Колко често посещавате.......?

  • 6 956
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 478
На фризьор ходя веднъж седмично, на вежди-2 пъти месечно. На маникюр и педикюр не ходя, защото никой не може да се грижи по-добре за ноктите ми от мен самата. Понякога ходя за френски маникюр. Козметик посещавам рядко, при нужда. На масаж не съм ходила отдавна, въпреки че много обичам. Мразя солариуми, не съм лягала/висяла  Laughing там повече от 5 пъти през живота си.

# 16
  • Мнения: 3
...ходя на фризьор и козметик 1 път месечно...на маникюр и педикюр ..различно...

# 17
  • София
  • Мнения: 9 630
На маникюр съм била само веднъж в живота си.
Не повторих.  Crossing Arms
На козметик-никога.  Не давам да ми пипат кожата на лицето за нищо на света! Naughty
Педикюри-не!  Naughty
Всичко сама си правя.
Епилации- всичко сама.
Че, то тея две ръце за какво са ми?!  Hug Mr. Green

Май съм най-редовна с русите кичури-на всеки 3 месеца и с постригването-пак на същият интервал. Grinning

# 18
  • София
  • Мнения: 1 956
Маникюр и педикюр си правя сама.
На фризьор ходя за подстригване 4-5 пъти в годината. На сушуар може да отида още 2-3 пъти, ако имам някакъв официален случай и трябва да си личи, че ме е барнал фризьор.
На солариум не стъпвам.
На козметик не мога да се наканя и не съм ходила никога. За сметка на това сутрин и вечер полагам необходимите грижи за кожата си според това за какво е ред.
На масажи също не ходя.
На, на... абе направо само на фризьор дето ходя...

# 19
  • Мнения: 25
Всичко си правя сама и мога да твърдя,че изглеждам много добре newsm03

# 20
  • Мнения: 1 416
Ох, аз ако имах възможност бих ходила на масаж сигурно всеки ден Heart Eyes Laughing Мноооого обичам Simple Smile

# 21
  • Мнения: 3
и на мен ми се ходи много на масаж...ама..иначе на солариум мнооого рядко и май ще спра... Simple Smile

# 22
  • Мнения: 790
Веднъж месечно на фризьор - боядисване.
Маникюр си равя сама, без да имам претенциите, че постигам невероятен резултат.
На козметик - основно на фотоепилация, а тя е по схема някаква.
И това е.

Общи условия

Активация на акаунт