Есен вред разстила пъстро одеало, на раздумка сладка в Кипър времето е спряло~29

  • 28 151
  • 751
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 903
Линчеййй......, Ъм`чИ то Ут изборите по-голЕмо "ходене в гората за гъби" акУ имаааааа fiuuuuuu..,
здраве му кажи
tongue hahaha hahaha Joy При това никогИш нИ`моЙ да знАш със сигурност отнапред една "гъба" като избереш,
дори да прилича на ядлива, дал`нЕма по-нататъчИ дЪ сА УкажИ отровна smile3560.....

Но принципно и аз съм "за" активното реализиране на избирателното право от всеки, щото както казваше тоя образ Жорж Ганчев "да работим на ползу рода" Mr. Green.... демек от нас квото зависи да сме направили за да изпълним гражданския си дълг Wink..., пък току-виж сме ги дочакали тия "светли бъднини"
Mr. Green

Последна редакция: нд, 15 ное 2009, 13:18 от Miss Blondy~Redhat

# 676
  • Мнения: 213
 Joy Joy Joy Аааа тъй тъй  Whistling

Блондюхче, виждам че си тъдява сегиз-тогиз на линия... да ти разкажа моя първи сблъсък с телефонните измамници... Ами по принцип на такива като нас в офиса понякога ни звънят за съдействие да присъства човек с език и т.н. някаква правна култура при разпит на задържани чужденцииии... И един ден преди години пак така се обадили в офиса, тогава ми бяха последните изпити, голям летеж и не бях много в час с останалото... Та по принцип хората отказват да ходят на такива разпити и полицаите в тия случаи контрират с логичното: "Ми вие като имате нужда от нас, ще искате да дойдем, нали..." Та така и така приех без много да се замислям... Да ме вземат и да ме карат след изпита ми в някакво РПУ Елин Пелин  Crazy Laughing

Та моите хора им бяха дали на "лицата" номера ми и те не спряха да ми звънят от сутринта... "Полицаят" и "адвокатът" на задържания. Задържаният уж англичанин, който купил на с 40 години по-младата му БГ приятелка срещу нейното "Да" за брак с него апартамент, ама тя взела, че го завкялка. А пък "адвокатът" не спря да ми обяснява как този ден е на погребението на майка си и затова не може да присъства  #Crazy Та "полицаят" уж съдействаше отвътре и ме молеше за ваучери за телефон, които да трия и да пращам номерата, та да заредят на англичанина телефона да говори с близките си в Ю Кей... Та и хапчета за сърце да съм му вземела, за които по принцип си трябва рецепта... Е, хапчетата взех, но ваучери - не  Naughty При това предложението бе много примамливо - срещу моята помощ да получа всичките налични у задържания пари...

И така - нищо чудно, че в края на деня никой не спря на булеварда до блока ми да ме вземе за РПУ-то  Laughing... И това се прави спрямо хора, които не са пенсионери, глухи и лесно податливи  ooooh!

Аааа... и жаргонът им и всичко си бе доста "полицейско" звучащо по шопски  Sunglasses Та да се чуди човек на кого да се обажда след такъв случаи... тцтцтц  Whistling

 Hug Hug Hug

# 677
  • Мнения: 903
:... И това се прави спрямо хора, които не са пенсионери, глухи и лесно податливи  ooooh!
Линка, душко, те телефонните измамници действат в голямата си част на случаен принцип /без предварително проучване на хората, така че не знаят дали на пенсионер ще попаднат или на стар ерген дето няма ни дете ни коте, та да го преметнат с номера за разревана дъщеря, хеле снаха и т.н./.... Т.е. за случая с майка, както се разбра по-късно тая шайка е действала в мащаб от няколко съседни блока на квартала където живеят и е разчитала на бърз удар - колкото души се вържат да може на къси растояния едно от друго да уговорят "явките" за предаване на парите и да изчезнат преди да са ги изхващали.... ------
Същото е положението сега с така модерната напоследък измама - срешу "скромна комисионна" да се предлага по домовете т.нар. регистрация към мобилен оператор на ползващите предплатени услуги /което регистриране впрочем се прави напълно безплатно в офисите на моби-операторите Peace/. Първоначално си мислех, че става въпрос за злоупотреби от страна на служители на сътветните оператори, но като се замислих, няма как да е това, щото самите оператори до момента не разполагат с никакви твои данни - то нали там им е дерта та те карат да се регистрираш Whistling..., т.е. няма как да ти знаят адрес на който живееш, че да ти дойдат вкъщи да те зарибяват Whistling... Следователно и тези действат на случаен принцип - ако нацелят, ако им се върже някой наивник
Twisted Evil

