Fragancedirect.co.uk- 4

  • 36 397
  • 740
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: X
Иухууууу и аз се осмелих да поръчна... Laughing От мОткане и вайкане опуснах и Дюпони и све... Rolling Eyes
Но и на тези, дето поръчах, ще се радвам, само да дойдат и ще се хваля  Laughing Сега ще чакам нетърпеливо  Wink

Последна редакция: вт, 24 ное 2009, 23:30 от Анонимен

# 691
  • Мнения: 338
Малеее, всичко сте изкупили  Joy. Срам нямате ли? И Тиерита, и Дюпони...
Тъкмо се канех да поръчвам за подаръци.

# 692
  • In The Middle Of Nowhere
  • Мнения: 2 622
Малеее, всичко сте изкупили  Joy. Срам нямате ли? И Тиерита, и Дюпони...
Тъкмо се канех да поръчвам за подаръци.

Споко, ще има в продавалника после, но не гарантирам, че ще са на същата цена  Mr. Green

# 693
  • Мнения: 2 122
оо, Цвети добре си дошла, ти изкупи редута и дойде английските сайтове да оправиш  Mr. Green /дано носиш на майтап де/  Hug

Последна редакция: ср, 25 ное 2009, 00:16 от mini_79

# 694
  • Бургас
  • Мнения: 5 942
момичета, можете ли да ми препоръчате дамски аромат, за дама предпочитаща дървесни, подправкови и въобще парфюми с мъжка нотка. За съпругата на мой колега ще е подарък за РД. Аз открих няколко отговарящи на критерия, но пък са значително скъпи /Мъст, Целувката на дракона, Емпорио Ши, Код, Елиън ../ Просто нещо, което е на цена оправдаваща да се вземе от тук, може и да е в сет, не ме е ограничил в сумата. Бих желала да дам няколко предложения, човека ще ги помирише и след като си избере един ще поръчам.

# 695
  • Мнения: 114
Да ама не, какво мислиш за моя Ел? Мисля, че е много подходящ в случая с дамата. Иначе има една разкошна ЕДТ на Police. Wings femmine. Много трайна и се превърна в моя любима, но ... ти си решаваш.

Рапунцел, над 80 май, щото 100 отиваше към 200 и ...

Цвети, честито. Много се радвам, че се престраши. Ще останеш доволна, въпреки доставката на парче.

Миниии, честита Нина. Със здраве да се фъскаш и мажеш. И ... купувачките сме едни и същи. Зарибени бих казала. Грижещи се за кризата в братска Британия или ... Ирландия.

Пелагия, верно свършиха много бързо евтиниите. Грабете останалото, аз ще постя до заплатка, щото ... Витоша ме зове с багажа ми.  #Crazy

# 696
  • Мнения: X
Миниии, нося душа на майтап, ама като видя папката с поръчките и не ми е много на майтап това... Mr. Green Засега обаче се поспрях и вЕрно се зарибих с парфюми. Ама няма много... Embarassed

# 697
  • София
  • Мнения: 5 418
Цвети , виж ми въпроса / поста / в темата за редута . Нещо не съм май направила нещата както трябва . Сори за спама , момичета  Embarassed

# 698
  • Мнения: 36 120
ga_aMa_He, виж сетовете на Табу на Дана; Токад? - за съжаление също е ненамираем за подушване
а Ковет дали би бил подходящ за тази дама - за мен е интересен, странен и го харесвам, а съм в кръвната група на тоята позната

Последна редакция: ср, 25 ное 2009, 10:05 от bubanka

# 699
  • Бургас
  • Мнения: 5 942
Бубс, не смея да препоръчам парфюми на Дана /трудни са ми, или поне си мисля, че са такива/, а Токад - наистина не зная ... лесен ли е  Embarassed Ковет много харесвам и му го показвах, но ми се струва една идея по-ефирен за предпочитанията и  newsm78
big pufana, Ел не ми стана любим, че много силно усещам розата, но ще го препоръчам за тест, че поне е откриваем и наистина "Класен" аромат /не го харесвам, но и не отричам качествата му/

# 700
  • Мнения: 36 120
Без да имам спомени за този аромат /помня само, че не ме впечатли/ - Chopard Infiniment
http://www.fragrancedirect.co.uk/Chopard/Chopard-Infiniment-Eau- … 30ml/invt/0006691
за мен мъжка нотка има и Уиш, предполагам, че този също -/нали е Уиш интенс/ Chopard Wish Magical Nights Eau de Parfum Spray Intense 30ml
http://www.fragrancedirect.co.uk/Chopard/Chopard-Wish-Magical-Ni … 30ml/invt/0023831


също Май Куин има добри оферти и се намира тук за подушване

Последна редакция: ср, 25 ное 2009, 11:25 от bubanka

# 701
  • София
  • Мнения: 5 418
http://www.fragrancedirect.co.uk/invt/0005303&cm_vc=productpage
Мнение ? Имам на Ланвин Еклато , и ми пасва страхотно . Но не знам този как е ?

# 702
  • Мнения: 2
Здравейте!Чета Ви отдавна и искам да попитам нещо.Ако поръчам TIGI-750гр. и Eternity Moment-30ml. в пощата ли ще пристигне колетчето?

Последна редакция: ср, 25 ное 2009, 14:08 от geri09

# 703
  • Мнения: 6 643
Здравейте!Чета Ви отдавна и искам да попитам нещо.Ако поръчам TIGI-750гр. и Eternity Moment-30ml. в пощата ли ще пристигне колетчето?
Да.

# 704
  • Мнения: 1 354
най-вероятно пак ще заредят,доста неща пак се връщат,като Либертето и далаверския мъжки К.Клайн от 125 мл.(но на мен не ми хареса ). А и ще докарат и други хубави неща,за да държат сайта. Тиерито нещо е много много слаб,за разлика от Сейнт Дюпло,който е остър и се усеща  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт