Тема: Жената Овен- Аз съм /4

  • 20 080
  • 743
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 410
ехо.аз набързо,че съм се боядисала...да бягам да се къпя.черпя и бягам...

# 241
  • Мнения: 611
Отначало си помислих, че има празник  Grinning Пък то черпенето било за събота  Grinning Ама който си е перманентно у дома, забравя дните на седмицата  Laughing
Направих гювечетата и ви черпя пък аз с една снимка, макар и лошо качество:

# 242
  • Varna
  • Мнения: 2 605
ЕЛИЧКА Hug
Тумбака ми е пълен ама сега като видях гювечето ми потеглиха лигите.  newsm10 Без майтап!!!

# 243
  • Varna
  • Мнения: 2 605
Много сме заспали днескааа newsm78 Rolling Eyes

# 244
  • Мнения: 611
Играйкам си, да цитирам щерката от преди много години  Joy Пекох ябълки и круши, днес съм на някакви полузабравени рецепти  Grinning
Ася се разкрасява, сигурно някакъв купон тече
Джей е заровила влажен , мечтателен поглед в списание "Сватба"
Вени май е доста болничка и пази леглото..
Галиа е толкова сдържана, че не мяза на овен  Peace и не мога да я опозная много  Grinning
Медуза още е в купона с аверката в Добрич
Пети я хванала липсата и скоро ще я бия. Ама ха -как може да ни изостави така..!
Зайо сигурно твори нещо
Останалите не знам-самички да кажат  Laughing Laughing

# 245
  • Мнения: 372
Момичета, чета ви, тук съм...но не съм на себе си, нямам нерви вече....малката не спира да боледува. Днес си изпи 10-ти ден последното хапче антибиотик и следобеда ми направи близо 39 температура...сега заспа. Докторът ме пита дали е била в контакт с болни, най-вероятно е нов вирус....Не мога да я изолирам и затворя вкъщи, 1 клас е все пак. Няма как да се случи да сме си постоянно в нас и няма как да накарам останалите родите да не си водят болни децата на училище. Утре сутрин рано ще правим изследвания.
Какво е това дете и това чудо, с какво ли не съм пробвала да я закрепя - то не бяха витамини, хомеопати, билки и каквото се сетите. Няма ефект. Един да кихне срещу нея и е до там.
Не вървят нещата нещо на никъде. С работата дето чакам се закучиха, пари няма, само болести, ще полудея, но нямам и сили да се ядосвам...Даже не ми се и яде нищо, а това не е характерно за мен. Не ми се и приказва с никой.
Оплаках ви се на вас поне Simple Smile

# 246
  • Кюстендил
  • Мнения: 67
Аз се наслаждавам на последните цигари в живота си, след полунощ няма да пуша никога повече....за туй липсвам Mr. Green

# 247
  • Мнения: 1 250
мили овнета , все ви чета, облизвам се от разните вкусотии, радвам се на художествените успехи, харесва ми  модела на роклята ,но да пиша все не сядам.Иначе съм с вас и от далеч ви поздравявам Hug : Hug

Последна редакция: сб, 24 окт 2009, 22:17 от Caroline

# 248
  • Varna
  • Мнения: 2 605
ЕЛИШ Hug
Незнам какво да ти дам съвет да и даваш на щерка ти щом толкова неща сте опитали вече Sad
Аз днеска тъкмо се чудех за моя голям син все гърлото го боли. Тъкмо оня ден се прибра от Западна Европа, беше там малко на екскурзия и малко заради Мастерската степен. Добре, че там не се е разблял.Прибра се във петък сутринта а през ноща гърлото му започнало да го дращи. Той като малък не се разболяваше така както сега когато е голямо магаре Rolling Eyes Дадох му от моята лимУнаТа дето ви я писах тука и сега е бомба ама що така все гърлото го боли. Миналия месец пак. Дойде ли това време и е тръшка, че по някой път и лятоска #Crazy
Защо се закучиха нещата със работата?
И те разбирам защо не ти се говори Sad Hug Hug Hug И как ще ти се яде при това положение, ти сама казваш, че нямаш сили даже да се ядосваш.......
ЕЛИЧКА-
а ти си направила страхотен  и точен разбор на Овненцата thumbsup
ТРЕПЕТ-
успех мила, кога ли и мъжът ми ще се зарече така като тебе да ги разкара тия пущини....знам, че трябва голяма воля- Успех!!!!

# 249
  • Кюстендил
  • Мнения: 67
Делте, инат трябва, не е воля, пък ние уфсите си го имаме в изобилие и щом съм рекла, тъй ще е, пък ако ще света да се свърши Mr. Green

# 250
  • Мнения: 1 001
Давай трепет ние сме с теб newsm18

# 251
  • Мнения: 611
О, Елиш, съжалявам и те разбирам колко ти е зле.  Hug Навсякъде по света правят антибиограми, само тук лекарите се дърпат. А трябва, защото не всяко лекарство действа на всекиго или е различно.
А тук лекарите си играят на "тука има, тука няма"..
Браво,Трепетче, евала ще ти кажа, като успееш  Hug Знам каква мъчнотия е, аз съм пушачка и съм се опитвала на няколко пъти да ги спирам. Само като забременявах с децата на момента ги хвърлях.
Каролин, обаждай се, не се срамувай. Щом четеш виждаш колко е уютно тук, помагаме си, разсейваме се, пък каква черпня пада  hahaha hahaha
Галиа, да нямаш някой асцендент земя, наистина си доста мълчалива  Grinning Пък Делта е овен в овен и знаеш ли какъв пламък е  Heart Eyes Даже мен успява да надприказва  Joy
И аз какво?  newsm78 Успях да ви накарам да драснете по ред, а?  Laughing Laughing
Отивам да спинкам, желая ви красиви сънища и още по-красиво утро!

# 252
  • забравих си мисълта...
  • Мнения: 5 728
Здравейте момичета, едва сега успявам да седна да ви видя. Никак не ми е добре, с 38° температура съм, но аз я чувствам едва като стане 39°. Виви обаче е болна, та още снощи се наложи да ида при дъщеря ми, че те днес имах състезание и аз бях цял ден с децата, добре че тя беше приготвила ядене, че не знам как щях да се справя. Преди и с 40° температура правех какво ли не, сега май вече не мога да издържам толкова много.
Лека ви нощ от мен и до утре.

# 253
  • Мнения: 1 280
  И аз да се разпиша  Hug

  Елиш  Confused много неприятно така с детенце. Ели е права за АБ, както казва нашата педиатърка "Повечето лекари научават 1 АБ и го изписват за щяло и нещяло, ама то така не става". Не знам ще започнат ли някога да правят антибиограми. Пробвали ли сте да пие Изопринозин по схема  newsm78
  Моето го лекувам с хомеопатия от както е роден.

  Вижте кое време е аз сега сложих  един сладкиш във фурната и го чакам да се изпече  Laughing посред нощите  ooooh!

# 254
  • Varna
  • Мнения: 2 605
ВЕНЧЕ Hug
ами ти как така ще оздравееш като пак мааш по задачите бе newsm78 Sad
ИВЕ- аз пък утре ще се пробвам да направя Тирамису, да видим каква ще я свърша newsm78
Лека нощ и от мене мили момичета Hug

Общи условия

Активация на акаунт