Мамолози - гр. София

  • 1 815 607
  • 6 628
  •   5
Отговори
# 2 115
  • София
  • Мнения: 6 407
Здравейте,
Някой да има тел. на частния кабинет на д-р Василев? Записах си час преди месец и си затрих листчето с адреса... Не ми е удобно пак да му звъня на мобилният тел., а часа ми е за утре.
Здравей! Къде преглежда доктора сега? Оперирана съм от него през 2001 г. Но до скоро се следих при друг лекар, а търся координати на Василев.

# 2 116
  • София-Младост
  • Мнения: 24 179
Здравейте,
Някой да има тел. на частния кабинет на д-р Василев? Записах си час преди месец и си затрих листчето с адреса... Не ми е удобно пак да му звъня на мобилният тел., а часа ми е за утре.
Здравей! Къде преглежда доктора сега? Оперирана съм от него през 2001 г. Но до скоро се следих при друг лекар, а търся координати на Василев.
Преглежда в 1 АГ както и тук:
http://mamolog-gemedjiev.com/index.php?id=kontakti

# 2 117
  • София
  • Мнения: 6 407
Мерси!

# 2 118
  • Мнения: 619
Василев преглежда и в център Св. Петка в 20 ДКЦ.

# 2 119
  • София
  • Мнения: 6 407
В Тина Киркова ще ми е най удобно! Мерси Simple Smile

# 2 120
  • София
  • Мнения: 40 958
Д-р Василев ме оперира 2001ва в "Тина Киркова". Кабинета му беше накъде на 1вия етаж.

# 2 121
  • София
  • Мнения: 6 407
AnMary, здравей!
Аз също 2001 г. съм оперирана там!

# 2 122
  • София
  • Мнения: 40 958
AnMary, здравей!
Аз също 2001 г. съм оперирана там!
Аз бях с мастит. Глупости, излъгала съм Sad
2008ма ме оперира. Видях 2001ва и не знам защо и аз я написах Sad
Та 2008ма, малкия беше на месец.
В рискова група съм и трябва да отида на преглед.

# 2 123
  • София
  • Мнения: 1 170
Люксен, успех! Всичко ще бъде наред и пиши как е минало.
Благодаря! Simple Smile)
Днес бях на прегледа. Всичко ми е наред и съм спокойна. Аз съм с импланти от 2009 година и това също бе причина да го посетя. Д-р Полихронов се държа много добре, много обяснява и предразполага. Радвам се, че избрах него. И най-вече, че всичко ми е наред и няма проблем. Simple Smile

# 2 124
  • Мнения: 130
Люксен, страхотни новини!
Колко време предварително си записахте час при д-р Полихронов?

# 2 125
  • София
  • Мнения: 6 407
AnMary, здравей!
Аз също 2001 г. съм оперирана там!
Аз бях с мастит. Глупости, излъгала съм Sad
2008ма ме оперира. Видях 2001ва и не знам защо и аз я написах Sad
Та 2008ма, малкия беше на месец.
В рискова група съм и трябва да отида на преглед.
Аз също трябва да ходя през 6 мес.

# 2 126
  • Мнения: 8
Момичета, щом в онкологията не преглеждат по здравна каса, значи ли това, че и операциите се заплащат?

# 2 127
  • София
  • Мнения: 1 040
Аз днес се прегледах при д-р Младенов в Света София.50лв беше преглед, ехограф и мамография.Доволна съм, и съм добре.Дори нямах записан час, защото не можах да се свържа по телефона.Добре, че живея близо.Желая здраве на всички!

# 2 128
  • София
  • Мнения: 1 170
Люксен, страхотни новини!
Колко време предварително си записахте час при д-р Полихронов?
Въпреки че си писахме с вас ще отговоря и тук, за да насоча още някой, ако се интересува.
Около седмица-вде по-рано си записах час. Докато чаках телефонът на сестрата звънеше постоянно и тя също така даваше часове за след около 10 дни. Аз бях записала два часа един след друг за мен и за моя приятелка.
Успех на всички и ви пожелавам здраве!
Simple Smile

# 2 129
  • София-Младост
  • Мнения: 24 179
Люксен, страхотни новини!
Колко време предварително си записахте час при д-р Полихронов?
Въпреки че си писахме с вас ще отговоря и тук, за да насоча още някой, ако се интересува.
Около седмица-вде по-рано си записах час. Докато чаках телефонът на сестрата звънеше постоянно и тя също така даваше часове за след около 10 дни. Аз бях записала два часа един след друг за мен и за моя приятелка.
Успех на всички и ви пожелавам здраве!
Simple Smile
Аз им звъннах  сряда и ме записаха сега за понеделник. Явно късмет съм извадила, защото сестрата каза че принципно се записва седмица-две по-рано час.

Общи условия

Активация на акаунт