И това се прави спрямо хора, които не са пенсионери, глухи и лесно податливи ooooh!..............  
.... Та да се чуди човек на кого да се обажда след такъв случаи... тцтцтц  Whistling
А виж за това което ти си разказала е очеВАДНО, че става въпрос за злоупотреба на служител People Cop с вътрешна информация - доста конкретно и тъй да се каже "по специалността" /или поне в сферата на дейност и услуги които предлага вашия офис/ са те потърсили smile3560......... Та ето тия точно случаи са да ти настръхне косата Sick..., щото на тиа "Органи" уж следва да разчиташ Sick.... та в контекста на подобен размисъл, последния ти въпрос го приемам за напълно риторичен #Silly.... и аз само мога да се присъединя към цъкането с език fiuuuuuu

# 678
  • Мнения: 28
здравейте мадамки...първо ЕДНО ГОЛЯМО БЛАГОДАРЯ Hug за пожеланията ви ..празника изкарахме скромничко,но пък адски весело..не бях се смяла с години така..зълва ми беше в къщи с племеничката и се впуснахме в едни спомени на отлитналите години..разказа ми и много историйки с мъжът ми и се пръсках от смях на подвизите му Joy
тази вечер пък отпразнувахме и именният ден на дъщеря ми и племеничката(Ангилики)<нали миналата неделя правихме помен,та затова сега празнувахме официално>-с пийване и хапване -даже и танци Crazy..сега отивам да ви чета и ви целувам.. Hug и гушкам Joy

Последна редакция: пн, 16 ное 2009, 08:37 от АНчЕ

# 679
  • Мнения: 213
Добро утро, мацоранки  Grinning Хайде на питта-та  Hug:

И кафенцето:

# 680
  • Мнения: 0
   Добро утро, момичетааа! Доживях и аз да седна пред компа сутрин! С това мое странно работно време...Тази седмица съм 2-ра смяна и до 13.00 съм си в къщи. Една камара домакински задачки имам да свърша, но ще почакат да ви изчета и тогава...Цвети! Между другото да ги светна другите от компанията, че ние с теб се познаваме вече - видяхме се случайно в Jumbo. Мила, леко и безаварийно пътуване утре/нали на 17.11. летиш?/!!! Взели сте решението, не съжалявайте. Тук помощ няма от кой да очакваш, друго си е да имаш някоя баба до себе си в началото като се появи бебето. А за това, че тук за да живеете добре, трябва и 2-та да работите, си абсолютно права!!! Особено когато децата са 2 и повече. Пожелавам ти леко доизносване на бебето и ще чакаме да се появиш тук от БГ!
   Линче, май само аз съм се наредила на масата да похапна!? Хм, не им се почва на другите новата седмица...не че аз съм мераклийка много ама айде да я почваме, че да свършва!
  Айде, ГЪБКИ, ставайтееееееееееее!!!

# 681
  • Мнения: 8
Добро утро и от мен! Линче, мерси за кафенцето и закуската!

Анче, много се радвам, че сте си изкарали весело празниците. По-често за един хубав купон са нужни само няколко приятели, малко алкохол и много смях.

Цвети, желая ти леко и безпроблемно пътуване и да не ни забравиш, като се прибереш в Бг!!

