Тема: Жената Овен- Аз съм /4

  • 20 080
  • 743
  •   1
Отговори
# 615
  • Мнения: 352
Delte,направо ми светва като ти видя постовете,винаги са супер   Hug
Добро утро ви желая и аз,приятен и успешен ден! Heart Eyes

# 616
  • Мнения: 1 001
здравейте Овнета
Мен ме тръшна грип и съм болнични 5 дни и ако имам сила ще ви пиша.
за сега ето едно хороскопче от мен Hug
Изпълнени сте със сили и желание за активна работа. Ще постигнете целта си за деня, но би било добре да овладеете емоцията, ако сте задължени да вземете важни решения. Обстановката на работното ви място не благоприятства начинанията. Пазете се от поредните интриги и клюки, които не са рядкост в отровната обстановка, в която работите.

# 617
  • Мнения: 611
Здравейте, овненца!  Hug
Отивам след малко на интервю за работа, така че стискайте палци  Praynig
Галиа, оправяй се по-бързичко  Hug
Ирааа, както винаги-лаконична, но се радвам като се разпишеш тук  Hug
Делтии,лапвам една палачинка мимоходом, глътка сокче и изчезвам  Hug

# 618
  • забравих си мисълта...
  • Мнения: 5 728

Здравейте Овнета  Hug Hug Hug,

да се разпиша и аз с капучино и да бягам, че днес много задачи. Иначе хороскопа си го бива, върви ми като по вода до сега, дано и следобеда да е такъв. Надявам се и при вас е такова слънчево като тук. Днешният ден е много топъл, слънчев и весел.
Галя, да оздравяваш бързо и лесно.
Елинце, стискаме ти палци и на краката даже, дано се получи.
Делтичке, мерси за почерпката, че както се прибирам гладна, ще ми дойде супер.
ира79, радвам се, че отново пишеш и не си ни забравила.
Желая ви весел и плодотворен ден.

# 619
  • Varna
  • Мнения: 2 605
ЕЛИЧКА- Hug
Ха Късмет Душе, късмет от душа ти желая newsm10
ГАЛЧЕ- да сЪ УпраЯш по бързУ. Ама си имала сили хороскопчето да ни напишеш. Ей луди сме това овните бееей Laughing
ВЕНЧЕ-  Hug всичкотО задачи да ги опаткаш днеска. На мене вторника ми върви, че ми е ден ама днеска ич не ми е ден. Пералнята ми не ще да изхвърля водата и прането стои там сега. Не можем да намерим майстор. Аз иначе сама се справям ама тоя път нЯщу не ми стигна силата, че викахме майстор. Хеле намерихме един който ще иде към 16.30. Оставам синО, че аз съм на гимнастика и след тога на мръсти танци newsm03
Обаче докато се мъчиш със пералнята успях да сготвя една източна манджа и даже и вкусна стана, че знаете, човек като се ядосва и яда отива у манджарето. Ама мене бързо ми мина и манджата е суперска. Ориз със къри е пилешко месце което бях покрила да се гушка със кисело мляко и след това го ФърлиФ у оджакО да сЪ пИче, че не ми се умирисваше стаята. Е на грил щеше да е много по вкусно ама и място нямах, че бях изкарала пералнята да видя дали одзад нещо маркуча не е наред. Пък и на балкона не съм направила нещо за печене да не ми се умирасва къщата.
Нещо подобно но моето е със жълто ориз и препечено фиде. Сложила съм ориза във една тортена чиния като гнездо и посредата пилешкото и стои много колоритно. Абе красиво стана а и много вкусно. Пък и бързо.
ИРЧЕ Hugрадвам се, че ми харесваш постовете, ама днеска на оплаках сЪ и не измислих нищо веселичко.

# 620
  • Мнения: 28
Приемате ли още една овна ?

# 621
  • Мнения: 372
Jenifer76, добре дошла Hug
Колкото повече, толкова повече....чувствай се като у дома си Hug

# 622
  • Мнения: 410
Jenifer76, добре дошла!обезателно ще се видим с теб и МАРГАЛО като дойда в Русе.как сте момичета.моята малка(овца)дъщеря заспа в 15.00ч/и като се метнах........ошетах навсякъде.сега съм скапана,ама доволна. Peaceовнешка му работа-като си наумим нещо.......трябва да стане.Делте-и аз мога да танцувам-всичко-идвам стеб!хайде момичета до утре-ставам да будя детенце!  bouquet

# 623
  • Мнения: 352
как бе Делтич,"гутен сабален" ми дойде екстра   tooth
Jenifer76,добре дошла мила hug
Приятна и уютна вечер овнета Hug
 

# 624
  • Мнения: 611
Момичета, одобрена съм. Избраха ме от 200 кандидатки. Обаче дотук хубаите новини..Лошите-6 дневна работна седмица по 10 часа, отпуската се заплаща, а не се дава. Май успях да си я извоювам все пак, казах им, че ще помисля и ще отговоря утре..Малко тежкарско прозвуча, ама даже в тази криза имаме право на изисквания и избор..Тъй че и да почна нещо не подскачам от щастие.
Благодаря ви мноого, че ми стискахте, може да пускате палците вече  Hug Hug Hug
Jenifer76, добре дошла!   bouquet Тук идват много в стадото, ама после се скатават, тъй че подписваш договор-минимум 5 разписвания в темата на седмица  hahaha hahaha
Дай си рождения ден да те запишем в отбора  Grinning

# 625
  • Мнения: 1 543
elica676 , Peace

Докато се прибера от работа,прибирам едното пране,гладя,пускам пералня наново,прахосмуча hahaha да наглася вечеря и нещо за утре и вечерта минала,едва намирам време да ви прочета.
Сега си сипах малко червено винце с лимонада,опекох рибка и ще ви следя Joy внимавайте hahaha

# 626
  • Varna
  • Мнения: 2 605
ДЖЕНИФЕР- wavey
ЕЛИЧКААААА HugЧЕСТИТОООООО!!!
АСЕ Hug
ако одим у РУсетУ със бате, че той има там братчеди и ти си там ще танцувамИ бееее smile3503
ИРЧЕ Hug
радвам се, че -Гетен сабахлена- ти е дошъл на мястУ smile3503
ВЕНЧИТу- дей newsm78

# 627
  • забравих си мисълта...
  • Мнения: 5 728
Jenifer76, добре си ни дошла, чувствай се като у дома си, но моля те не забравяй, да се прибираш поне веднаж на ден в кошарата ни.



Делтичка,  къде може да е Венчето -  cook. Имам да наваксвам за последните 20 години отсъствието си там Simple Smile. Децата искат за училище красиви хлебчета. Е поне на тях им харесват де Simple Smile

Ели, честито да си ни жива и здрава и дано много да ти върви  Hug   animal085.



Е това е! Няма да ме бъде мен, ако на напълня половината страница с картинки! Нo в този случай, не мога да подмина, та ако щете и да ме   #2gunfire bash box банните за присвояване на половината страница   Stuck Out Tongue  smile3533.

Последна редакция: ср, 18 ное 2009, 00:10 от Venetta

# 628
  • Мнения: 352
Добро да ви е утрото и целия ден овнета Heart Eyes

# 629
  • Мнения: 611
Добро утро, сладурани  Hug Хайде-различни кафета за всякакви вкусове:

За мен деня е за избор,макар че няма какво да избирам, но ме плаши началото...или края.Много странно настроение.
Гледахте ли снощи звездния дъжд? Аз хем знаех и забравих..Жалко, но едно приятелче ми снима една падаща звезда-Сириус.

Общи условия

Активация на акаунт