Ефикасно средство против хлебарки

  • 333 900
  • 730
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 232
Да споделя как се избавихме ние (за сега) - отидох до най-близката агроаптека и споделих какво ми трябва. Жената беше много любезна и ми препоръча някакъв нов препарат, заместител на "Регент". Беше едно прахче, разтваря се в литър вода и се пръска. Не бил вреден за хората, само трябва да се проветрят спалните помещения. Напръскахме преди 1-2 месеца, повторихме седмица след това и има учудващ ефект!
За съжаление не запомних как се казва препарата  Embarassed

# 46
  • Мнения: 371
  ЕКТОМИН 100 ЕС 10мл.
Инсектицид за професионална и битова употреба за борба с хлебарки, бълхи, въшки, кърлежи, паяци, мравки, дървеници, мулци, скакалци и др.
В жилища, хотели, селско-стопански постройки.
Начин на употреба: Подходящ за къпане на кучета, котки, птици, офце, кози, крави, свине. Третиране на местата в които живеят и се крият насекомите.
АДВ: Циперметрин 100гр./ 1л.
Производител: Новартис Швейцария

Няма грешка в това нещо. Избива ги и като мине някоя се парализира и обръща краката!!! Peace Струва 1.50 и шишенцето е за  10л вода. Пръска се през 2 седмици. Най-важното в жилищата се пръска в стаите няма проблем, за домашните животни също!!!

# 47
  • Мнения: 15 379
Фронтлайн помогна и ги изби, много съм щастлива Party.
След 20 дни ще напръскам отново.

Краси, а този Ектомин откъде се купува?

Тайна, още веднъж благодаря за съветите  bouquet.

# 48
  • Мнения: 371

Краси, а този Ектомин откъде се купува?



Има го във всички агро аптеки. Аз го купих от магазин за домашни любимци и там продават!!! Peace

# 49
  • София
  • Мнения: 232

Краси, а този Ектомин откъде се купува?



Има го във всички агро аптеки. Аз го купих от магазин за домашни любимци и там продават!!! Peace

При нас не подейства това

# 50
  • Мнения: 382
"Сийдж" на БАСФ! http://www.otrovi.com/insektitsidi/siydzh-gel-protiv-hlebarki-2.html Наистина действа и за дълго време. Майка ми го ползва вече седма година и хлебарки няма. Спринцовката е около десетина лева.

# 51
  • Мнения: 15 379
Краси, благодаря.
Имам си приятелка, която води борба с бълхи, а Фронтлайн й излиза доста скъпичко.
Ще й кажа, дано им помогне.

Междудругото Байер имат Адвантик - аналог на Фронтлайн, нямам представа обаче дали действа така на гадните хлебарки.

# 52
  • Мнения: 2 480
BAYGON-зелен

# 53
  • Мнения: 1 792
Фронтлайн помогна и ги изби, много съм щастлива Party.
След 20 дни ще напръскам отново.
Има ли действие напръскването с Фронтлайн все още?
Сутринта видях хлебарки в шкафчето с четките за зъби и това постави началото на войната  Grinning Видях идеята на Тайна с разреждането и веднага си купих въпросното. Сега почвам едно масово чистене на апартамента и напръскване. И се надявам скоро да не ги видя пак. Та затова питам дали при теб още действа Simple Smile Това ми е надеждата.

# 54
  • София
  • Мнения: 15 471
   Ако Фронтлайна ви е скъп или не действа, ето това е същото като Регента. Има същата съставка.Аз като пръсках, излязох за два-три часа, за всеки случай!Втория път напръсках след като си легнаха всички и оставих отворена кухнята, да се проветрява.

Фендона 60 СК - 10 мл      2.50лв.

   
ФЕНДОНА е разработена и одобрена за контрол на широк спектър пълзящи и летящи вредни насекоми като хлебарки, мухи, бълхи, комари, дървеници, кърлежи, складови неприятели и др., в бита, в обществени и индустриални условия. Когато се прилага според указанията, тя може да бъде използвана в болници, кухни, ресторанти, складове и предприятия за хранителни продукти

Последна редакция: пн, 28 юни 2010, 19:48 от Тайна

# 55
  • Мнения: 15 379
Има ли действие напръскването с Фронтлайн все още?
Сутринта видях хлебарки в шкафчето с четките за зъби и това постави началото на войната  Grinning Видях идеята на Тайна с разреждането и веднага си купих въпросното. Сега почвам едно масово чистене на апартамента и напръскване. И се надявам скоро да не ги видя пак. Та затова питам дали при теб още действа Simple Smile Това ми е надеждата.
Действа! Не съм пръскала отново след това.
Няма нито една отвратителна гадина!
Ако имаш въпроси питай.
Но бъди сигурна, че Фронтлайн ще ги изтреби без проблем.

# 56
  • София
  • Мнения: 1 508
Според мен, Фронтлайнът не ги убива (иначе навсякъде щяха да се въргалят трупове на хлебарки), ами ги гони и след това им пречи пак да дойдат. Така или иначе, действа безотказно и поне 3 месеца след накапването върху кучето (не пръскам самия апартамент) гадинки не се наблюдават Simple Smile

# 57
  • Мнения: 15 379
Според мен, Фронтлайнът не ги убива (иначе навсякъде щяха да се въргалят трупове на хлебарки), ами ги гони и след това им пречи пак да дойдат.
Убива ги.
Поне аз изметох труповете, по гръб и нагоре с крачетата.

# 58
  • Мнения: 1 792
Вчера пръсках, видях няколко трупа, но пак се мяркат някои откъслечни екземпляри да си се разхождат  Sad Почвам да се притеснявам, че няма да подейства  Sad

# 59
  • Мнения: 4 916
Вчера пръсках, видях няколко трупа, но пак се мяркат някои откъслечни екземпляри да си се разхождат  Sad Почвам да се притеснявам, че няма да подейства  Sad


Ако си пръскала с хубав препарат, не се притеснявай. Не умират веднага, а след няколко часа - тези, които виждаш сега не са вашите хлебарки, а съседските, дошли да проверят какво става. Отровата ще полепне по крачетата им и те ще я занесат в гнездата, така ще умрат още повече хлебарки.

Общи условия

Активация на акаунт