Били, доколкото съм чувала коментари от познати българи тук, пътуването с ферибот през Гърция им излиза много скъпо и е сравнително дълго. Има хора които пътуват през Турция, но се налага продължително шофиране - с колата трябва да стигнеш до някакво малко пристанище след Анталия и от там - фериботчето до Кериня (в турската част на Кипър). Не мога да ти дам обаче подробности, не съм проучвала въпроса.
Аз лично предпочитам да пътувам със "Cyprus Airways", билетите са малко по-скъпи от българската авокомпания, но си струва. Мога да ти дам телефона им в София, ако искаш да се обадиш за подробности: 02 980 9597 и 02 987 6565
http://cyprusair.com/
А тук можеш да си купиш билет онлайн или просто да провериш колко струва.

Десито, накъде се развиха нещата при вас. Гледам "отряда за бързо реагиране" яко е работил през почивните дни и са те затрупали с полезна информация. Надявам се сте разрешили поне проблема с квартирата. Hug

Дани, пишем заедно и както изглежда заедно ще похапваме! eat

# 682
  • Мнения: 903
              

Хайде, мацоранки, нова седмица - нов късмет... и дано е късметлийска наистина! Flowers Four Leaf Clover
При нас малко е под въпрос тая работа с късмета... Confused Змейка нещо се мъчи да се разболява.. Rolling Eyes... засега нищо сериозно - вчера като я изкъпах взе нещо да накихва и нощес вече пусна хрема, но нямаме други по-обезпокоителни симптоми де.... При всички случаи обаче ще си стоим поне два дни вкъщи, щото и без друго в дневния център е затегнат режима и деца дори леко накашлящи и сополиви по разпореждане на директорката ги връщат от вратата..., а ако пък е изкарало грип детето за да поднови посещенията си, родителят трябва да представи бележка от ДжиПи-то, че е клинично здраво  costumed050..... И много правилно Peace.., само дето на мен ми се обърква работната програма за деня smile3560

Линка, мерсаж за закуската и каЙВенцетУ! Mr. Green

АНчЕ, радвам се че така весело сте си изкарали Hug..., макар да казваш, че е било скромно, ноооо ето че от това което си разцказала само се потвърждава едно мое мнение - че специалната обстановката сама по себе си не гарантира доброто изкарване /тя само може да е едно хубаво допълнение/, а хората са тези които го правят
  Hands Thumbsup

Е, девойки, успешна седмица и...

П.П. Весич, Дани, ейййй булки чавръсти сте Mr. Green.. писали сме заедно, но `Спревахте ме с постингите Hug

Последна редакция: пн, 16 ное 2009, 09:27 от Miss Blondy~Redhat

# 683
  • Мнения: 28
добро утро и от мен
на няколко пъти се мъча да се включа ама аде бебешка работа Mr. Green,че то станало вече добър ден Crazy
блонде,веси..така така не очаквах събитията да се развият по този начин,по принцип тук събиранията са предимно да си похапнем Mr. Green и другото по назад...понеже мъжът ми беше на работа до 20 часа и с това малко дете нямахме много възможността да се съберем цялата рода,нито да поканим приятели Confused,затова реших да поканим само зълвата с племеничката(понеже тя е по близка с мъжът ми сравнение с другите му братя и другата сестра) и така купих една малка тортичка и безалкохолно(те не пият-по принцип) и от приказка на приказка-помниш ли това,помниш ли онова Joy hahaha...и така от 20 часа до 23 часа като ни хвана една вълна смях Joy...вчера пак,(обаче вчера си пийнаха) Crazy
линче ранобудна си,браво на момата Mr. Green Hug
дани как е  малкият? Hug
кате,пепитке,муци Hug,винаги (мярнах те за малко Wink,деси-то Peace-какво стана с мъжу?....
сега изчезвам...останете си със здраве,че сега това е най-важното! Peace Hug
п.п абе каде се дяна това арабско кафе,бе?..
елебеле-Виктор-чо как е?плачка ли?вечер спокоен ли е?

