LaRedoute.fr - 135 - Всичко за поръчката!

  • 40 800
  • 736
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 990
Здравейте имам спешен въпрос: имах пусната поръчка от 16.09, незнайно защо не получихме уведомление, че е пристигнала на митница в Ямбол ( ние сме в Елхово) и са върнали колета обратно, на 7.10 получихме писмо от Ла редут с чек и обяснението, че колета се върнал неразопакован при тях. Въпросът ми е къде мога да осребря чека, тук питах в две банки, няма да ви разказвам за некомпетентността им  ooooh! Дори не можах да ги убедя, че това е чек на едното място, а на другото ми казаха, че бил само за Франция. Поръчката не беше лично за мен, и човека, на който я пуснах държи да си вземе парите макар и банковата такса за осребряването.

# 676
  • пловдив
  • Мнения: 398
Доколкото си спомням в ПИБ, искаха най-малка комисионна   Peace

# 677
  • Мнения: 199
Искам да попитам, тези на които им се е налагало да връщат стока за тяхна сметка...
Ясно ми е как и колко ще ми струва изпращането на пакета,а ваучера за стойността те по пощата ли ще ми го пратят и колко ще ми излезе? Да не се окаже,че е колкото и артикула?  Rolling Eyes

Последна редакция: чт, 15 окт 2009, 15:12 от ceciii

# 678
  • Мнения: 454
Привет, момичета! Днес взех колет от 1.10. на митницата в Пловдив. Получих тези дънки, р-р 40, цвят stone. Щеше ми се да взема от по-тъмните, но ги изтървах навремето. Дънките са много хубави, плътни са, като за хладни дни, с не много ниска талия. Единственото ми разочарование е, че не ми седят, като на мацката от снимката. Моите са ми опънати по ханша, а аз исках да ми седят свободно. Ето и реални снимки отпред и отзад.
Тази блуза
на AWS е просто страхотна. Мислех, че ще е изкуствена, но тя е 95% памук и е супер мека и приятна. Не е много плътна, но отвътре седи като ватирана. Много ме е яд, защото аз я взех за 18Е. Не че не си струва парите, но ако бях изчакала 2-3 дена, по време на намаленията, щях да си взема и двата цвята за тези пари. Ето реална снимка. Моята е синя, но нещо не си личи.
Получих и тиганите на Tefal. Не се съмнявам в тяхното качество, защото досега тази марка не ме е разочаровала. Преди няколко дни, някоя от вас попита дали покритието им е гладко или са на ромбчета, но не помня дали имаше отговор. Тиганите са гладки, а аз нямам търпение да ги сефтосам. Ето ги и тях. Бяха опаковани в кашончето от снимката, което е пълно с едни меки топчета. За подарък, получих лачената ч … 77;то. Като модел ми харесва, но не си падам много по лака, та се чудя дали да барна едни чепици и да започна да се нося в лачено или да я подаря на някоя приятелка.
Иначе, цялата ми пратка тежеше 3.960, но я бяха сложили в един кашон, дето и аз можех да се навра в него. За протокола, чакам 2 пакета от 12.10., които най-вероятно ще са за поща. Съжалявам за лошото качество на снимките, но все още не съм го разучила този апарат и снимам, както е настроен.

# 679
  • София
  • Мнения: 2 071
Момичета, какво стана получихте ли си поръчките от 25.09 - аз вече се притеснявам, да не би проблема да е в кода за сешоара.

# 680
  • Мнения: 43
Аз вчера получих поръчка от 05.10 със сешоара  Peace

# 681
  • Бургас
  • Мнения: 5 752
Веднага. Но ми казаха да чакам. Възможно ли е да е в митница Бургас и да не пристигне до пощенският клон както до сега?
Да не сте с подарък сешоара?
в Бургас всичко се получава на пощата, няма как да ти е за митница Peace
Значи ще чакам Аз току що си взех от 06.10 колет и сум много доволна.
това е страхотно и си отговаря на номера
това е много добро, но е уголемено с номер
А тези гащета също са супер. Детето обикаля и само си оглежда дупето. Бил вече като голям мъж.



