Керамична преса за 19 лева???

  • 1 350
  • 16
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 068
Аз си купих керамична за около 100 лв. Обаче сега не я използвам.

Смених си и сешоара и той за около 100 лв. Ами много се точих на хубава преса, но нямам вече нерви и време да се занимавам. То си зависи и от косата каква е, но сешоарът си остава по-доброто решение. Прави ми косата по-обемна и не гори толкова.

Ох, последно време си ходя чорлава, трябва да се стегна, че на нищо не приличам вече.


Аааааааааа не бой се! Не си само ти.
И аз съм като бухал в главата. Онзи ден едва намерих време да отида да се подстрижа, че вече плод щях да въжа. Срамота! Да не говорим, че кичурите ми плачат за ремон вече, ама скоро няма да е. За изправяния и преси да не говорим.

А колкото до въпроса на темата, аз не вярвам тая преса от 19 лева да е хубава. Аз така се излъгах с една за 24 лева и сега само ми събира прах и се чудя къде да я сложа. Пълен боклук се оказа. И ми накъса цялата коса. Та аз не бих си купила такава преса.

# 16
  • София
  • Мнения: 5 289
Подариха ми на Елит преса за 15-20лв,страшна е много бързо нагрява и въобще върши си работата качествено,иначе бях подарила на една приятелка за рожденният ден на Бейбилис за 40-50лв,е.ати тъпата пресе-ми тя грам не нагряваше и съответно нищо не правеше,върнах я в Техномаркета,обаче нищо и нямало на пресата,включиха ми друга и тя същата работа.

Общи условия

Активация на акаунт