Интересен резултат от тест за бременност

  • 9 831
  • 53
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 5 262

Аз минавам да видя какво се е случило.. все още няма новини....
Наистина мацка, завиждам ти за търпението, аз щях да съм изкупила аптеката вече  Mr. Green

# 16
  • Мнения: 9
Здравейте момичета!Искам да ви попитам кога да си направя тест за бременност, защото МЦ ми закъснява вече четвърти ден, а по принцип ми е като часовник-"+,-" един ден?!?Предложете някой по-надежден, който сте ползвали.Благодаря ви много предварително!

# 17
  • Мнения: 781
Щом ти закъснява вече 4 дни, направи си още днес.
Аз си правих Престо още преди да ми закъснее, а в деня , когато трябваше да ми дойде си направих Шуър Чек - и двата бяха  EFP

# 18
  • Мнения: 9
Благодаря!Стискайте ми палци  Praynig

# 19
  • Мнения: 3 695
lina kempes задължително прави тест  Peace стискам палци за положителен


Tikvichka какво стана, направи ли друг тест

# 20
  • В събота
  • Мнения: 201
Малко късно се отчитам, но от сутринта нямахме ток.
Тази сутрин - една чертичка, теста е друг, не е Престо. Но все още тая някаква надежда де, все пак имам 4 дни закъснение.


Аз минавам да видя какво се е случило.. все още няма новини....
Наистина мацка, завиждам ти за търпението, аз щях да съм изкупила аптеката вече  Mr. Green

Абе не съм чак толкова търпелива, ама вчера как да обикалям по аптеките с детето, като времето беше ужасно....

# 21
  • София
  • Мнения: 1 946
хм... а на мен първия тест ми изглеждаше категорично положителен..   Thinking
успех! пиши какво става  Naughty

# 22
  • Мнения: 781
Ако искаш си направи още един , или направо си пусни кръвен
Успех   bouquet

# 23
  • София
  • Мнения: 5 262

Тиквичка, все пак ти препоръчвам Шуър чек да използваш. Странното е, че и на мен ми прилича на положителен
първия тест  Mr. Green Стискам палци  Praynig
дете, майка, баща, леля, вуйчо.. все едно.. мен нищо не може да ме спре да задоволя любопитството си  Crazy

# 24
  • Мнения: 13
Аз си направих няколко теста ПРЕСТО с подобна разлята тестова черта - личи си чертата, но около нея - цялото поле седи розово така... 
След няколко часа ми дойде... яко... Последният ПРЕСТО тест от опаковката го направих в първия ден от новодошлия цикъл - пак същата работа...
Много се ядосвам, защото на всичкото отгоре тестът е и по-скъп дори от Шуър Чек!!! Само се чудя... може ли да е нещо патологично след като така показваше тоя тест и след като ми дойде...

# 25
  • Мнения: 682
axent тези тестове винаги са ми показвали втора черта, както и единичните лентички.Лекарката ми каза, че се случва при някои жени с по-висок прогестерон.Не знам дали е вярно  newsm78
А иначе, преди много мразех Шуър Чек, понеже все ми показваха -.Но когато наистина е станало бебче си имат втора черта.За мен това е най-качествената марка, макар че са по-скъпички. Peace

# 26
  • В събота
  • Мнения: 201
Е да де, размазаното добре, ама на моя двете чертички му изглеждат така  | )   вместо | | 

П.П. Утре сутрин пак ще направя  Mr. Green

# 27
  • Мнения: 9 472
Тиквичка ,ти си! Laughing
Чакаме резултата!
Стискам палци! Hug

# 28
  • В събота
  • Мнения: 201
За съжаление - нъц. Пети ден закъснение, пак отрицателен, а преди малко и лелката  Sad
Определено онзи тест е бил дефектен.

# 29
  • Мнения: 781
Tikvichka, жалко....очаквах друго, но явно това не е твоя месец  Wink

Другия път ще ни зарадваш с 2 чертички  Hug Hug Hug

Общи условия

Активация на акаунт