ДЕТСКАТА ГРАДИНА - 33

  • 26 629
  • 739
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 327
Аурора, пусни му една стерилна урина. Виктор преди 2 год. поддържаше ниска Т и се оказа че имаме бактерии в урината.

# 706
  • Мнения: 284
Аурора,откога има Илко такава температура?Защото Стефи при началото на обриви,или докато е със заден ринит вдига до 37,3 няколко дни,т.е докато овладеем съответно ринита или обривите.

# 707
  • Мнения: 1 949
Пуснах и аз една  бременна снимка. Тука съм в края на 8м, после не съм се снимала  Wink
Паролата я знаете Wink

# 708
  • Мнения: 327
Simba - това си в 8-ми месец?!??! Чудесно изглеждаш, само на коремче си качила. Стига бе, хора засрамвате ме направо! Embarassed

# 709
  • Мнения: 2 325
Мерси .Сетих се.Има 2,3 такива списания.Купуват ги с баща си заради дрънкулките TiredДо там.Мерси за предупреждението.
Видя ли,че не е страшно да си пуснеш бременна снимка? Само един корем имаш. Ама иначе всички сме се събрали едни ухилени като бременни...

Аурора,идея си нямах,че този лунен пясък цапа.Ужас !Аз каквато съм си чистофайница и не обичам разхвърлени и цапащи работи само това ми трябва.Ще купувам друго .

# 710
  • Мнения: 1 187
Наталия, пясъкът е толкова фин, че трудно се "събира".
След пневмония правихме всякакви изследвания на Илко, точно заради тази температура. Всичко е в норма. Днес има 37.4. И аз си мислех, че е от хремата. Но в момента няма такава. Последният път ми заявиха в прав текст, че не съм мерила температурата правилно. newsm78

# 711
  • Мнения: 5 393
Аз имам много малко снимки като бременна. Ето една от месец и половина преди да родя. Grinning

http://images19.snimka.bg/003600182.jpg

# 712
  • Мнения: 1 187
Аз имам много малко снимки като бременна. Ето една от месец и половина преди да родя. Grinning

http://images19.snimka.bg/003600182.jpg


Къде ти е коремът?

# 713
  • Мнения: 5 393
Ами то така е снимано, че не се вижда много. Сега ще се опитам да изровя една друга, снимана в профил.  Laughing

# 714
  • Мнения: 2 325
Корем и аз не виждам,но за сметка на това тоалетът е разкошен Peace

# 715
  • Мнения: 1 187
Гери чете, което означава, че не е родила още  Hug

# 716
  • Мнения: 5 393
http://media.snimka.bg/4829/015912538.jpg

Ето една- може би малко след първата.

Наталия- благодаря. Бях на сватбата на една приятелка тогава- последното ми излизане в обществото за доста голям период напред Laughing

# 717
  • Мнения: 479
Ето ме - отчитам се  Grinning.

Благодаря ви че мислите за мен   bouquet.

Радвам се че повлякох крак с бременните снимки. Всички сте много сладки.

Днес пращам Васи при баба й за уикенда. Ще има малко релакс  Mr. Green.

И ние все още не знаем за уинкс. Но пък сме запалени по барбита.

И аз бях запалена по лунния пясък, но като го видях какво представлява се отказах категорично  Naughty.

Момичета как разбирате за ниската температура. Усеща ли се на челото? Аз на Васи не съм мерила температура с месеци може би  Thinking. Трябва да стане топло челото й че да се усеща с ръка за да й я премеря.

# 718
  • Мнения: 1 187
Ако не я премеря, няма и да разбера, че има.
Момичета, как сте успели да качвате само на корем? Аз от дупето още не мога да си сваля килограмите.

# 719
  • Мнения: 5 393
Аурора- при мен не беше само на корем. 16кг качих, снимките ми са подвеждащи. В родилното оставих 6кг.

Общи условия

Активация на акаунт