Мамолози - гр. София

  • 1 579 528
  • 5 606
  •   2
Отговори
# 2 595
  • Мнения: 305
Здравейте, може ли мнения за д-р Маслянков от Александровска болница?

# 2 596
  • В полите на Витоша :)
  • Мнения: 1 333
Здравейте!
Имате ли мнение/впечатления от д-р Любен Бозев (Пирогов)?

# 2 597
  • Мнения: 1 040
Аз съм била при Бозев,правил ми е и две три пункции, човечен и коректен е.

# 2 598
  • В полите на Витоша :)
  • Мнения: 1 333
Благодаря за включването, МИСТИКА  bouquet

# 2 599
  • Мнения: 1 040
Благодаря за включването, МИСТИКА  bouquet
За нищи, успех Simple Smile И аз януари ще го посетя пак.

# 2 600
  • Мнения: 2 062
Здравейте, днес си записах час за д-р Монева в Бодимед. Някои има ли впечатления? Видях по-напред в темата е писано, но ме интересува някакво по-актуално мнения ако някои има.

# 2 601
  • Мнения: 10 693
Мила и внимателна, обяснява подробно.

# 2 602
  • Мнения: 1 523
Монева е чудесна , човек е преди всичко за разлика от някой. Не се тревожи попаднала си на точния човек

# 2 603
  • Мнения: 2 062
Благодаря ви много за мненията. Аз исках при д-р Василев да се запиша, защото много хубави неща прочетох тук за него, но се оказа трудна задача. В Света София ми казаха, че в момента е само той на работа и ходи по операции и не можаха да ми запишат час, дори не знаеха и за другата седмица дали ще може. Та така се натъкнах на информацията за д-р Монева. Дано наистина да съм попаднала на точния човек. На платен прием ще съм в Бодимед. Знаете ли дали там е включена ехография в прегледа?

# 2 604
  • Мнения: 10 693
Да, включена е.

# 2 605
  • Мнения: 965
Аз ще Помоля за мнения за доктор Младенов от 1 АГ ( бившата Тина Киркова )
четох по напред , но малко инфо намерих за него
Мога ли да му се доверя ?

# 2 606
  • София
  • Мнения: 11 773
Д-р Младенов беше първият мамолог,при когото отидох преди доста години.
След време по стечение на обстоятелствата се прехвърлих при д-р Василев /на един преглед Младенов не можа да дойде,бил в чужбина и т.н.,не заради недоволство/ и останах при него.
Доколкото съм чувала и чела всички,които работят в мамологичния център на 1 АГ са добри /Василев,Младенов и Гемеджиев/.
Но нека се изкажат и други,които по-често са посещавали д-р Младенов.

# 2 607
  • Мнения: X
При стандартен профилактичен преглед Д-р Младенов ми откри рак в съвсем начален стадий - няколко малки туморчета с размери до 4-5 мм. Оперира ме след биопсията и реално ми удължи живота. Нямам достатъчно думи да изразя благодарността си. Мога само добри неща да кажа и за него и за Дамянов и за Гемеджиев. Скоро ходих в Св. София пак по друга работа, изглежда ремонтирана и реновирана, предполагам, че условията в болницата вече са по-добри.

# 2 608
  • Мнения: 361

 Вече не е там, в болница "Надежда" е.
А дали работи още и в кабинета в първа градска

# 2 609
  • София
  • Мнения: 6 170
Доколкото знам, не.

Общи условия

Активация на акаунт