Акушер-гинеколози, пренатална диагностика - гр. София

  • 202 499
  • 177
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 149
Горещо препорьчвам д-р ВАНИ ГЕОРГИЕВА от 11-поликлиника.Тя проследи цялата ми бременност много е отзивчива не претупва пациентките си подробно обяснява всичко което я попитш никога не оставя работата си до средата какьвто и проблем да имаш тя винаги е на среща и прави всичко вьзможно пациентката и да бьде излекувана и да се чувства добре.9318048 това е телефона на 11-поликлиника.

# 16
  • Мнения: 1 417
д-р Анелия Барбова, работи със здравната каса, така че с направление от ЛЛ може да те прегледа. Работи в МЦ Полимед - до Руски паметник. Много е любезна и внимателна, много добър професионалст и е страхотен човек. P.S Като мина покрай кабинета и ако е пълен коридора с пациенти знам, че тя е на смяна! 0888 990 466

# 17
  • Мнения: 404
Д-р Димитър Георгиев.Работи със Здравната каса и е добър акушер-гинеколог.Приема в 25-та поликлиника в Младост3 и в Шейново.Много съм доволна от него.

# 18
  • Мнения: 2 723
Аз съм страшно доволна от д-р Силвия Савова от Света София, иначе има кабинет и в Света Петка. Ето ти  GSM 0888 701 120.

# 19
  • Мнения: 1 180
Аз горещо препоръчвам д-р Даниел Георгиев. Има прием в мед. център "Медрал" в студентски град. Проследи и двете ми бременности, не съм имала никакви оплаквания и проблеми. Много е внимателен и отзивчив, звъняла съм му по всяко време с разни тъпи въпроси и винаги ми е разяснявал подробно всичко. Интересува се от всички нови неща и е много компетентен по всички въпроси в неговата област. ПРОФЕСИОНАЛИСТ!!! Ако се интересува някой, мога да дам телефони.

# 20
Горещо Ви препоръчвам д-р Мария Миткова- изключителен професионалист,сърдечна и отзивчива. Доколкото знам в момента работи в нов кабинет на ул"20-ти април" №30.      Има служебен телефон  8514960 ,GSM 0898 97 97 95

# 21
  • Мнения: 1 976
Д-р Георги Стаменов, АГ клиника "Димитров", кабинетът му е на ул "Константин Иречек"17, до Александровска болница. Приема Вторник и Четвъртък от 14:30 до 17:30, но досега не е отказал прегелед и в друго време, ако се наложи.Тел.953 41 36
Изключително внимателен  и кадърен лекар. Винаги може да се разчита на него.

# 22
  • Мнения: 2 531
Цитат на: МАМА ДЕСИ
д-р Виолета Димитрова /акушер гинеколог/
 ДУБ "Майчин дом"
ул. Здраве 2
 
Много е добра наистина.
Аз имах проблем и в Шейново /не ходете там !!!/не можаха да решат дали да ми правят амниоцинтеза /сори, ако бъркам с правописа на думата/
и ме пратиха в Майчин дом при нея/тя е асистент в патологията/
После си ми остана като гинеколог и сега редовно ходя да ме преглежда.
Прегледите и на ултразвук са само в петък, гинекологичните също.
В сряда преглежда шиики на матки само.
   Тел за записване е 9172223
Горещо препоръчвам и безкрайно и благодаря!




Вече не прави УЗ в Майчин дом, а на ул.Дунав№47,МЦ"Фемина" тел: 983-30-20

# 23
  • sofia
  • Мнения: 769
Д-р Якуб Офан
акушер-гинеколог, ехография
работи със НОЗК и частно
Кабинет - "Позитано" 10, ет. 2
Четвъртък следобяд прави прегледи в 18 ДКЦ - "Суха река"

# 24
  • Мнения: 273
Аз мога да ти препоръчам също доктор Власова /телефона и вече са ти го дали/, както и доктор Димитър Гунев от МД. Тел. му в частния кабинет е 9523600.
И от двамата съм страшно доволна.
Успех!

# 25
д-р Димитров си смени адреса:


д-р Иван Димитров
ул.Феликс Каниц №11/близо до Военна болница/
тел. 952 38 83
Телефон: 0888/26-94-72

# 26
  • Somewhere...over the rainbow - where troubles melt like lemon drops
  • Мнения: 2 667
Доктор  Божидар Ташков
Работи в 1АГ "Света София"

Частен кабинет:
ул. "Крум Попов" 64-70 (на ъгъла с "Гребен планина") - това е в Лозенец, срещу хотел "Хемус" се пада улицата.
8656749
0888847159
Приемно време - понеделник, вторник и четвъртък от 16 до 18 ч., в останалите дни (без събота и неделя) в същите часове работи сина му - доктор Константин Ташков, за когото също съм чувала добри отзиви.
Но за доктор Божидар Ташков мога да говоря от първо лице, защото родих при него и съм мноооого доволна  newsm10

# 27
  • Мнения: 5 393
Д-р Румяна Христова д.м.н
Специалист акушер-гинеколог
Частен кабинет-София,ул."Калиманци"35(това е в "Редута)
бл.102, вх.Б, партер,тел 944 75 12, 0888 32 87 87
Сл.тел(Кл. болница"Лозенец")9607/331
Много е готина и страхотен специалист.Живот и здраве при нея ще раждам септември. Wink

# 28
  • Мнения: 1 599
Д-р Коев
Частен кабинет в кв. Левки В, бл.9А. Има и лаборатория там.
946 51 33, 0899 63 65 36
Акушер-гинеколог е и може да води раждания в Майчин дом
Страхотен специалист е и го препоръчвам на всички, минали през разни некадърни и непрофесионални лекари и на всички, които искат да са в сигурни ръце Simple Smile

# 29
  • Мнения: 26
Д-р Д. Костова
1-ва АГ болница

Тя ми следеше бремеността и след това родих при нея. Страхотна е. много отговорна с внимателна  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт