Мамолози - гр. София

  • 1 576 370
  • 5 602
  •   2
Отговори
# 3 195
  • Мнения: 1 961
Благодара ви. Да, много е напрягащо, 2 седмици са за психиката ужасно много. Ще предам за предложените вариянти.
За Гаврилов мнения няма явно.

# 3 196
  • софия
  • Мнения: 25 482
Благодара ви. Да, много е напрягащо, 2 седмици са за психиката ужасно много. Ще предам за предложените вариянти.
За Гаврилов мнения няма явно.
Напротив. За Гаврилов има много мнения в темата. Той е един от най-добрите. Сопнат е, странен е, не обича много да обяснява. Оперира майка преди повече от 10 г.
За останалото информацията ми е стара - майка беше в Онкологията и той ѝ назначи биопсия, естествено. Направиха я там и след резултата беше назначена спешна операция.
Когато е записван часът, не е ли казано, че е спешно състояние?
Скрит текст:
Всичко писано в темата може да бъде прегледано много лесно. От бутон "Отпечатай" се отваря нов прозорец с всички мнения. Там натискате ctrl+f - излиза прозорче, в което пишете думата, която Ви интересува и преглеждате със стрелките ><.

Последна редакция: чт, 28 фев 2019, 13:53 от zvаnchе

# 3 197
  • Мнения: 20 174
Ами, на така поставеният въпрос, при кой от тримата да се отиде, аз не се наемам да отговоря.
Гаврилов се води един от светилата. Прави на място биопсия, има цитолог в екипа. Не зная кога излиза резултата.

# 3 198
  • Мнения: 1 961
Да, аз споменах, че може би странно задавам въпросите. Конфронтирана съм със ситуацията от вчера и започнах да се информирам отпред назад явно. Благодаря Звънче, ще потърся така, не знаех.

# 3 199
  • Мнения: 20 174
Дано всичко е наред с жената.

# 3 200
  • Мнения: 5 363
Много ли се чака за преглед при Гаврилов? В смисъл, за колко време след обаждането, дават час?
И ако може някакви контакти. Благодаря.
Момичета в темата, в която пиша, ми препоръчаха Василев.
Ще се обадя и на двамата, за да преценя как са с часовете.

# 3 201
  • Мнения: 20 174
Ето тук са телефоните за Гаврилов, попитай за кога записват. Звъни се следобед, в рамките на работното време.
http://www.gavrilov.bg

# 3 202
  • SF
  • Мнения: 21 243
И тримата са много добри.
Резултатите излизат веднага.
И тримата няма да се ангажират с предположения, докато не прочетат заключението на патолозите и ще действат според него.
За операцията се назначава комисия от много лекари, които подписват решението.
Гаврилов не е толкова страшен. Излекувал е хиляди жени.

# 3 203
  • София
  • Мнения: 1 758
Здравейте и от мен!
От доста години имам кисти в гърдите,които доста ме болят.
Преди около 10 год бях на преглед при др.Хрусанов в Бургас.Тогава той ми каза,че не са страшни,но просто не се лекуват.Каза да намаля кафето и това е.Бяха ми минали за известно време болките,но не от намалянето на кафето.Нямам идея от какво.
Преди 2 години ме заболяха отново дооста силно,почти нетърпимо на моменти.
Отидох при др.Стоименов в клиника Надежда.Направи ми ехограф и каза същото,че лечение няма за тях,понеже не са големи и не трябва да се отстраняват.Каза да пия масло от вечерна иглика и да мажа с прогестогел и друго няма какво да се направи.Не почувствах облекчение веднага.Може би след няколко месеца чак намаля малко болката.
Около 1 год не ме боляха силно,не и всеки ден,не и нетърпимо,ноо тук от 1 седмица пак много силно ме боли дясната гърда и вече не знам какво да правя.
Между другото не съм пила вечерната иглика от около 6 месеца и не съм мазала с гела.Да не би да е от това?
Пия си доста кафе,но аз винаги съм го пиела доста.
Мисля пак да пробвам с тях.
Някой има ли подобен случай на моя?

# 3 204
  • Мнения: 1 961
И тримата са много добри.
Резултатите излизат веднага.
И тримата няма да се ангажират с предположения, докато не прочетат заключението на патолозите и ще действат според него.
За операцията се назначава комисия от много лекари, които подписват решението.
Гаврилов не е толкова страшен. Излекувал е хиляди жени.
Благодаря!

# 3 205
  • Мнения: 103
Момичета имам час при д-р Василев в частния му кабинет за четвъртък 15:00 ч
Ако има някой с час за накой друг ден следващата седмица иска ли да си ги разменим?

