Мамолози - гр. София

  • 1 816 702
  • 6 632
  •   1
Отговори
# 2 190
  • Мнения: 22 393
Моля дайде ми съвет. Нещо в гърдата ме притеснява,а няколко добри мамолози са в отпуск и не зная при кой да отида по скоро на преглед. Имате ли идея как става записването за преглед при мамолог в болницата в Дървеница.
Аз препоръчвам Лора Дойчева. Работи в Токуда и в Пета градска http://loradoicheva.com/contacts.html

# 2 191
  • София
  • Мнения: 1 195
Моля дайде ми съвет. Нещо в гърдата ме притеснява,а няколко добри мамолози са в отпуск и не зная при кой да отида по скоро на преглед. Имате ли идея как става записването за преглед при мамолог в болницата в Дървеница.

проф. Гаврилов - http://www.gavrilov.bg/. Изключителен професионалист. Скоро бях на преглед и доколкото разбрах е в отпуск от началото на август.

# 2 192
  • Мнения: 1 530
Д-р Средкова в МБАЛ Сердика. тел. 024889906

# 2 193
  • Мнения: X
Каква е цената на прегледа при д-р Гемеджиев (или който и да било от мамолозите в Тина Киркова), когато не е с направление?

# 2 194
  • София
  • Мнения: 40 958
Търся актуален телефон на д-р Василев от Първа Акушеро-Гинекологична Болница
"Света София"? Ходих на преглед при него преди много години. Мисля, че му имах мобилния номер, но не съм сигурна.

# 2 195
  • Мнения: X
Цял следобед се опитвам да се свържа с кабинета на д-р Гемеджиев, за да си запиша час за преглед, но никой не вдига. Звъня на телефона, даден в сайта му - http://mamolog-gemedjiev.com/index.php?id=kontakti
Звънях и в болницата (Първа Акушеро-Гинекологична Болница "Света София", /бивша Тина Киркова/), но там пък дава заето вече часове наред.
Как мога изобщо да си запиша час при този лекар?

# 2 196
  • София
  • Мнения: 12 170
Търся актуален телефон на д-р Василев от Първа Акушеро-Гинекологична Болница
"Света София"? Ходих на преглед при него преди много години. Мисля, че му имах мобилния номер, но не съм сигурна.

Заповядай:
0888 932038

# 2 197
  • София
  • Мнения: 1 223
Здравейте мили момичета!   bouquet
Нахлувам при вас с едно въпросче (не съм много просветена в темата, простете ме)
Преди няколко месеца бях при д-р Средкова, профилактичен преглед преди започващо силно хормонално лечение - заключението беше,че имам фииброкистозна тъкан, в дясната гърда доста повече отколкото в лявата,задължителен вторичен преглед след 6м. Тя ме гледа само с ехограф.
Нещо ме гложди и се притеснявам, имам си много други неприятни здравословни проблеми, поне затова да съм спокойна - трябва ли да търся друг лекар и клиника, където да ме прегледат с мамограф? Мамографът по-ясно ли може да покаже измененията в тъканите?
Евентуално какво бихте ме посъветвали като име на лекар, клиника, или просто някакъв съвет?

# 2 198
  • София
  • Мнения: 40 958
Търся актуален телефон на д-р Василев от Първа Акушеро-Гинекологична Болница
"Света София"? Ходих на преглед при него преди много години. Мисля, че му имах мобилния номер, но не съм сигурна.

Заповядай:
0888 932038
Благодаря   bouquet

# 2 199
  • София
  • Мнения: 7 944
Serenity__bg , аз също не съм специалист, но ако действително си на 24, точно с ехограф се прави прегледът. По-добре се вижда. Мамографът е за жени над 40, доколкото помня, има разлики в структурата на гърдите.

# 2 200
  • София
  • Мнения: 1 223
да, на 24 съм, при мен прегледите при мамолог трябва да станат рутина, защото съм с тежка форма на СПКЯ, ИР, аденом на хипофиза, високорискова група се водя заради ЧПВ, та така, да добавя и силното хормонално лечение - рискът от развитие на киста/нещо друго и в гърдите е голям. Та се чудя, въпреки годините си, кое е по-добре, защото ми писна от нови здравословни проблеми.

# 2 201
  • София
  • Мнения: 12 170
Serenity_bg,ако се притесняваш направи консултация и с друг лекар.Доколкото ми е известно на твоята възраст се прибягва до мамограф при необходимост.

# 2 202
  • Мнения: 21 113
Серенити, заради какво си на хормонално лечение?

# 2 203
  • София
  • Мнения: 1 223
написала съм - заради тежка форма на СПКЯ. Имам си всичките екстри, никакъв самостоятелен цикъл, съответно и ОВУ, ужасно окосмяване, повишено кръвно, висок холестерол (въпреки строгата диета заради ИР) , в яйчник имам по около 50 кисти, лунен пейзаж. Рязко бях качила 25кг, сега имам да свалям още 13. Никакви други варианти на лечение не ми помагат, освен сегашното - Ясмин и Андрокур 2х50мг.  Тъй като ме лекуваха грешно като бях по малка (този проблем ми е от 16 годишна) се стигна до това досадно стечение на обстоятелствата.
Най-общо е това
  bouquet

# 2 204
  • Мнения: 21 113
Ясно. А за ИР не пиеш ли някакъв метформинов пепарат?
За мамолога, не зная какъв съвет да ти дам. Ако прегледа е оставил у теб чувство за претупаност и се съмняваш в диагнозата, иди и за второ мнение. Но също зависи и от финансовите ти възможности. Иначе, както са написали, мамографа се прилага, ако има съмнения за нещо по-сериозно, по принцип.

Общи условия

Активация на акаунт