Педиатри, Вътрешни болести, GP-та - гр. София

  • 296 472
  • 530
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 11 818
зайка, мерси мнoго! Пратих ти ЛС с питанки за млко подробности, за да не занимаваме тук останалите.

# 46
Здравейте майчета.Искам да попитам  за добър педиатър в района на Студентски град.Като под"добър" имам предвид не само да е любезен(а),учтив(а)......и т.н.Трябва ни педиатър,който да предписва точно лечение с лекарства които да помагат и да действат.Детето ми се е разболявало два пъти по сериозно,а в къщи имаме цяла колекция сиропи за кашлица капки и т.н. и всеки път ни се предписват различни неща за едно и също нещо...........

# 47
  • Мнения: 2 274
Здравейте майчета.Искам да попитам  за добър педиатър в района на Студентски град.Като под"добър" имам предвид не само да е любезен(а),учтив(а)......и т.н.Трябва ни педиатър,който да предписва точно лечение с лекарства които да помагат и да действат.Детето ми се е разболявало два пъти по сериозно,а в къщи имаме цяла колекция сиропи за кашлица капки и т.н. и всеки път ни се предписват различни неща за едно и също нещо...........
   Д-р Елена Иванова! Работи в САНА ООД, намираща се в Студентска поликлиника, кабинет 9! Ние сме от 7 години при нея и съм страшно доволна! Не само е мила и учтива, но е и много добър лекар  Peace!
  Ако искаш подробности - потърси я в тази тема или в Белия списък на лекарите, а може и да ми пишеш на лични!

# 48
  • Мнения: 8
Може ли да ми каже някой знае ли добър педиатър в района на Дружба 1? Благодаря ви предварително.

Ако става дума за 28-ма поликлиника в Дружба 1 - бих препоръчала д-р Красимира Христова. Изключителен личен лекар и педиатър.Имам й пълно доверие.

# 49
  • Мнения: 105
Здравейте!Имам нужда от помощ, бих искала да си сменя JP-to.Става въпрос за 24 поликликлиника.Може ли да ми препоръчате личен лекар там. И вярно ли е че за бременни, в края на месеца , все няма направления Sad newsm78.Писна ми да се разкарам и все да ми отказва.За това искам да си сменя личният лекар. Благодаря предварително!!!!

Последна редакция: чт, 28 сеп 2006, 14:39 от kicova

# 50
  • София
  • Мнения: 12
Не зная как изобщо някой може да бъде доволен от доц. Юлия Ковачева -  не само като професионалист, но и като човек е под всякаква критика. Според нея бебе на 4 месеца трябва да яде стриктно през 3.5 часа - " Ако спи - ще го будиш !" Освен това без да е захранвано до момента с каквото и да е било трябва да яде в 12 часа 150 гр. зеленчуково пюре, а в 15 ч. - 150 гр. плодово. Не е нужно човек да е специализирал педиатрия, за да види че подобни " съвети" противоречат най-малкото на каквато и да е логика. И всичко това с един изключително неприятен наставнически тон. На всички, които искат да се насладят на подобно отношение и толкова вещи съвети препоръчвам доц. Юлия Ковачева от все сърце. За останалите трябва да е  ясно, че тази жена не е прочела нищо от последния учебник по педиатрия, който й е попадал през 1926 год.

# 51
  • Мнения: 9
tursia dobur pediatur v raiona na ljulin - 12-ta poliklinika. molia vi pomognete mi, speshno e!

# 52
  • Мнения: 206
Здравейте, майчета  Hug
Търся личен доктор за бебка в района на Хиподрума, Лагера. Искам да разбира и от хомеопатия и да е ЗА късното захранване. За сега съм се спряла на МЦ Детско здраве и д-р Даскалова като GP, а там работи и д-р Мариана Стоименова -хомеопат (поне така четох някъде тук...) Може ли някой да даде малко повече инфо за този център, или друго предложение за GP, може и в 20 п-ка.
Предварително ви благодаря.

# 53
Общопрактикуващ:
д-р Юлия Петкова, 17 ДКЦНевероятен лекар, спокойна, обяснява, лекува цялото семейство без грешка! Чудесно се справя и като лекар на малки бебета, при нея има записани много, макар че не е педиатър по специалност. За семеен лекар е супер.

Педиатър:
д-р Тони Добрева, Шейново, има частен кабинет на Редута.
Страшна е с бебоците, който си е завел бебето при нея, после го води до 18-годишна възраст по навик и за всеки случай  Grinning

Който иска по-точни координати, да прати ЛС

# 54
Горещо ти препоръчвам д-р Емилия Узунова-12 поликлиника каб.38 GSM:0888380300
 Страхотен педиатър, всичко обеснява подробно и много си разбира от работата. Всички майки са много доволни от нея!
tursia dobur pediatur v raiona na ljulin - 12-ta poliklinika. molia vi pomognete mi, speshno e!

# 55
извинявай объркала съм и GSMa:0888335380quote author=ilioto link=topic=4360.msg2473199#msg2473199 date=1160040180]
tursia dobur pediatur v raiona na ljulin - 12-ta poliklinika. molia vi pomognete mi, speshno e!
[/quote]

# 56
  • Мнения: 1 877
Търся точните координати на доц. Жекова от Майчин дом

# 57
Здравейте, аз съм баща на четири прекрасни деца и имам належащ проблем с тяхната лична лекарка, тъй като тя вече не практикува. Бихте ли ми препоръчали някой добър педиатър, който да може да поеме и четерите. Предварително ви благодаря!!!  Praynig

# 58
  • Мнения: 2 211
На първа страница някой е препоръчал д-р Шаркова. Тази жена е толкова некомпетентна, че нямам думи!
1. Изобщо не забеляза пъпната херния на новореденото /аз като майка новобранка си мислех, че е нормално да изглежда така/, добре, че една приятелка го видя.
2. Накара ме да захранвам със сок недоносено бебе на 1 месец.
3. На 1 месец на бебето беше направен кръвен тест, при който стойностите на еозинофилите бяха двойно завишени, на което тя изобщо не обърна внимание. Ако си беше дала труд да погледне, това щеше да ни спести много ходене по мъките.
3. Заведох на преглед бебе на 2 м. с хрема, а тя от вратата без да го погледне каза че нищо му няма - на следващия ден постъпихме в болница.
4. На три месеца бебето почти спря да наддава и започна да повръща /след месеци разбрахме, че това е в резултат на алергия/, което тя считаше за нормално и всячески ме уверяваше, че детето е ОК, а аз прекалено се престаравам.
5. Непрекъснато се опитваше да ме накара да спра кърменето и да мина на АМ , че даже и на кисело.
Има и още бисери, но няма смисъл да продължавам, просто не водете децата си при нея.

# 59
  • София
  • Мнения: 2 967
Д-р Димитър Ковачев, педиатър - кв. Павлово - 0898432854
Д-р Вахан Кадиян, вътрешни болести и кардиолог - ул. Владайска № 39  - 8528961
Д-р Росен Вълчев, GP - 8560153; 0898459869 / работи с НЗОК /

Общи условия

Активация на акаунт