# 3 206
  • София
  • Мнения: 1 758
Здравейте!
По нагоре имам пост по темата за кистите,но никой не се включи с подобен проблем.
Бихте ли ми препоръчали къде да отида за ехограф и преглед.
Била съм 2 пъти при др.Стоименов,но май е по-добре да отида при друг този път.
Омръзна ми да чувам,че няма лечение.Е ок,но как да търпя тази болка?Много е неприятна.

# 3 207
  • SF
  • Мнения: 21 243
Има "лечение", но лекарите не го харесват. Трябва да пиеш хормони. Наличието на кисти се дължи на хормонален дисбаланс. Много е деликатно да се пипа там. Ако искаш, отиди при добър ендокринолог, за да ти прегледа щитовидната жлеза, и след изследванията на хормоните, които ще ти назначи, ще ти каже дали е подходящо да започнеш прием на хормони, на кои точно и колко време да продължи.
Имай предвид, че хормоналният баланс се нарича именно така, защото е много важно какво е съотношението в организма им. Покачването на нивата на даден хормон, води до по-ниски нива спрямо него на останалите.
През два поста повтаряме едни и същи имена на добри лекари: д-р Гемеджиев, д-р Василев, д-р Младенов от Света София, както и частните им кабинети на ул. Казбек, пряка на Тодор Каблешков до Хепи, Бесо, Джъмбо в Борово.
Д-р Марков, д-р Полихронов, д-р Гаврилов, завеждащ отделението по Гръдна хирургия в Онкологията в София - всички те имат и ползват ехографи. Имат частни приеми в частни кабинети. Добри хирурзи са.
Също д-р Александрова, д-р Гаранина - пак в същата болница. Не мога да ти изброя всички, препоръчани в темата, но само няколко поста нагоре и ще видиш и телефоните, и адресите на кабинетите им. Не може едно и също да се мели в тази тема - лишаваме я от смисъл.

Прочетох поста ти за кистите и не отговорих, защото няма какво да ти кажа. Няма как да те лекуваме по интернет. Самите лекари след преглед са ти казали, че такова е положението. Нали не си ходила само веднъж на мамологичен преглед досега? Прогестогелът, с който са ти дали да се мажеш е точно на хормонална основа, но не е добра идея да започнеш прием на хормони на твоя или пък на моя глава. Трябва лекар да ти го назначи и то след щателни изследвания и преценка.

Вероятно си споделяла на твои близки и приятели за тези болки и никой не ти е казал какъв е лекът за тях и как да спре да те боли. Как очакваш ние тук да се наемем с предложения.
Е, освен, ако в темата не пише някой мамолог, който да ти даде по-добре обосован и професионален отговор от моя.

Много ме съмнява, че някой от лекарите, изброени в темата, не работи с ехограф. При когото от тях да отидеш, няма да е лош избор. Добър специалист, завеждащ образна диагностика в Онкологията е д-р Гергов - страхотен е! Ето едно наистина добро предложение.
Съжалявям, че те боли.


# 3 208
  • София
  • Мнения: 1 758
Благодаря за изчерпателния отговор.
Не очаквам да ме лекувате по интернет,просто споделих терзанията си и очаквах да чуя мнения на жени с този проблем и как са го преодоляли.Това е.
Ходила съм 3 пъти на мамолог през няколко години,понеже болките понякога изчезваха.
Последно бях при др.Стоименов преди 2 години.Кистите бяха доста и с различна големина,но най-голямата беше 0,8 см в дясната гърда.Тя ме боли в момента много,лявата не.Трябваше след 6 месеца да отида пак на ехограф,но не отидох(моя грешка),може би защото болките понамаляха.
Тогава той ми каза,че като родя болките ще минат.Все още не съм раждала.
Сега се чудя дали пак при него да отида или при друг.
Той не ми спомена нищо за ендокринолог,а може би е добра идея.

Последна редакция: вт, 05 мар 2019, 23:13 от Даяна1111

# 3 209
  • SF
  • Мнения: 21 243
Ендокринолог е добра идея, ако ще взимаш хормони. Тези хормони се изследват в определени дни от месечния цикъл. Трябва лекар да ти ги назначи. Крайно лошо се получава в момента да ти пускам такива идеи. Не ме слушай мене. Запиши си час и го решете с лекаря. Да не казвам, че ако някой от лекарите ти каже да пиеш хормони, ще е хубаво още един да го потвърди.

Общи условия

Активация на акаунт