Чудото се случи и на нас...

  • 4 572
  • 51
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 358
Верче, честито  Grinning
Пожелавам ти от сърце най-леката и безпроблемна бременност и пухкаво бебче на финала!!!
Ей това се казва хубаво начало на деня!  Mr. Green

# 16
  • София
  • Мнения: 4 272
Честито Вяра!  bouquet Нека вярата никога не те напуска! Да изкараш прекрасна, лека бременност, пълна с положителни емоции и да си родиш здраво бебче! Hug

# 17
  • Мнения: 4 306
Честито Вяра, прекрасна новина! Много се радвам за вас!   bouquet  bouquet  bouquet

# 18
  • Мнения: 1 329
Вяра, голямо ЧЕСТИТО!!!

Леки месеци на очакване ти желая и най-прекрасното мъниче.

Ето, дори и лекарите грешат, но е за добро!
  bouquet

# 19
  • Мнения: 553
Честито Вяра!
Много се радавам за тебе! Това е чудо! И ни връща надеждата, че чудеса стават!
Желая ти лека и безпроблемна бременност и едно чудесно бебче!
 Flowers Four Leaf Clover

# 20
  • Мнения: 4 399
Благодаря на всички ви за топлите думи! Разплаках се направо! И ви желая хубавите пожелания да ви се връщат много скоро! А краката ги влача, влача...  Wink И съм абсолютно сигурна че всички ще изживеете най-голямото чудо на живота.

Полът на бебчо все още не го знаем. Последния път когато го гледахме, не пожела да се покаже. Но скоро пак ще опитаме. Честно да ви кажа, никога не съм предполагала че това може да ми е толкова безразлично. Изобщо не ме глозга любопитството. Вече нямам предпочитания, те май останаха в един друг далечен живот. Всъщност аз имах много голям проблем да проумея и осъзная че съм бременна. Просто мозъкът ми отказваше да повярва. И май в крайна сметка повярвах чак преди 3 седмици когато за първи път усетих движенията на малкото човече. И отново най-искренно ви пожелавам тези вълнуващи моменти да станат съвсем скоро част от вашия живот! Laughing fingerscrossed

# 21
  • Мнения: 1 320
Еййййй, Вяра, ЧЕСТИТО!
Леле, колко се радвам за теб!
Лека бременност и здраво бебе!

# 22
  • Пловдив Белащица
  • Мнения: 1 447
Честито Вяра. Много лека бременност ти желая и след няколко месеца най-прекрасното бебе.

И това ако не е чудо здраве му кажте!

# 23
  • Мнения: 50
Честито Вяра!!!   bouquet
Толкова много се зарадвах на твоята новина.  Наистина като видя, че се е случило чудото при момичета, които са чакали толкова дълго силно се вълнувам. Пожелавам ти безпроблемна бременност и едно сладко бебче. И се пази вече! Не предприемай такива дълги пътешествия Wink

# 24
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
Радвам се. Късмет.   bouquet

# 25
  • Sofia
  • Мнения: 21 640
Вяра , не мога да ти опиша как се радвам за теб  Hug !
Нека всичко е наред и като му дойде времето да гушнеш най - прекрасното и здраво бебче !
Късмет !

# 26
  • Варна, морето и сините вълни!
  • Мнения: 2 618
Вяра, честито!
Пожелавам ти приятно наслаждаване на бременността! Леко ражддане на красиво и здраво бебе!  bouquet  bouquet


Малко Off: когато аз забременях, два месеца преди това, до овулация пиех Ивкеър, също като теб!

# 27
  • Мнения: 1 951
Хееей, Вяра, много се радвам zа тебе  Laughing  Честито   bouquet
Аz първо ти погледнах отговора в мойта темичка и много се ШаШнах като ти видях лентичката. Браво на тебе и едно сладко и хубаво бебче след .... 5 месеца като гледам  Wink

Не предприемай такива дълги пътешествия Wink
Да, zасега, но като реШиШ zа второ ....

# 28
  • София
  • Мнения: 3 123
Честито Вяра!!! GrinningМного се радвам,че сте успели.Желая ти много щастлива бременност и прекрасно здраво бебе.

# 29
  • Мнения: 83
Честито!
Желая ти лека бременност до края, все приятни емоции и здраво и послушно бебе!
Страшно се вълнувам като прочета такава силна история, завършила с успех. Искрено се радвам за вас!  smile3525

Общи условия

Активация на акаунт