# 682
  • Мнения: X
Ами аз имам от 24.09 със Ягодка и 25.09 със сешоара. И двете са фактурирани на 25.09- няма ги още...все се надявам да не са издънки, щото са подаръци за дечица (не са за нас).

# 683
  • Мнения: 170
Днес гледам в София сте получили поръчки от 7.10, и аз имам, ама днес я нямаше в пощата.. Дали няма довечера да дойде  newsm78
Съмнява ме да са много тежки, ама аз да ви питам - кецове адидас и един пуловер може ли да тежат повече от 2кг?

ето и линковете:
http://www.laredoute.fr/vente-baskets-stan-smith-fille.aspx?prod … &numberpage=2
http://www.laredoute.fr/vente-pull-v.aspx?productid=324125908&am … &numberpage=1

# 684
# 685
  • София
  • Мнения: 2 296
Имам известие за поща от 6.10  Party

# 686
  • Мнения: 1 209

Преди месец поръчах същото за приятелка, но синкаво-зеленото .На живо е хубаво, добре изработено и от приятни материи, но не е за най-големите студове, защото качулката е доста голяма (.т.е иска си шапчица). 

# 687
  • Мнения: 990
Аз пак по моя си проблем да пиша:
1. Открих, че банката, с която работи Ла редут не е в една група с никоя от банките в Б-я, така или иначе ще връщаме май чека и ще чакаме ваучер.
2. Интересно ми стана как с поръчка от 16.09, ми пращат писмо, което е с пощенско клеймо от 6.10, кога е дошъл в Б-я колета, колко време е стоял ( ако изобщо е стоял), та да го върнат обратно и да пуснат писмо от Ф-я на 6.10  Thinking ooooh! За 20 дена ми се струва, че има нещо нередно. Знаете ли колко е срока за непотърсените пратки на митница та да ги връщат?

# 688
  • Мнения: 685
Да се отчета и аз  Party получих си третинката от олекотените завивки от 1ви, там е тръгнала на 5ти, в Б-я е била на 12, гледайм пощенските печати Simple Smile
Получих и черното яке на AWS поръчано на 6ти. 40 номер, мисля, че си отговаря, но щерката е на у-ще и като се прибере ще мери. Мн е хубаво на живо, а и на цена от ок 46 лв си е екстра.
това якенце http://www.laredoute.fr/vente-doudoune-a-capuche-amovible.aspx?p … =1&prodtype=1 дали си отговаря на номерацията,и за момиче на 13г високо 1,65 на 34 или 36 да заложа
nostalgija, моята е 1.68, но около 64 кг ще допиша отзив после Wink

#2gunfireзаради 11 цента не ми намаля да се чудя пак какво да търся сега .
Ако намериш нещо подходящо сподели, че и на мен точно толкова ми трябват  hahaha
Иваничка, изрових снощи сайта, ама освен тривките нищо по-евтино и хващащо се не намирам Sad
Сонче, същото го поръчах и получих миналия месец, аз си го харесах мн гащеризончето, дебело е, а и така или иначе зимата бебе без обикновена шапка няма как да се изведе (взех шапката и шала за 4 Е от албанците, мисля, че още ги има и си отиват като разцветка), качулката ще е за отгоре, някъде и реални снимки тр да има, но в коя тема, един господ знае, ще го щракна пак и ще ти пусна на лични по-после Wink
Аз го намалих с код, сега виждам, че са му свалили цената, както и да е, тук за подобно нещо шушляково ми искаха 46 лв!! Сега гледам и по 35 има, но си мисля, че туй е по-убаво Simple Smile

п.п. Забравих  да питам ooooh!
Velesa, сивата (синя твоя) блузка какъв размер е, отговаря ли си на номерацията, че и аз съм и хвърлила око  Laughing и още една сива на райета има с качулка и тя ми харесва.

# 689
  • Мнения: 274
да се отчета само, че получих днес поръчка от 05.10.   Peace пусната от там на 08-ми, получена тук вчера 14-ти

Общи условия

Активация на акаунт