Есен вред разстила пъстро одеало, на раздумка сладка в Кипър времето е спряло~29

  • 28 086
  • 751
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: 0
  DeSiTo, още едно предложение за мъжа ти! Имам телефона на бившия ни хазяин в Ларнака. Той има няколко апартамента, които дава под наем в града. Не сме го чували отдавна, но ако  има нещо налично, вярвам ще му помогне. Ето номера и името: 99648758, Сотирис. Мисля, че даже знае малко български език. Да пробват! При липса на варианти и това е нещо.

# 661
  • Мнения: 2 090
dani73, newsm20,веднага се обаждам на мъжа ми да му кажа.А той преди малко ми писа че за регистрация в агенция трябват някакви документи,какви?Казвали се "EURES'',мисълта ми е какви документи е необходимо да подаде,за да му издадат този документ.Ох,много ми стана Embarassed,но имам крещяща нужда от вашата помощ Praynig.И ви благодаря че се отзозвавате толкова бързо за всичко newsm51

# 662
  • Мнения: 28
ДЕСИ-ТО тази агенция е за търсене на работа нали?до колкото знам само лична карта и адрес се иска там и телефонен номер-ако не се лъжа тази агенция има нещо сходно като бюРо по труда...има я в Ларнака на центъра?!!!

# 663
  • Мнения: 0
  DeSiTo, "EURES" имат сайт : http://ec.europa.eu/eures/main.jsp?acro=job&lang=bg&catI … arentCategory=482   там можеш да видиш какви работни места има свободни.

# 664
  • Мнения: 119
Здравейте мили момичета!
Пиша мн набързо от летището в Истанбул. Прибираме се от БГ . Ще ви чета, като имам време.

# 665
  • София
  • Мнения: 1 456
Здравейте слънчица,

Пепи, как е малката кукла?

Гледам сайта на ЕС споменавате.
Искам да ви кажа, че отнема доста време да си търсиш работа през него.
Към всяка държава и град, има съответни съветници, които ти препращат стандартна информация. Аз лично имам регистрация и до момента нищо...Не че аз настоявам, де. Mr. Green Но пък ако помните ПДД, така си намери работа в Кипър.

Десито,
аз така и не разбрах каква е причината да се стигне до тук, но ако те са платили комисионната на този посредник и нещо се случило с работодателя, посредника е длъжен да намери максимално бързо друга работа. Поне така беше преди години.



# 666
  • Мнения: 213
Честит Рожден Ден, мила Анче!!!! Присъединявам се към пожеланията на всички мадамки досега и ти пожелавам да си ни много здрава, щастлива, обичана и с всеки ден все по-обичаща! Успехи на всички фронтове - професионални и лични! Каквото ти хрумне и каквото ти е на сърце!

Десито, и аз не разбрах защо така фиктивно са се случили нещата, но щом вече е така... Желая ви много успех! И кураж! Момичетата виждам много са ти помогнали, аз бих могла да помогна с инфо от трето лице за Лефкосия...  Hug

Момичета, днес денят беше разкошен като зряла крушка  Laughing Бяхме на вилата и събрахме всички листа из двора да сме изцяло готови за зимата  Peace

И в кръга на шегата да ви напомня да слагате помпоните тази вечер за баража на Гърция... Блонде, Кати - требе да бием наште братя украинци и бесарабските българи  Flutter

Винаги, Стамбул, а... чудесен транспортен възел  Peace
Целувки и прегръдки   bouquet

# 667
  • Мнения: 2 090
И ние не знаем защо се стигна дотук,както вече писах никакво обяснение не са получили Crossing Arms.Муци,да,платили са комисионната на посредника,остава да е така както казваш и този човек да им помогне все пак Rolling Eyes.

Отново благодаря на всички включили се по нашия проблем Hug!Надявам се от тук нататък да пиша само хубави неща Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed.

                       Хубава вечер на всички!

# 668
  • Larnaca, Cyprus
  • Мнения: 435
десито еййййййй да знаеш гледай кво става изпопритеснихме се всички да помагаме ......какво стана чу ли се с мъжо той успя ли нещо да направи все пак ......в смисъл да убеди шефа им да ги остави в квартирата newsm78
но щом ще имат среща с посредника в понеделник вероятно няма да предприеме нищо шефа за да ги изгони до тогава  Thinking....пък и колкото фиктивен да е договора т.е. той е бил подписан все пак и съществува тъй че те имат и права все пак .... Naughty.....моят съвет е ако все пак мъжа ти не говори добре езика да намери човек около тях да превежда защото в такива ситуации надделява адреналина..... езика се забравя и всъщност вместо да се защитиш .....мълчиш и не се сещаш какво да кажеш Sick...за тази Юрес добре ти е казала Муцка малко са мудни добре си спомням момчето което пишеше по рано тук при нас ....беше чакал повече от година ..да не би и две ако не се лъжа newsm78 за да намери точно работа по специалноста му Rolling Eyes Rolling Eyes
линче...а стига бе ....верно ще играят довечера ...... #Crazy.....ама ще ги дават ли по ТВ то или  newsm78....аа да му се невиди веднага ще се включим в еуфорията ..... newsm44 newsm18 newsm18
винаги боже каква чест аз съм трогната newsm03 newsm03 newsm51
деси пишем заедно .....след като е платена комисионнна агента е длъжен да им съдейства ......ако не да им намери нова работа то поне да издейства от шефа им адекватно поведение и време за да могат да реагират мъжа ти и другото момче ......успех ....дръж ни в течение......приятна вечер на всички  bouquet

