Къде в София?

  • 3 116
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 0
Здравейте! Тъй като наскоро ми се наложи да се преместя да живея в София още не съм ориентирана за много неща в този голям град и затова ви моля да ми препоръчате места , на които ходите и сте доволни като съотношение цена/качество/отношение към вас.  И    по- конкретно търся козметичка за коламаска, за вежди и почистване на лице,масажист, фризьор, сауна, фитнес , клуб по тае бо или аеробика. Ако е възможно да са в района на Дианабад, Студентски град или Дървеница. Но и околностите им ме устройват. Благодаря предварително!

# 1
  • Мнения: 0
 newsm17 Моля ви кажете, ако имате някаква подобна информация за тези райони. Много ще съм ви благодарна

# 2
# 3
# 4
  • Мнения: 0
Мерси за линка , но това е само относно фризьорите. А относно останалите ми запитвания, дори да не е в тези квартали . Само да са места, от които сте доволни

# 5
  • Мнения: 401
На колелото на 4ти километър- което  си е почти Дървеница, стига се с автобус 280, има един козметичен салон Фиоре. Там съм ходила на почистване на лице, пилинг и коламаска при козметичката Ели. Не е някакъв претенциозен салонът, но работи добре жената и не взема скъпо. Салонът се намира точно зад тролейната спирка на колелото, зад нея има един голям строеж- може и да са го завършили (не съм минавала от половин година оттам), и зад него е блокът, в който се намира салонът. Този блок преди имаше една реклама на Флорина на едната страна нарисувана, но вече не се вижда от новоизникналата сграда.

# 6
  • Мнения: 0
Zdraveite i az sam ot skoro v Sofiq,probvah po preporaka edin salon za masaj i po4istvane na liceto-mnogo sam dovolna ot ka4estvoto i obstanovkata -ako vi e udobno namirase na Bul.Simeonovsko shose,zad magazin Martineli,kazva se Hamam spa.Eto i link http://www.hammam-spa.eu/

# 7
  • Мнения: 98
Относно клубовете по тае-бо и аеробика - днес смятам да пробвам "Фитнес Младост": http://www.fitnessmladost.com/. Ходила съм там преди време и беше доста добре, но след раждането не съм го посещавала.
Относно козметик и фризьор - в "Дървеница" има едно студио "Ейнджъл" до 55то СОУ. Малко квартално салонче, но имам добри впечатления, там ходя на кола маска.

# 8
  • София
  • Мнения: 169
тае-бо, аеробика и фитнес има в Малееви, което е до София Ланд. Цените са приемливи. Предлагат и fat burning йога:) Наскоро чух за един комплекс в Мусагеница, аз лично все още не съм ходила, но брат ми ходи и каза, че е много доволен. Имат и масажи и сауна: http://sport.light.bg/sauna.htm. Цените им са много добри като за София.

# 9
  • Cофия
  • Мнения: 1 212
На колелото на 4ти километър- което  си е почти Дървеница, стига се с автобус 280, има един козметичен салон Фиоре. Там съм ходила на почистване на лице, пилинг и коламаска при козметичката Ели. Не е някакъв претенциозен салонът, но работи добре жената и не взема скъпо. Салонът се намира точно зад тролейната спирка на колелото, зад нея има един голям строеж- може и да са го завършили (не съм минавала от половин година оттам), и зад него е блокът, в който се намира салонът. Този блок преди имаше една реклама на Флорина на едната страна нарисувана, но вече не се вижда от новоизникналата сграда.
Каква е цената за кола маска?
Дори да се е променила за половин година, не вярвам да е драстично.....

Общи условия

Активация на акаунт