Педиатри, Вътрешни болести, GP-та - гр. София

  • 297 110
  • 530
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 12
Моето бебнце е при д-р Георгиева в 3 градса болница. Докторката наистина си разбира от работата

# 76
  • Мнения: 108
здравейте, търся добър педиатър в района на лозенец, сегашната ни лекарка е супер неотзивчива

# 77
  • София
  • Мнения: 389
Бихте ли ме насочили към добър педиатър в района на Младост.

# 78
Моля да ми препоръчате педиатър от Люлин без значение от коя част. Четох добри отзиви за д-р Груева моля ако някой знае нещо да пише. Ние сме при доктор Нели Николова от 12та поликлиника и съм ужасно недоволна бебка е на 6 месеца а сме ходили само 3 пъти на консултации никога досега не я е преслушала. И всъшност искам докато дойде м. декември за да мога да я сменя да водя дететонякъде всеки месец поне да го мерят и преслушват.

# 79
  • ул. "Мечтание"
  • Мнения: 6 147
Моля препоръчайте ми GP в Св. Троица (3та градска).

# 80
  • софия
  • Мнения: 432
Моля да ми препоръчате педиатър от Люлин без значение от коя част. Четох добри отзиви за д-р Груева моля ако някой знае нещо да пише. Ние сме при доктор Нели Николова от 12та поликлиника и съм ужасно недоволна бебка е на 6 месеца а сме ходили само 3 пъти на консултации никога досега не я е преслушала. И всъшност искам докато дойде м. декември за да мога да я сменя да водя дететонякъде всеки месец поне да го мерят и преслушват.
препоръчвам д-р мария панова от 26-та поликлиника
никога не съм имала проблеми с направленията, денонощно отговаря на мобилния си телефон, изследванията за детска градина не съм плащала, както правят в мед. център в бит.комбинат, където мисля е д-р груева. въобще много съм доволна

# 81
  • Мнения: 433
Здравейте!  Някой да препоръча педиатър в района на Княжево?

# 82
  • Мнения: 268
Здравейте момичета,
Погледнах някои от старите теми, но ме притеснява факта че тези педиатри може да не практикуват вече в посочените поликлиники. Затова имам въпрос за педиатър добър (не включвам само любезен мил и прочие, а такъв който поставя правилно диагнозите и не използва само "утъпканите" пътеки на касата) който е в района на Слатина, Христо Смирненски, Гео Милев или Редута? Съответно ако не се лъжа това са 17 и 22 ДКЦ? Но може и извън тези ДКЦ-та. Peace
Много ви благодаря предварително!   bouquet

Здравей:)
Сигурно вече си избрала педиатър в района Слатина, Гео Милев, но аз горещо препоръчвам доктор Крайселски от 22 поликлиника. Много добър доктор, винаги правилно поставя диагнозите на синът ми. Особено, когато боледувахме много, съм се обаждала по хиляди пъти, дори и след 10 вечерта, когато сме били зле и никога не се е намръщил или отказал да помогне
 Това е от мен Simple Smile

# 83
  • София
  • Мнения: 1 783
Д-р Мария Димитрова ІV ДКЦ.

# 84
  • Мнения: 21
Здравейте мами
Аз съм от Варна - моето малко зайче се казва Николай и е на 6 месеца. Таткото започва работа в София и се налага бързо да се местим - за две седмици... Не познавам никой в София, както и самия град и съм много притеснена за избора на личен лекар. Квартирата , която наехме се намира в ж.к. Стрелбище /ул. Бадемова гора май беше:)/.Моля ако има мами от там да ми пишат - бих се радвала да се запознаем и да обменим опит....може и лично да се видим:)) Помагайтееееее....

# 85
здравейте, търся добър педиатър в района на лозенец, сегашната ни лекарка е супер неотзивчива
Д-р Наталия Пелова много добра и супер готина

# 86
Здравейте,в началото на декември ще се появи бебчо,а аз още не съм му избрала доктор.Иска ми се да ни е наблизо живеем в Овча купел.Гинеколожката ми препоръчва д-р Ровелова,но не намерих никакви отзиви за нея/някакви впечатления?/
Балгодаря предварително за отзивите ви

# 87
  • Мнения: 3
Здравейте,в началото на декември ще се появи бебчо,а аз още не съм му избрала доктор.Иска ми се да ни е наблизо живеем в Овча купел.Гинеколожката ми препоръчва д-р Ровелова,но не намерих никакви отзиви за нея/някакви впечатления?/
Балгодаря предварително за отзивите ви
Здравей,не те познавам но ти давам личен съвет да не се записваш,при тази лекарка.В момента сам при нея и само 4акам декември месец за да я сменя .От 1г. сам при нея и въобще не сам доволна,има си някакви ли4ни проблеми и не обръща нужното внимание  на пациентите,не си вдига телефона,отказва направления и т.н.По добре се ориентирай към "Доверие"там има доста педиатри.Успех

# 88
  • Мнения: 1 322
Горещо препоръчвам д-р Калева.

# 89
  • софия
  • Мнения: 257
Препоръчвам Ви д-р Галина Иванова - педиатър от Дианабад newsm10.

Общи условия

Активация на акаунт