  • Varna
  • Мнения: 2 595
БЕЛА-
ей мЪ на аз цъфнах сИга. Ама и аз пак ще отивам да правя компания на печката. До сега пеках пипер-последните 4 кила. А след малко ще метна едно руло Стефани, да има за змея за тази вечер и утре вечер вече няма да имаааа Wink
А иначИ тука във БългарскУ времИтУ е прекрасно. Във срядата ще сме като вас вече със ново и студено време. Казават 10 градуса надолу. То му е време но толкова рязко спадане хич не е добрееее.
Ти направи ли кекса и какъв кекс правиш?
Хайде бягам сега и аз при Стефанито на тебе и всички останали да ви поднеса по едно каЙве.
По морскУ, така smile3503

# 40
  • Мнения: 113
Здравейте и от мен на всички   bouquet
Хайде дойде време и аз да се цопна във вашата тема,така малко за разнообразие  Grinning

Разгледах снимките от Йордания - наистина са впечатляващи   Wink
Аз много обичам море,мога да се плицикам по цял ден...и камили и коне много харесвам.

libra
не се притеснявай за пътуването...и аз така много се бях шашнала - трябваше да пътувам от ПАК. до БГ. със смяна на 3 самолета и то сама,като преди това съм се качвала за пръв път с мъжа ми на идване...обаче се оправих.Само тука на ПАК. летище не бях подготвена че ще ми ровят в багажа и бях наблъскала и бельото така заедно с дрехите,че едвам намерих място във една голяма и една малка чанта трябваше да се побера.И тука тоя като разкопча ципа  и почна да вади  hahaha  ooooh! Blush е както и да е и това мина...от всичко това най-готина е срещата с любимия  Heart Eyes

Лека вечер за сега  bouquet (и ако може  ми отрежете от кекса  Laughing)

# 41
  • Мнения: 52
делте-направих го те го изядоха даже деца.мн е бърз и лесен аз сложни сладкиши не мога да правя Embarassed.ако искаш ще ти напиша рецептата.сега лека нощ,утре ме 4ака една важна среща стискайте ми палци(за работа зтава въпрос). Hug

# 42
  • Мнения: 171
стискаме палци бена ! успех!

# 43
  • Varna
  • Мнения: 2 595
ШЕХЕРЕЗАДКИТЕЕЕЕ newsm47
Гутен сабаахлееееен Да ви е сладкУУУУ
БЕНЧЕ- успех, много успех ти пожелавам и аз newsm10

# 44
  • Мнения: 2 171
Бена, успех и от мен Peace

Бях в София уикенда, видях се с много приятели и си изкарах страхотно Simple Smile. Вече като че ли ставам нетърпелива за момента, когато ще си се приберем. И на вас да се похваля, купихме си машина за хляб. Няма такова чудо, радвам й се като малко дете Blush. Вчера направих страхотен пълнозърнест хляб, сладко от дюли и козунак. Днес още не съм решила какво да направя. Невероятна машинка Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт