Отговори
# 735
  • Мнения: 737
Добро утро , дами   bouquet Лен и интересен ден от мен  Heart Eyes

Gesika
, душо Бушмил (може би така се пише на БГ????, знам ли?) е уиски  Mr. Green   Hug Hug Hug

# 736
  • Мнения: 5 140

А с тоя бял равнец само аз ли не сън се зарибила още  newsm78


е крайно време е вече  Crossing Arms да се зарибиш де  Hug Heart Eyes

оооооооо на всички прекрасни дами от мен   bouquet Hug Hug Hug Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

П.П. Кююююбит къде си да пуснеш нова темааааааа Hug

# 737
  • София
  • Мнения: 964


Gesika
, душо Бушмил (може би така се пише на БГ????, знам ли?) е уиски  Mr. Green   Hug Hug Hug


      Реа,  ами аз не съм знаела , че на уискито така му викат...... Embarassed smile3538 Stuck Out Tongue Winking Eye

# 738
  • Мнения: 5 140


Gesika
, душо Бушмил (може би така се пише на БГ????, знам ли?) е уиски  Mr. Green   Hug Hug Hug


      Реа,  ами аз не съм знаела , че на уискито така му викат...... Embarassed smile3538 Stuck Out Tongue Winking Eye

Гесиииии, това му е марката  Joy

# 739
  • София
  • Мнения: 964
Синеоч,    явно си личи че не съм   ПИЯЧ   Joy newsm62 Drunk     Май станах за резил........ Embarassed smile3533

# 740
  • Мнения: 5 140
Синеоч,    явно си личи че не съм   ПИЯЧ   Joy newsm62 Drunk     Май станах за резил........ Embarassed smile3533

ти пък споко, не може човек всичко да знае, пък камо ли някаква марка на някакво уиски. Аз такова не пия, ама те го рекламират по тв-то.

# 741
  • Мнения: 3 695
Синеоч,    явно си личи че не съм   ПИЯЧ   Joy newsm62 Drunk     Май станах за резил........ Embarassed smile3533

ти пък споко, не може човек всичко да знае, пък камо ли някаква марка на някакво уиски. Аз такова не пия, ама те го рекламират по тв-то.
аз ви предлагам да срещата да ударим по един Бушмилс  Joy

# 742
  • София
  • Мнения: 964

Цитат
аз ви предлагам да срещата да ударим по един Бушмилс  35


     Приема се предложението !!!   newsm51 smile3501     Hug Hug Hug

# 743
  • Мнения: 3 988
Новата тема!

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=449326.0


МОЛЯ ВИ, НЕ СЕ "ЗАПИСВАЙТЕ". Натиснете бутона ИЗВЕСТИ (РАБОТИ СИ СЪВСЕМ НОРМАЛНО!!!) или се включете когато имате какво да кажете! БЛАГОДАРЯ!

Общи условия

Активация на акаунт