Спален чувал

  • 20 477
  • 185
  •   1
Отговори
# 165
# 166
  • Мнения: 318
гласуван НЕ  Naughty
миналата зима и купих спа няколко вечер в него,но доста неспокойна и се отказах да я мъча,че е едно пумпалче,но резултата от това е ставане по 100 пъти на нощ да я завивам  Tired
но го предпочита пред това да и е некомфортно  Hug

# 167
  • Мнения: 383
Ползвам чувалче откакто малката започна да се върти интензивно - ок. 5ти месец.Купих лятно / без вата / и разликата е в дрешките под чувалчето - сега спи с боди и пижама с дълъг ръкав, за по-топло време имам тънка пижама, а за горещините - само по боди.Чувалчето е без ръкави с цип отпред / заших допълнително копче на края на ципа, защото се научи да го откопчава и да се съблича Hug

# 168
  • Мнения: 216
Ползвахме само докато сина ми стана на годинка. След това не искаше да стои в него и го махнах Naughty.
Наистина е страшно удобно нещо, защото си спиш спокойно и ти и детето. Иначе все трябва да ставаш нощем, за да го завиваш. Ако може детето да се научи от малко е най-добре  Peace.

# 169
  • Мнения: 9 776
... Ако може детето да се научи от малко е най-добре  Peace.

Е това е то. Аз вече съм писала в темата, че не ползваме чувал, но преди десетина дни беше малко болен и реших да купя, за да не спи отгънат. Първите дни беше ад. Постоянно хленчеше, ставах постоянно, при нас на леглото също плачеше. Постепенно взе да посвиква сякаш, но много се поти, макар че поддържам по-хладно. Дано да свикне наистина. По-спокойна съм, че има нещо на гърба си.

# 170
  • София
  • Мнения: 415
От годинката спим с чували и се надявам да е още дълго. Чувалите са без ръкави.

# 171
  • Мнения: 5 393
Не, никога не е спал в чувал. Пробвах веднъж, когато беше бебе, такъв вой нададе, че се отказах много бързо.

# 172
  • София
  • Мнения: 601
Мислех да купя миналата година, но бебето си спеше много добре завито и не ми се стори нужно. Сега вече ми се струва че ще имаме проблеми ако я накарам да спи в чувал, а и не се притеснявам много че спи отвита.

# 173
  • Мнения: 85
Слагам я когато е студено, има и от двата вида, но този с ръкавите си седи нов! По мой наблюдения децата не харесват тези с ръкавите!

# 174
  • София
  • Мнения: 368
ДА! Peace
Започнах да я слагам да спи в чувалче като беше на 6 месеца, ползваме и до сега. Спокойно ми е, че нощем не е отвита, защото много се върти докато спи!

# 175
  • Мнения: 2 960
И досега малкия си спи в спален чувал-на 2г.8м.е.
Сега през лятото спеше без ,но като стане по хладничко -го слагам.

# 176
  • Мнения: 187
не,не ползва

# 177
  • плевен
  • Мнения: 643
Използвам спален чувал,защото съм по-спокойна че няма да спи отвит.Само през лятото не  Peace

# 178
  • Мнения: 3 804
Големите спяха като бебета в чувал ,дребната обаче наддаваше такива писъци -така че с нея изобщо не го ползвала.

# 179
  • Мнения: 31 389
Да и съм много доволна.

Общи условия

Активация на акаунт