# 669
  • Мнения: 213
Кате, аз ще следя онлайн мача, ако вие хващате гръцка ТВ - давайте!   bouquet Тука в БГ мъжото нарочно не иска, щото не я гледа откакто не е в Елдата, от 8 години, но аз го натискам  Mr. Green

Хайде  newsm10 newsm18 newsm18 newsm18 newsm18

# 670
  • Мнения: 5
Здравейте момичета.
Ние успяхме да си намерим, много хубава квартира (с помощта на братовчед ми) , даже има изглед към морето Crazy
И се очаква мъжо да тръгне в понеделник или вторник, а пък ние ще сме там на 1 или 2 декември.
Сега се оглеждам за самолетни билети, вие с кои компании пътувате? И какви са цените горе долу?
Явно никои не знае или не е пътувал с ферибот от БГ за Кипър. Аз ще звъня в понеделник сутринта на пристанище Варна и Бургас да питам дали има някаква възможност да се пътува директно. Много се надявам!
Кажете ми моля ви , как се търси работа там, по вестници, сайтове или на място е наи-добре да си ходиш и да си питаш?
В Англия например повечето работи се търсят по Интернет, и си пращаш СВ и те ти звънят да идеш на интервю.
Ами това е хаиде лека вечер от мен!
Аа също така съм се сетила да ви питам ,даите идеики какво да взема на дечко от тук което там например го няма или да речем е много скъпо?

# 671
  • Мнения: 903
Еййййй, един ден шЪ липсвам по-така и вие сте счупили рекорда за активност през уикедно време бря... Mr. Green

Катич, страшна мобилизация на списващото население, както и ти си отбелязала.., ама едно че рожденничка си имаме..., друго че... ех, ама страОтни сме беййй - направо бърза помощ+ пред нас пасти да яде по критерий бързо отреагиране на нуждаещ се smile3560..... Доста полезно инфо, което ще го вмъкна на заглавната страница в следващата тема thumbsup

Апропо, Десито, сетих се за един линк към сайт за работа в Кипър, който Винаги беше дала, който също имам на предвид за идната тема като оформям, но ето го тук, за да не го търсиш по страниците назад http://www.cyprusjobs.com/index.php и дано ви е от полза  Hug
Линка ей мЪ на изтипосана туканка .... свирни само като стане време да почна да скандирам, махам с помпони и да мятам краЦа
Laughing

Милички, пожелавам ви...

# 672
  • Мнения: 289
Добро утро !

Честит рожден ден на Анче   bouquet   bouquet   bouquet Много щастие и любов,както и здрави и добри деца Simple Smile

Аз нямам много време да пиша и само минавам.Вдругиден пътуваме за Бг.През Солун.От там ще ни вземе брат му на мъжа ми.Стискайте палци всичко да мине безпроблемно. Hug  Hug  Hug

Целувки и весел ден!

# 673
  • Мнения: 903
Как е неделното настроение, мацоранки?..

При мен е леко никакво едно такова..., без специална причина..., пък знам ли newsm78 - може и ПМС-то да ме е погнало... ku-ku /и под ПМС нямам предвид Постановление на Министреския Съвет/ smile3560 Joy Joy

Цветюхче, лек път ви пожелавам и вземете си според мен маски да носите на лицето поне докато сте в затворени пространства с много хора /самолета, аерогарата../.., че да не лепнете от някой тая гадост свинска fingerscrossed ----- Да ти кажа, не знам защо толкова бързате с прибирането в БГ.... ще си липсвате много по празниците с Андрейски Rolling Eyes..., но щом така сте си преценили..... Поне един безспорен плюс има - че достатъчно от рано ще можеш да си избереш гинеколог, който да ти проследи тук бременността и да те изражда евентуално... Хайде, чакаме те с включване вече от родна земя
Hug Hug Hug Hug Hug

Девойки на всички пожелавам

# 674
  • Мнения: 213
Включвам се и аз телеграфно!  Party
Цвети, чакам те  Hug Hug Hug В Софето, на уреченото място и по установеното отрано време  Heart Eyes Блонде, шъ ходим заедно ний по доХтори, ама кой за ква цел - е тва е тайна  Mr. Green И аз бях споменала на Цвети за маските, но всеки да си прецени... ето аз в последния момент се отказах и или ходя пеш /както е известно и току ме гази някой  Crazy/ или пък ме возят с кола  Peace

Сега да дам малко отчет за снощи/днес - постигнаха ритнитопковците нулево (само)убийствено реми с Украйна, ако беше такова, при което никой няма полза като онова между БГ и Унгария в едни квалификации и при което никой не се класира - щеше да е самоубийствено  Crazy Та сега, Блонде, чакам пак да сложиш помпоните за сряда, макар и с понамалели шансове...  Hug

Днес сутринта станах, разсъних се и поведох всички от къщи под строй да гласуваме  Laughing Че и за кого им казах да гласуват и ме послушаха  Joy После се заех да наготвя - пиле в масло и гъбена крем-супа /ма да не кажете, че съм била за гъби  hahaha/, че то избори избори, но работата няма кой да ни я свърши. И сега ще отпочвам с компютърната такава...

Хубав неделен ден, мацоранки!   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт