Мамолози - гр. София

  • 1 553 743
  • 5 528
  •   1
Отговори
# 3 105
  • Мнения: 1 078
mardji1 благодаря. В Борово ми е по-удобно, затова съм се ориентирала към този кабинет, но може да помисля и за Вита.

# 3 106
  • Мнения: 6 346
Във Вита цената вероятно е по-висока, а и там той приема за 2 часа веднъж седмично, така че часовете се свършват много бързо. Но апаратурата сигурно е добра, не мога да преценя.

# 3 107
  • Мнения: 2 479
Във Вита цената вероятно е по-висока, а и там той приема за 2 часа веднъж седмично, така че часовете се свършват много бързо. Но апаратурата сигурно е добра, не мога да преценя.

Прегледът във Вита е 70 лв - ръчен и ехограф. Наистина часовете свършват бързо, записах моя месец преди прегледа.

# 3 108
  • Мнения: 6 346
Да, точно. Напоследък мисля, че в края на всеки месец излиза графикът за следващия и в рамките на 1-2 дни часовете свършват, така че трябва да уцелиш момента. Преди записваха и за след няколко месеца, но вече е месец за месец.

# 3 109
  • Мнения: X
Може ли да помоля за телефон на д-р Василев в кабинета му в Борово? Благодаря!

Намерих ето този 0888706000- още ли е актуален?

Последна редакция: вт, 02 окт 2018, 13:25 от Анонимен

# 3 110
  • София
  • Мнения: 1 272
Някой опериран ли е или да има мнение за д-р Красимир Шопов , мамолог-хирург ? Работи в Александровска болница и в МЦ Медкрос .

# 3 111
  • Мнения: 1 078
Може ли да помоля за телефон на д-р Василев в кабинета му в Борово? Благодаря!

Намерих ето този 0888706000- още ли е актуален?


Да, това е телефона. Записват часове за края на октомври.

# 3 112
  • Мнения: 1 078
Някой опериран ли е или да има мнение за д-р Красимир Шопов , мамолог-хирург ? Работи в Александровска болница и в МЦ Медкрос .
Здравей. Виждам, че се луташ къде и при кого да се оперираш. За този доктор нямам мнение, но щом вече двама доктори ти препоръчват операция, значи трябва да се направи. Само че защо все пак не отидеш при някой коментиран в темата онколог ? Мисля си, че е по-разумен вариант. Не знам, не смея да давам много акъл....но с добро име са известни Василев, Младенов, Байчев, Марков, Полихронов, Иванов и още други. Момичетата от темата за Борбата и духовното оцеляване ги попитай, те ще ти дадат най-добрите съвети при кои да отидеш за преглед и операция. От друга страна, ако този доктор Шопов ти вдъхва доверие може да останеш и при него.
Успех мила и пиши какво се случва с теб.

# 3 113
  • София
  • Мнения: 51
Апаратурата на д-р Василев в частния му каб. на бул. Т. Каблешков е много добра. А и той си е много добър специалист. Аз само при него ходя. Последно миналата год. прегледа + ехограф беше 50 лв, сега незнам.

# 3 114
  • Мнения: 1 078
Апаратурата на д-р Василев в частния му каб. на бул. Т. Каблешков е много добра. А и той си е много добър специалист. Аз само при него ходя. Последно миналата год. прегледа + ехограф беше 50 лв, сега незнам.
И сега е толкова. Благодаря за отговора. Записах час за преглед там.

# 3 115
  • Мнения: 2 808
Вашите прегледи колко време траят (при Василев имам предвид) ? Защото моя преглед беше общо 5 минути - мануален и с ехо - всичко е наред, нищо ти няма, чао.

# 3 116
  • Мнения: 1 078
Вашите прегледи колко време траят (при Василев имам предвид) ? Защото моя преглед беше общо 5 минути - мануален и с ехо - всичко е наред, нищо ти няма, чао.
Ходя при него от 10 години, но не всяка година т.е. прескачам. До сега прегледите са били винаги І АГ Света София. Продължителността на прегледите е била различна, но ориентировъчно 10 минути. За това време мисля, че може да се види има ли проблем или не. Когато бях с възпалената киста, тогава отдели повече време, след което направи пункция.

# 3 117
  • Мнения: 6 346
Доста бързо протича палпацията, но после на ехографа мисля, че е достатъчно щателен.

# 3 118
  • Карлово/ Пловдив
  • Мнения: 937
5-10 мин за преглед с палпация и ехограф, разпит на пациента, ми се вижда малко. Ама всеки си преценява, какво да прави. Мен хората които ме учеха в ехографията, винаги ми казваха гледай бавно, и до днес аз си спазвам това правило. Нормално е когато има нещо за уточнение да се забави и при мен се е случвало. Нормалния преглед е според мен 15-20 мин за човек, за да обърнеш внимание на пациента и да задоволиш отговора на въпросите му. Лекарят лекува на 50 % само с думи и отношение, останалото е медикаменти, операции и други методи на лечение.
Поздрави!

# 3 119
  • Мнения: 1 078
Всъщност, никога не съм засичала колко време отнема прегледа. Аз съм доволна. Когато съм имала въпроси е отговарял спокойно и не съм оставала с впечатлението, че ме претупва. Прегледите винаги до сега са били по каса с изключение на един път. В края на месеца ще съм на платен преглед. След като мине ще споделя.

Общи условия

Активация на акаунт