кърмата ми спря

  • 1 593
  • 17
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 522
Привет, момичета! Пиша ви за да разберете какво се случи с мен! Не спирам да слагам бебо на 2-3 часа на гърдата, особено преди хранене, когато е най-гладен, след това предлагам твърдата храна. Кърмата ми спря в неделя, във вторник вечер получих усещане за слизане на мляко и го чух да гълта, макар и много малко. От снощи, четвъртък, количеството мляко се увеличи видимо, а тази сутрин памперсът му беше подобаващо мокър, за разлика от другите сутрини, когато беше почти сух. Вода и сокове не съм му предлагала тези дни, не че той пие, но исках да е жаден за да суче. Адаптирано предложих веднъж, не го хареса, не предлагах и повече.  Много съм щастлива и мисля, че нещата вървят в правилната посока.  Държа много на кърменето, защото освен всичко друго си имам и батко в къщи, който непрекъсното носи вируси от градината и ми се щеше бебо да е поне малко защитен. Дори когато е болен, баткото напира да целува бебето и един път от поне 20 пъти на ден, не успявам да го предотвратя. Желая на всички спокойно кърмене и се пазете, защото аз никога не съм имала особени проблеми с кърменето и приемах кърмата за даденост, а е трябвало да се пазя повече. Специални  поздрави на всички, които ме окуражиха!


Браво ,много се радвам,пробва ли с чайчето,Няма да ти навреди,а и е приятно на вкус!!!
Продължавай да кърмиш и дано повече няма такива неприятни случки!!!

# 16
  • София
  • Мнения: 748
 Пробвах всичко,  разбира се ! Поздрави!

# 17
  • София
  • Мнения: 748
Пиша отново в тази тема, за да окуража всички майки, които нямат вяра в себе си! При мен всичко е наред с кърмата, слагам бебето по 6 пъти за денонощие на гърдата , винаги преди хранене , тъй като яде и друга храна, памперсите му винаги са мокри, което означава, че приема достатъчно течности. Не се отказвайте, щом тече някакво мляко със стимулация от сучещото бебе кърмата се увеличава. Успех на всички!

Общи условия

Активация на акаунт