Кукла Baby born

  • 8 195
  • 35
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 6 472
Точно от Метро купих инината имитация Mr. Green Върши същите рабои като истинската кукла, но ми излезе на 1/3-та от цената Mr. Green Това обаче важи само за куклата - познай какви пари се дават за аксесоари Confused Да е жива и здрава свекървата, дето наши и наплете много сладурски дрешки, че иначе направо си бях банкрутирала Wink На мен ми беше достатъчна само количката, кошницата и кунгуруто  Twisted Evil Това си е цяла индустрия за изнудване на родители Close

# 16
  • Bristol
  • Мнения: 9 365
Luluto, ама твоята си има истински пишкащо и плачещо бебе за какво и е друго  Laughing

# 17
  • Sofia
  • Мнения: 3 566
Лекси, наскоро видях много сполучлива имитация на Baby born в един магазин Марсел и понеже имаме оригинала успях да я сравня и мога да кажа, че се двете кукли се различават почти само в цената. Оригиналната върви от 90 лв. до 120лв, а тази в Марсел е за 35 лв. Момичето там ми обясни, че е правена по поръчка за техният магазин. Склонна съм да вярвам, че е така, защото имаше и други такива играчки, като например розовото пони на Одета, което навсякъде е 20 лв. там го имаше поръчково за 3.50 лв със същото качество. Магазина в който ги гледах се намира на Раковска, като тръгнеш от площад Славейков нагоре, има едно като завойче, до магазина на Д-р Шол /дано си ме разбрала/.

# 18
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
... розовото пони на Одета, което навсякъде е 20 лв. там го имаше поръчково за 3.50 лв със същото качество. Магазина в който ги гледах се намира на Раковска, като тръгнеш от площад Славейков нагоре, има едно като завойче, до магазина на Д-р Шол /дано си ме разбрала/.

Валкооооооо, верно ли бре душа?  Rolling Eyes
Въх - ще отида да й купя на моята, че тя е луТ фен на тези понита.
10Х    bouquet   love001

# 19
  • Sofia
  • Мнения: 3 566
Валкооооооо, верно ли бре душа?  Rolling Eyes
Въх - ще отида да й купя на моята, че тя е луТ фен на тези понита.
10Х    bouquet   love001
Шанка, верно да има ги в розово и лилаво, а размера им е среден не е от най-малките, но не е и от огромните. Разликата освен в цената е и в материала с който са направени, тези оригиналните са някак по-меки на пипане, но като цяло са много добра имитация. Щом Пламена като заклет фен на Барби не можа да ги различи значи са си екстра  Wink Има и едни много готини куклички от това детското Powerpuff girls, по Картуна дето го дават за 15 лв. с много аксесоари и миналогодишните модели на Барбитата са им намалени, така че се разходете до там все ще си харесате нещо Sunglasses

# 20
  • София
  • Мнения: 7 242
Мерси Grinning. Ще отида да го видя този Марсел. Валерия мирси за инфото за понито, че и него го иска.  Пък щом го има и в любимото й розово и лилаво ноправо ще си умре от кеф. Ей такива играчки обичам - за 3,50 Grinning

# 21
  • Мнения: 431
Марсел има и на М.Луиза

# 22
  • София
  • Мнения: 488
Идеята за Марсел ми допада ужасно. Дано наистина продължат да копират разни налудничави, като цени, играчки на такива приемливи цени. Да живее пазарната икономика.

# 23
  • София
  • Мнения: 7 242
Марсел има и на М.Луиза
Темпи, къде по-точно?

# 24
  • В офиса
  • Мнения: 4 018
Валкооооооо, верно ли бре душа?  Rolling Eyes
Въх - ще отида да й купя на моята, че тя е луТ фен на тези понита.
10Х    bouquet   love001
Шанка, верно да има ги в розово и лилаво, а размера им е среден не е от най-малките, но не е и от огромните. Разликата освен в цената е и в материала с който са направени, тези оригиналните са някак по-меки на пипане, но като цяло са много добра имитация. Щом Пламена като заклет фен на Барби не можа да ги различи значи са си екстра  Wink Има и едни много готини куклички от това детското Powerpuff girls, по Картуна дето го дават за 15 лв. с много аксесоари и миналогодишните модели на Барбитата са им намалени, така че се разходете до там все ще си харесате нещо Sunglasses
Yes! 10x много. По барбита не си пада, но powerpuff girls много ще й харесат.
И съвсем в страни от темата - търся детска кухня, от онези огрооомните - с шкаф, мивка, печка, пералня... Ако някой някъде е виждал такова на по-прилична цена, да помага.

# 25
  • Мнения: 4 244
http://www.zapf-creation.com/de/deutsch/
Това е сайта на фирмата,произвеждаща куклите.
Те са няколко серии с различни възможности, има прости бебета и такива с екстри. Аксесоарите са много
Всички са изключително скъпи. Аз на моята девойка и взех употребявана от един детски базар. Дрешките и ги шия сама, но мебелите са......

# 26
  • София, в офиса
  • Мнения: 1 269
Тинкербел, прееди 1 седмица имаше такава втора употреба в магазин Скрити съкровища - той е в една малка пряка с/у педиатрата - ул. Захари Круша  - е вдин гараж, там има други много интересни неща

# 27
  • София
  • Мнения: 7 242
Скрити съкровища ги знам от отдавна. Какво ще рече "преди седмица" - да няма някакви по-специални разпродажби newsm78

Леле, Фиданке, така ми се доигра и на мен с кукла...пък уж съм дърто магаре Laughing

# 28
  • София
  • Мнения: 6 999
Още по-встрани от темата, но чета и направо ми става лошо.

За бейби Борн знам от племеницата ми, както и за Барби, но другите понита, монита и пр. сега ги чувам... Та да питам:
От къде ги научават децата тези неща? От градината ли? Или от някъде другаде? Много ми е любопитно.

И какво значи "Барби миналогодишен модел"? И в това ли има мода?

Лелееееее, какво ни чака Sad А аз вече се чувствах зарината от играчки /само на 15 месеца сме/  hahaha

# 29
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Още по-встрани от темата, но чета и направо ми става лошо.

От къде ги научават децата тези неща? От градината ли? Или от някъде другаде? Много ми е любопитно.

И какво значи "Барби миналогодишен модел"? И в това ли има мода?


От Картууна, от господстващата "мода в играчките" в момента, от другите деца. Бе има от къде...важното е да се  Money джобовете на личния състав!

Още веднъж огромно благодаря на Валката  Heart Eyes Hug

Общи условия

Активация на акаунт