Последна редакция: пн, 16 ное 2009, 09:49 от АНчЕ

# 684
  • Мнения: 2 090
Добро утро Heart Eyes

ThracianLina,мерси за кафенцето,и закуската,имах нужда kaffeetrmker_2

vesy75,наистина сте отряд за бързо реагиране thumbsup Hug.Как ще ви се отблагодаря незнаммммм...Мъжът ми си е намерил квартира Grinning,повече подробности не знам,защото не можахме да говорим много.Днес се надяваме да има някакво развитие по въпроса с работата...чакам новини по-късно...имаме уговорка да се чуем вече по скайп,че така по телефона-все набързо,и все нещо не успяваме да си кажем.Надявам се да имат късмет и днес Praynig Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed.

Miss Blondy~Redhat,болестите smile3513.Дано и се размине на дъщеричката ти fingerscrossed

                  Хубава нова седмица на всички!



# 685
  • София
  • Мнения: 1 456
Весела и успешна седмица на всички ви сладурки!

Десито, успех на мъж ти! Дано всичко се развие благорполучно и в най-добрия сценарий за вас!

Линче, кафенце си направила..мммм благодарско! А къде е пепитка да хвърли по едни палачинки.... hahaha

Блондич,
бързо да се оправя змейка и да не се налага да пиете хапове и други гадории... Hug


Били, за ферибота и аз съм чувала, че е доста време и не излиза по-евтино..напротив. А в тази свинско-грипна истерия да пътувате през Гърция или Турция с кола, май не е
за предпочитане!? newsm78

Мастерчееее, ела кажи как беше туршията само с карфиол и морковчета ....Помня, че миналата година каза , че и така става.

# 686
  • Мнения: 5
Благодаря за инфото Hug На мен идеята ми е мъжа да доиде с кола , апък ние с бебка да си пътуваме със самолет с маски Thinking ,че и мен ме е страх с този вирус. И да випитам на нас дали ще ни трябва пълномощно от мъжа ми че ще пътувам сама с бебето от БГ за Кипър, при положение че тя е само с британски паспорт newsm78

# 687
  • Мнения: 8
Били, предлагам ти за всеки случай да извадите пълномощно за бебка. Според мен няма значение какво гражданство има детето, изискването за съгласие и на двамата родители е мярка срещу трафика на деца (поне аз така си го обяснявам). А подобни престъпления се извършват и в белите страни, нали?

Блонди, какви са тия настинки? Бързо взимай мерки с народните Илачи на Мастерчето!!!

# 688
  • Larnaca, Cyprus
  • Мнения: 435
Били, предлагам ти за всеки случай да извадите пълномощно за бебка. Според мен няма значение какво гражданство има детето, изискването за съгласие и на двамата родители е мярка срещу трафика на деца (поне аз така си го обяснявам). А подобни престъпления се извършват и в белите страни, нали?
newsm10 newsm10 и според мен и според мен Peace
Цвете окончателно е решението значи  newsm78 прибирате се в БГ и там ще караш цялата бременност newsm78 и ще родиш и т.н. САМА newsm78.......щом така сте преценили значи все пак сте помислили обаче аз отсега ти казвам че няма въобще да ти е лесно от психологична гледна точка  Naughty а всички знаем че най важното за една бременна е да е добре със вътрешния си мир  Naughty но както и да е ще стискаме палци всичко да мине ок  Peace и ще подаваме когато е нужно ......сещаш се ..... smile3545
Десито пууууууууу отдъхнах си накрая thumbsup квартира намериха  newsm68 сега серия ВТОРА намиране на работа ..... newsm12...почвам да мисля айде казвай какво точно търси да включваме издирвателното бюро по бързо реагиране newsm47
Били питаше и какво да купиш .....Сигурно си пазарувала от NEXT съветвам те колкот можеш да се запасиш със по големи дрешки за лятото от там в смисъл трикотажни фанелки по три където са панталончета от същия тип по три ит.н. т.е икономични дрешки лесни за пране и гладене и цапане newsm32 newsm32

# 689
  • Мнения: 2 090
Katy6,да,за в момента най-важното е че си намериха покрив над главата.Аз бях писала по-назад,със строителство се занимават.По-точно с гипсокартон,но и не само.
http://desimitko.snimka.bg/business/aleks-dizayin-stil.439543.15779415 thumbsup

Общи условия

Активация на акаунт