Да си кажа всичко

  • 2 176
  • 50
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 032
И аз видях новината ти в другия под-форум и много се зарадвах, а сега вече и на тортата черешката си грабнала, както се изразяват англичаните. Браво, всичко добро и леко бременеене.

# 16
  • Мнения: 1 072
Вяра, 4естито.
Много се радвам за тебе, най_искрено ти желая лека бременност и само приятни емоции. Heart Eyes

# 17
  • Italia
  • Мнения: 4 492
Хей Вер4е,
толкова се радвам за теб  Hug  bouquet Hug
Пожелавам ти от сърце леко бременеене и оЩе по Леко раждане  bouquet
Как успя толкова време да си мъл4иШ   Wink

# 18
  • Мнения: 4 399
Искам отново да ви благодаря на всички за милите думи!

Аз не съм от ревящите бременни и изобщо се оказах много резистентна към хормоните на бремеността, но днес на 2 пъти очите ми се напълниха със сълзи. Единият път беше когато прочетох всичко което са ми написали момичетата в проблемно забременяване. Втория път като чета вие какво сте ми написали.  Heart Eyes  bouquet

Gery, ама разбира се че ще повлека крак, ти само гледай сега какво ще стане. Преди да се оженя за 2.5 години никoй не се ожени в университета където работех. И като се оженихме ние, просто не беше за вярване, всеки месец имаше сватба и то точно като при нас, между колеги. В разстояние на половин година, се изпожениха всички. Сега очаквам проблемното забременяване да се изпразни.
 Wink

# 19
  • Мнения: 1 959
Четито и лека бременост

# 20
  • Мнения: 1 072
Вяра, извини лЮбопитството ми Blush, но има ли бебето проекто_пол или проекто_име в4е? Wink

# 21
  • Мнения: 4 399
Вяра, извини лЮбопитството ми Blush, но има ли бебето проекто_пол или проекто_име в4е? Wink

Няма нужда да се извиняваш, това питат всички. Обаче засега не му знаем пола, нямаме и имена. То не искаше да се покаже досега какво е, а и ние много не сме настоявали. Скоро пак ще ходя на лекар, може пък и да се види. Но ние не сме нетърпеливи да знаем. Предполагам защото доста го почакахме и сме съгласни на всичко, само да е живо и здраво.

С имената не знам как ще се оправим. И ние като повечето от вас търсим нещо интернационално. И ако може да се пише и на латиница и на кирилица лесно. Има вече много сайтове с имена и трябва да се разровим и там, ама от търсене на къщи не ни остава време да се обърнем. По този случай се сещам една история за мъйка която си кръстила детето на името на фирмата в която работя. Това е една голяма фармацефтична компания. Ами нямала име жената, детето се родило, и тя трябвало да го кръсти, поогледала се наоколо, видяла една кутия в болницата на нашата фирма и така го кръстила.  Пък една моя позната я кръстили на кутия с бонбони.Та в много краен случай, имам идея поне къде да търся имена.
 Wink

# 22
  • Мнения: 1 909
Е, не, това е просто ЛУД късмет ва6ето   love001 smile3521 newsm44 newsm10 newsm62 smile3501 Като в прикаzките, не мога да се не zарадвам   love001

О6те веднъж ти желая лека, 6тастлива и беzпроблемна бременност, zдраво ебче, на мъжа ти успех и удовлетворение на новата работа... и всичко най-добро на цялото ви семейство  Hug Hug Heart Eyes

# 23
  • Франция
  • Мнения: 152
4естито и от мен! Леко бременеене!

# 24
  • ENGLAND
  • Мнения: 4 102
Верче, честито! лека бременност и след някой и друг месец заета мама като мен, имаща време само за няколко думи във форума.

# 25
  • Мнения: 2 825
ЧЕСТИТО!!! Лека и безпроблемна бременност и най прекрасното бебче ви желая.
Наистина нещата са като във приказка, искренно се радвам за вас  Hug Heart Eyes

# 26
  • Мнения: 93
Понякога нещата наистина се нареждат сами. Колкото и да се мъчим да ги плануваме, нищо не се получава. Като че ли всичко е в Божиите ръце, а ние сме едни безпомощни деца. Но пък после винаги се оказва че всичко е станало така както е трябвало да бъде. Поне в моя живот това е ставало мнoгoкратно.

Да знаеш само колко си права... Винаги съм се удивявала на това колко трезво и мъдро гледаш на нещата и как винаги намираш точните думи (аз пиша рядко, но чета често, а твоите мнения - с най- голямо удоволствие!).

И при нас нещата с  бебето се решиха по много сходен начин - опити, изследвания, проблемен мъжки фактор с препоръка за ИКСИ, и точно когато след един доста натоварен и стресов период в работата си уговорих час в клиниката по инфертилит, се появи бебчо, точно в месеца, който бяхме отписали вече..

Едно огромно ЧЕСТИТО от мен, много лека бременност и едно здраво    и пухкаво бебче през февруари!  bouquet

# 27
  • Мнения: 4 212
Вяра, супер, за мен новината е изненада. Искам да ти пожелая супер здраво и красиво бебе. 4е ти си минала половината път, по Коледа, нова година ли ще е събитието. Радвам се много за вас и 4е нещата така добре са се наредили и вие сте щастливи.  Hug  Heart Eyes

# 28
  • в Tara
  • Мнения: 3 287
4удесна новина  bouquet 4естито!!!!

# 29
  • Мнения: 508
Не мога да се вь3дьржа да не ти 4еститя пак  bouquet
Новината е супер Hug

Общи условия

Активация на акаунт