ДЕТСКАТА ГРАДИНА - 33

  • 26 622
  • 739
  •   1
Отговори
# 720
  • София
  • Мнения: 2 440
Момичета много хубави бременни сте тези, които успях да видя. Аз само ще кажа, че качих 22 кг. и влезнах да раждам цели 80 кг. Бях истински хипопотам LaughingХубавото е, че до погачата ги бях свалила всичките.
Да ви кажа вече взех да се шашкам с нашето боледуване. Митко уж е по-добре, давам АБ, кашлицата беше отхрачваща и от днес сутринта стана суха. Кашля постоянно и вече не знам какво да мисля. Възможно ли е от влажна да стане суха newsm78Имам чувството, че двамата с него карахме различен грип - той с темп.,влажна кашлица, разстройство, а аз единствено със суха кашлица. Възможно ли е сега да съм го заразила с моя модел грип? Ще се побъркам вече. Ако утре пак кашля ще го водя някъде да му направят снимка на дробчетата. В поликлиниката не искам да го водя само се чудя къде. Може би в МЦ Лора. Четох, че има рентген. Не знам какво е това чудо.   

# 721
  • Мнения: 3 336
МерСедес, много ти е малко коремчето, а ти изглеждаш като ученичка, на колко си години?

Симба, албума ти дава, че е личен и не ми отваря снимката.

Пух, тоалета е прекрасен, а ти наистина само на корем си качила Peace

Аурора, а изследвания на урината правили ли сте?

Ники днес пак кашля, дано до понеделник го оправя за градината Rolling Eyes

# 722
  • Мнения: 1 187
Аурора, а изследвания на урината правили ли сте?
Както писах, всичко е в норма. Кали, а албумът е общ със снимки на нашите деца. Ако искаш да се включиш, условието е да качиш снимки на близнаците.

# 723
  • Мнения: 3 336
Не ни ли се нагледахте, Аурора Laughing

Точно четях назад за урината, радвам се, че всичко е наред Hug

Мони, забравих да пиша, може и да стане суха, като свърши отхрачването, докато се нормализират нещата. Една слушалка при доктора не вреди, аз редовно ходя да проверявам има ли кашлица през 2-3 дни. Понякога и през ден Embarassed Друга вероятност е ако даваш сироп за кашлица той да не е правилния. При нас се е случвало от сгрешен сироп да докарам на Ники пристъп ooooh! По-точно майка ми, за да ме остави да си отспя пратила баща ми да вземе от аптеката сироп с амброксол, това помни жената от едно време ooooh! Доктора го видя още същия ден, защото се бях запътила към болницата да ни приемат Tired И смени сиропа и всичко се нормализира. Лошото е, че днес е петък  и нямаш много варианти за действие от утре Confused

# 724
  • Мнения: 1 187
Искаш или не искаш парола? Grinning

# 725
  • Мнения: 3 336
Искаш или не искаш парола? Grinning

Сетих се, че Наталия ми я беше пращала на лични, пазя я още. Ще я пробвам, ако не стане ще свиркам Whistling

# 726
  • Мнения: 353
Привет, момичета,

страхотни бременни видях тука   bouquet Поздравления, всички сте много красиви. Аз пък нямам нито една снимка като бременна  Mr. Green Толкова дебела се чувствах, че не исках да се снимам  Stop
Това с маниите и на мен ми е много познато - първо бяха филма колите, съответно си купувам всеки месец списанието за 5 лева, сега към това вече се прибави и Мечо пух и Мики маус...
Иначе Боби си е втора седмица вкъщи, тъкмо се беше пооправил и уикенда му се запуши нослето и не посмях да пускам на градина, засега е само това, няма Т, кашля (и то май вече спря) само докато спи от секретите явно. Моето търсене на детегледачка продължава, за миналата седмица бях намерила една жена, много ми хареса, но за съжаление тя си намери постоянен ангажимент  Sad А се грижеше страхотно за него, успя за един ден с малко занимания да го научи да чете двубуквени и трибуквени думи. Сега уикенда ми предстоят няколко интервюта, стискайте палци да си харесаме някоя от тях.
Дано всички болнички да оздравяват и да минава това грипно време  Praynig

# 727
  • Мнения: 929
Момичета много сте готини с тези коремчета, следващата бременност ще трябва и аз да си направя някоя и друга снимка, че от първата имам три снимки на кръст и на всичкото отгоре не ги знам къде са.
Днес едва гледам четох ви постовете по два пъти,но мозъка ми не възприема и за това направо ви пожелавам хубав уикенд!

# 728
  • Мнения: 2 320
Не ни ли се нагледахте, Аурора Laughing
Да отговоря аз- Не Grinning

То са казали хората- от каквото бягаш - това те стига.Преди малко ми звънна майка ми - купила на малката за РД лунен пясък с понита.Другата седмица като се гледат у нас щели да творят  CrazyКакво ли ще ми направят къщата не ми се мисли Crossing Arms Joy

# 729
  • Мнения: 948
И Вали си пожела Дядо Коледа да му донесе лунен пясък. ooooh!

Tweety, ще стискаме палци!Дано откриете добра детегледачка! Praynig

# 730
  • Мнения: 1 949
Туити, пиши някъде, тук или на ЛС в кой район живеете. Ако е около Младост, ще ти препоръчам една жена.

Между другото, дето казвате, че съм напълняла само да корем като бременна - жестока заблуда. Такъв з*к бях отпрала, а и корема ми не беше само напред а и настрани се бях разплула  Embarassed Килата отгоре ми бяха 18. След секциото, на другия ден точно, ходих да се тегля и бях 12 надолу. Не знам тоя номер как става, Криси се роди 3100г  Shocked Другите неща ги слагам около 3-4кг макс.(води, плацента). После бързо си влязох в кг от преди раждането. Докато кърмих си бях ОК, като тръгнах на работа и почнах да се храня редовно, качих някое килце отгоре. Не се оплаквам де, чувствам се добре в момента Wink

# 731
  • Мнения: 1 949
Ксения, как е Вали?

Мишленце, пусни наистина някоя снимка на твоите мишки. Умирам да гледам снимки на близнаци. Кой каквото си няма, нали знаеш Wink

# 732
  • Мнения: 948
Симба, добре е вече Вали, днес даже излязохме за малко преди обяд.Благодаря, че питаш! Heart Eyes
Другата седмица, обаче ще си остане отново вкъщи да се закрепи напълно. Peace

# 733
  • Мнения: 3 219
МерСедес, много ти е малко коремчето, а ти изглеждаш като ученичка, на колко си години?


На 7 декември ще направя 33 Crazy Crazy, то тука доста набори сме май в темата.

Симба, и аз качвах по 13-14 кг, след секциото винаги съм била 10 надолу, а децата и двете бяха по 3800. За жалост при мен и след двете раждания ми се натрупаха килцата, а сега след второто са  даже повече, направо не мога да се гледам. Не знам на какво се дължи, може би на хормоните, с които ме натъпкаха и витамин В12, не знам  и аз Thinking

# 734
  • Мнения: 3 336
МерСедес, не вярвам това за 33 Whistling Изглеждаш страхотно Peace

Симба, на предните 1-2 страници където ми е бременната снимка има още колкото искаш от изписването на децата и от сватбата даже, та до тази година Wink В различни албуми са, но има снимки до втръсване Laughing Браво ,че си свалила толкова килца с раждането, аз хем с близнаци ,пък свалих 15 точно. Мишките бяха общо малко над 5 кила.

Наталия, ще пускам пак снимки да гледате Laughing Честито за лунния пясък, дано майка ти да почисти пред ида си тръгне Joy Аз подарих такъв на едно детенце за рождения ден, като видях какво чудо е реших да не си вкарвам този автогол Crazy Мъжа ми пластелин не дава да се вади вкъщи ,пък какво остава за лунен пясък Crazy

Или, и на мен това са ми двете единствени снимки с корем. Тези от сватбата са ми в края на 4-тия месец, но корема там още не личи изобщо, тъй че и аз ги броя две снимки и добре ,че се снимах сама, мъжО нещо не беше ентусиазиран от визията ми Laughing

Общи условия

Активация на акаунт