Мамолози - гр. София

  • 1 576 134
  • 5 601
  •   2
Отговори
# 2 955
  • София
  • Мнения: 11 716
Има доста добри отзиви за д-р Василев,по-назад в темата.Но не съм сигурна,че все още преглежда в 20-та поликлиника.МЦ Света София Санте е близо до поликлиниката,на две спирки с автобус 204.

# 2 956
  • София
  • Мнения: 2 967
Здравейте!
Моля за информация къде преглежда др Василев - освен във Вита и Тина Киркова, има ли друг кабинет?
Благодаря.
Освен във Вита, Тина Киркова и Света София Санте- частния му кабинет, преглежда и в 20-та поликлиника в Борово (поне отпреди преглеждаше). Мисля, че се води някакъв център за жената.

Не знаех, че в 20-та поликлиника има мамолог.  Peace
Полезна информация ! Ще я проверя. Аз живея в района.
Той добър доктор ли е Василев ?
Аз съм била при Марков в Онкологията и Иванов в Токуда.

Др. Василев вече не приема в Медицинския център на 20-та поликлиника.

# 2 957
  • София
  • Мнения: 2 630
Освен д-р Марков бих препоръчала  и д-р Полихронов. Внимателен е, обяснява много. Работи в Онкологията, има и частен кабинет.

# 2 958
  • Мнения: 964
според мен в онкологията е добър д-р Гергов завеждащ образна диагностика и д-р В.Иванов в Токуда също образен диагностик .

# 2 959
  • Мнения: 1 592
според мен в онкологията е добър д-р Гергов завеждащ образна диагностика и д-р В.Иванов в Токуда също образен диагностик .

Да, Валентин Иванов от Токуда е работил 14 години в Онкологията с Гаврилов.

# 2 960
  • Мнения: 533
Благодаря за имената на докторите в Онкологията. Някой дали ще може да ме консултира по направения ЯМР в Токуда, как мислите? И дали за тази цел е по-добре да отида в частен кабинет, или директно в Онкологията? Как става в Онкологията - записват ли се предварително часове? Моля и за координатите на частните кабинети, който ги е посещавал.
Благодаря отново!

# 2 961
  • Мнения: 964

Д-р Иво Гергов има и частен кабинет http://gerimed.net/%D0%BA%D0%BE%D0%BD%D1%82%D0%B0%D0%BA%D1%82%D0%B8/


п.п защо са те пращали  на ЯМР находките не се ли виждат на мамограф и ехограф , секрет от гърдата може да тече при обикновена мастопатия ?

Успех !!!

Последна редакция: ср, 02 май 2018, 09:21 от svetlinar

# 2 962
  • Мнения: 533



п.п защо са те пращали  на ЯМР находките не се ли виждат на мамограф и ехограф , секрет от гърдата може да тече при обикновена мастопатия ?

Успех !!!



Дано да е обикновена мастопатия. Назначиха ми първо мамография с дуктография, но дуктографията нещо не стана, а заради плътен паренхим мамографията не била много показателна. Ехографът беше след ЯМР, но на него не се виждаше нищо тревожно. Така че остана само ЯМР суспектната находка. Ще се ходи за второ мнение. Благодаря много!

# 2 963
  • Мнения: 964



п.п защо са те пращали  на ЯМР находките не се ли виждат на мамограф и ехограф , секрет от гърдата може да тече при обикновена мастопатия ?

Успех !!!






Дано да е обикновена мастопатия. Назначиха ми първо мамография с дуктография, но дуктографията нещо не стана, а заради плътен паренхим мамографията не била много показателна. Ехографът беше след ЯМР, но на него не се виждаше нищо тревожно. Така че остана само ЯМР суспектната находка. Ще се ходи за второ мнение. Благодаря много!


аз съм ходила сигурно над 100 пъти при различни лекари откакто ми откриха нещото ( което оперирах и излезе дуктален папилом 2012г ,сега имам киста която следя ) и никой никога не ме е пращал на ЯМР не знам защо и за това ми бе любопитно защо теб са те пратили .
Благодаря за отговора .
Успех !

# 2 964
  • SF
  • Мнения: 21 243
Не са имали повод да те пратят. При мене се видя "нещо" на ехограф и веднага ме изпратиха на ЯМР, където се видя още едно "нещо", но много миниатюрно, което е трябвало да чакат месеци или година, докато се види с ехограф.

Гергов е страхотен лекар. Работи в Онкологията в образната диагностика - ехограф и ЯМР. Всички в Онкологията са добри специалисти. При когото и да попаднете, нама да сбъркате. 60 лева е преглед при тях. Заплаща се на касата долу на първи етаж. След това ви преглеждат в кабинет.

# 2 965
  • Букурещ
  • Мнения: 7 836
Не са имали повод да те пратят. При мене се видя "нещо" на ехограф и веднага ме изпратиха на ЯМР, където се видя още едно "нещо", но много миниатюрно, което е трябвало да чакат месеци или година, докато се види с ехограф.

Гергов е страхотен лекар. Работи в Онкологията в образната диагностика - ехограф и ЯМР. Всички в Онкологията са добри специалисти. При когото и да попаднете, нама да сбъркате. 60 лева е преглед при тях. Заплаща се на касата долу на първи етаж. След това ви преглеждат в кабинет.

и аз така мислех и на петте ми операции в Онкологията, че са много добри специалисти, докато не се оперирах за шести път извън в България където Онкологията е останала някъде в 18 век. Над 10 пъти съм ходила и при Гергов.

 Всичко е база за сравнение!

# 2 966
  • София
  • Мнения: 5 074
И защо пет операции си направила тогава ? Трябваше веднага да се оперираш някъде другаде, а не  в болница от 18 век.
И аз съм оперирана 6 пъти  в Онкологията. И въпреки, че ме лекуваха праисторически доктори, съм жива вече 26 години, за което им благодаря.

# 2 967
  • Мнения: 964




и аз така мислех и на петте ми операции в Онкологията, че са много добри специалисти, докато не се оперирах за шести път извън в България където Онкологията е останала някъде в 18 век. Над 10 пъти съм ходила и при Гергов.

 Всичко е база за сравнение!

Може ли да обясните по подробно ( че съм руса Simple Smile ) , защо Гергов и онкологията тук според вас са  в 18 век - в смисъл не са ви открили проблема ли или са ви оперирали пет пъти безсмислено- не разбрах ... то че навън са добри лекарите не го оспорвам , но мислех че и на нашите онколози мога да се доверя ... знам ли .
Вкарахте ме във размисли .

# 2 968
  • Букурещ
  • Мнения: 7 836


Вкарахте ме във размисли .



И правилно сте се вкарали в размисли!

# 2 969
  • Мнения: 20 174
Вкарахте ме във размисли .
И правилно сте се вкарали в размисли!
А какъв точно е бил проблема при вас?

Общи условия

Активация на акаунт