Мамолози - гр. София

  • 1 575 782
  • 5 601
  •   1
Отговори
# 90
Zdraveite i az hodih na pregled pri dr. Gemedjiev, ostanah s dobri vpechatlenia.

# 91
"Slance 80" iskamam da  te popitam za "Tina Kirkova" kogato hodish na pregled pitaha li te za
rakovi bolesti v semeistvoto, kogato ti praveha dosie? Shte ti kaja zashto te pitam.

# 92
Здравейте искам да ви кажа че и аз съм доволна от д-р Гемеджиев, много спокоен и търпелив.

# 93
  • Мнения: X
Както вече съм писала и преди в темата - аз съм изкючително НЕдоволна от професионализма на д-р Гемеджиев. Постави ми грешна диагноза, изписа ми неуместно силно хормонално лечение, без да се съобрази че тогава бях току-сто омъжена с близки планове за деца. Добре че имам навика да проверявам странните диагнози. И със спокойствие също не ми е направил впечатление. За мен изказаните по-горе мнения са съмнителни.

# 94
  • Мнения: 591
д-р Лора Дойчева от Пета градска. Имах киста на гърдата и тя я оправи с гел за мазане. Готина, добър специалист, гледа на ехограф.

Чувам от други майки и хвалби за д-р Стоименов от Първа градска.

# 95
  • София
  • Мнения: 3 648
Здравейте, бихте ли ми дали телефон и координати за частния прием на Гаврилов и ако накой знае, дали Василев преглежда още в Тина Киркова на свободен прием и кога?

# 96
  • София
  • Мнения: 117
Вени, д-р Василев все още преглежда в Тина Киркова.Бях миналата седмица на преглед при него. Обади му се на мобилния телефон. На мен ми предложи преглед за същия ден(сряда), но се разбрахме за следващия.Почти не ми се наложи да чакам и беше много внимателен.

# 97
  • София
  • Мнения: 3 648
мерси, Зуза, а можеш ли да ми дадеш мобилния или в кабинета, където записват за свободния прием?

# 98
  • Мнения: 91
Do magipram,

O6te parvia pat kogato otidoh pri Gemedjiev me pitaha za nasledstvena obremenenost. Togava mi dadoha edin list, s koito vseki pat hodya na pregled. Dokolkoto znam riskat e po-golyam, ako v semeistvaoto ima slu4ai na zloka4estveni obrazovania i po-specialno po jenska linia.

# 99
И аз да препоръчам  Peace Вече трета година ходя на профилактични прегледи при Доц. Ив. Гаврилов от Онкоболницата, ако някой се интересува има частен кабинет и ще дам повече инфо.  newsm10
Моля за повече инфо.

# 100
  • Мнения: X
здравейте, искам да отида на профилактичен преглед при мамолог, според вас къде да отида? искам някъде близо до медицинска акедемия ,ндк , тина киркова много ми е далече,просто няма кой да ми гледа бебека.
какво ще кажете за д-р свещаров, понеже една моя позната ходи при него.дали да отида при него?

# 101
Моля ви, спешно ми трябват координатите на д-р Валери Оретенов- мамолог.

Благодаря предварително.

# 102
Моля ви, спешно ми трябват координатите на д-р Валери Обретенов- мамолог.

Благодаря предварително.


ОБРЕТЕНОВ

# 103
след преглед на мамограф рентгенолога ми каза , че имам фиброзни измения на гърдите-структурата на гърдите ми не била характерна за възрасттами/38г./питах ,какво може да предизвикат тези изменения , той вдига рамене .моля ако някоя от вас е имала подобен проблем да сподели

# 104
  • Мнения: 47 993
здравейте!ако някоя от вас е ходила н а преглед с направление, може ли да ми опише как става точно-кой го издава?доколкото разбирам трябва личния да м еизпрати на гинеколког, а той- на мамолог, а мамолога ако реши-прави ехограф, така ли?и какви талони ми трябват точно?в понеделник искам да си взема направление за мамолог, но не знам от къде?

Общи условия

Активация на акаунт