Отговори
# 330
  • в пералнята
  • Мнения: 1 050
От София и досега не ми се беше случвало. Моят гинеколог се премести в друг град, иначе тя ми правеше всички прегледи, независимо дали имам проблеми или не. Трябва да лъжа, че имам кървене, за да ми направят цитонамазка ли? И после да ми изпише всякакви гадости за няма нищо. Просто искам да се прегледам рутинно.

# 331
  • Мнения: 3 695
arhinora  много си права  Peace в началото на темата има координати на специалистите при които ходим  Peace ако имаш въпроси питай

# 332
  • в пералнята
  • Мнения: 1 050
Искам да отида без направление(защото така или иначе личната лекарка не желае да дава) и да си направя необходимите изследвания. Интересува ме горе-долу колко трябва да заплатя и кой ще се отнесе с мен като с човек, а не като с животно

# 333
  • Костинброд
  • Мнения: 198
Mомичета, искам да ви попитам някой чувал ли е отзиви за д-р Тюфекчиева (гр. София), работи в Майчин дом, но частния й кабинет е на Витошка?

# 334
  • Мнения: 1 280
  Ами тя работи в едно отделение с лекаря, който ме оперира. Момичето с което лежах беше нейна пациентка и общо взето отзивите бяха, че е една от добрите. Мен лично ме впечатли студенината й, но това не е повод да коментирам професионализма й. Мисля, че Джесика й е била пациентка, дано се включи с мнение /ако не бъркам де/

# 335
  • София
  • Мнения: 964
       На  мен тя ми изгори с лазер дисплазията преди 3 г. и половина - добър специалист е ,но не обяснява особено . Трудно се води разговор с нея . В частият кабинет се чака поне месец  с предварително записване и цените са доста високи , напливът е голям и това са предимно  пациентки, които е оперирала в болницата - доколкото знам най- добра е за миоми , лапароскопия и т.н. интервенции......  На мен лично след вторият контролен преглед след горенето ми отказа да се занимава повече - това беше преди почти 3 год. ? И от тогава не съм я виждала......


    Иве
, писали сме едновременно!   Hug Hug Hug

# 336
  • Мнения: 3 695
Искам да отида без направление(защото така или иначе личната лекарка не желае да дава) и да си направя необходимите изследвания. Интересува ме горе-долу колко трябва да заплатя и кой ще се отнесе с мен като с човек, а не като с животно
на мен цитонамазката, колскопия и преглед ми излиза около 80 лв.
аз ходя в Токуда при проф.Карагьозов - той ме оперира и той ме следи през 6 месеца  Peace

# 337
  • в пералнята
  • Мнения: 1 050
аз чух за д-р Данаил Илиев добри отзиви, пак от Токуда

# 338
  • Костинброд
  • Мнения: 198
Ами аз питам, защото за нея съм чувала само добри неща, отидох при нея по препоръка на много хора, вече от 3г ходя при нея и това, което писах по- напред за раничката и за което вие се учудихте, тя ми го каза, та за това исках да чуя още мнения.

 newsm78 винаги когато съм ходила се е държала адски любезно и е била усмихната, явно държанието й е според зависи колко и е симпатичен човека, което не говори много добре за нея.

Иначе на мен преглед + цито+колскопия+ехограф ми излиза към 60лв, като ми направи впечатление, че за ехографа не ми взимат пари Shocked

# 339
  • София, под Карлсон
  • Мнения: 638
      На  мен тя ми изгори с лазер дисплазията преди 3 г. и половина - добър специалист е ,но не обяснява особено . Трудно се води разговор с нея . В частият кабинет се чака поне месец  с предварително записване и цените са доста високи , напливът е голям и това са предимно  пациентки, които е оперирала в болницата - доколкото знам най- добра е за миоми , лапароскопия и т.н. интервенции......  На мен лично след вторият контролен преглед след горенето ми отказа да се занимава повече - това беше преди почти 3 год. ? И от тогава не съм я виждала......


И аз съм чувала точно това за нея. Следеше бременността на моя близка, а в последствие се наложи прекъсването й, така че тя направи и аборта. Отзивите като специалист за нея са много добри. Но моята приятелка се добра до нея с връзки.

# 340
  • Мнения: 5
Здравейте!!!
Включвам се много рядко, но гледам да чета всичко. Спомняте си моята одисея с д-р Тошева.
Днес ходих на преглед в Онкол. при д-р Кюркчиева много спокойна и всичко обяснява. Каза, че туширането със Солкожин се прилага на по-млади и не може да промени резултатите на ПАП при моя случай. Не взе цитонамазка, защото на колпоскопа видя ясно изменения участък в основото на цервикалния канал. Предложи ми абразио следващия понеделник с пълна упойка и след резултатите от хистологията ще прецени как да действа по натам. По повод на плащането аз бях с направление, но си платих колпоскопа 30лв. Други девойки бяха без направл. прегледа е 30лв, цитонамазката е 40лв. става за 30мин. Това е за сега. Ще пиша пак.
Успех на всички!!!  

# 341
  • Мнения: 995
MMH, не съм имала подобни усещания след цитонамазка.

И аз съм лежала с пациентки на Тюфекчиева, води се от най-добрите в лапароскопските операции.
Явно повечето натоварени хирурзи са много сериозни и не много общителни.

Не смея да кажа колко ми струват прегледите Mr. Green

Джони2, пожелавам ти добра хистология!
Синеоч, поздравления!

# 342
  • София
  • Мнения: 964
Цитат
явно държанието й е според зависи колко и е симпатичен човека, което не говори много добре за нея.


      Лично аз отидох при Д-р Тюфекчиева с връзка ( моя близка роднина е нейна комшийка и ми каза,че Тюфекчиева е много -добър специалист , та тя беше уговорила прегледа в частния и кабинет).  При мен освен обикновен преглед и оглед с колпоскоп  друго нищо не ми е правила -  учудващото беше ,че дори и палпаторен преглед на матка и яйчници през корема с опипване дори не ми е правила нито веднъж , а за ехограф и дума не е ставало........   Единсвено ми е взела една цитонамазка и то повече от 6 м. след горенето - друго нищо?   И след втория преглед след горенето буквално ми каза :  " Нищо повече не мога да направя"?    Като попитах кога да отида за следващ преглед и цитонамазка ми отговори : " След  1 година????   Дори цитонамазка се правела веднъж на 2 години??? " newsm78  При тези думи за мен беше ясно ,че не съм желана като пациентка  и насила не мога да я накарам да ме лекува.......

       Нищо лошо не искам да кажа за нея , не ме разбирайте погрешно   - просто изказвам нейното отношение към мен.  Явно тя си има избирателно отношение кого да лекува и кого не ?   А уж бях и аз при нея с препоръка от близък мой човек , коята е и нейна позната???

# 343
  • Мнения: 1 280

Не смея да кажа колко ми струват прегледите Mr. Green


  И аз така  Mr. Green
  На мен ми е време за преглед /минаха 6 месеца от последното цито/, но смятам да го отложа с месец два по ред причини, разчитайки на това, че предните ми резултати бяха добри ПАП 1 и доки каза да ги разредя. Шубе ме е обаче  Confused Та може и да отида другия месец  Rolling Eyes

  Честито на всички с добри резултати и късмет на всички, на които им предстои  Hug

# 344
  • Мнения: 430
СИНЕОЧ, браво мила. Настръхна ми кожата от кеф като прочетох резултата който имаш, защото си представям какво облекчение е. Честито и все да си така. Сега стискаме палци за детенце, : и с него всичко ще е ок. Обещах да докладвам днес бях при доки. Цитонамазка и преглед ми прави през септември и сега каза, че още е рано въпреки че тя ми каза да дойда октомври заради ПАПа 3. Както и да е сега няма да ме преглежда а трябвало да изпия изопринозина до края и през декември да отида пак за колпоскоп и цито. Каза още, че няма страшно с този ПАП да си чакам защото хистологията ми е добра. И това което ме притесни като я попитах чакането до декември не е ли много дълъг период, тя ми отговори "няма да те конизираме през 3 месеца". Не разбрах дали това беше образно казано или има нещо предвид, но ме поуплашиха тези приказки и понеже разговора се проведе в коридора не можах нищо повече да попитам. Е това е с мен, ще чакам декември, защото не било спешно.

Общи условия

Активация на акаунт