Мамолози - гр. София

  • 1 814 983
  • 6 625
  •   1
Отговори
# 2 250
  • Мнения: 4 284
Провери в МБАЛ "Надежда", мисля че там преглежда.

# 2 251
  • София
  • Мнения: 2 666
Провери в МБАЛ "Надежда", мисля че там преглежда.

Мерси Simple Smile и аз така бях чула. Но като звънях в Надежда и ги питах кои мамолози преглеждат не го споменаха  newsm78

# 2 252
  • Мнения: 4 284
Той там май е само в определени дни.  newsm78

# 2 253
  • Мнения: X
Здравейте,
имате ли информация в кои болници може да се направи профилактичен мамологичен преглед по кампанията за профилактика, която тече сега през октомври? В нета ми излиза Онкологията в София , но там ще правят мамографии за жени над 50г.

# 2 254
  • Мнения: 6 461
Чух нещо за "Света Ана", а също знам, че и "Вита" има такава кампания, но там всички часове са вече заети.

# 2 255
  • Мнения: 42
Копирам списъка публикуван на http://www.puls.bg/health/news/news_21344.html?utm_source=Mailin … %D0%BD+05.10.2015
Списък на болниците и телефонните номера за предварително записване:
 
 
УМБАЛ „Александровска“
София, ул. „Св. Георги Софийски“ 1
Кабинет І-ва хирургия, тел.: 02/ 9230 590
Кабинет ІІ-ра хирургия, тел.: 02/ 9230 378
 
УМБАЛ „Св. Анна“
София, ул. „Димитър Моллов“ 1
02/ 9759198
 
Военномедицинска академия
София, ул. "Св. Георги Софийски" № 3
02/ 92 26 000
 
СБАЛ по онкология
София, ул. "Пловдивско поле" 6
02/ 8076 260
 
Първа СБАЛАГ „Св. София“
София, жк. "Красна поляна", ул. "Миxaлaки Ташев" № 2
02/ 4 470 219
 
 
I-ва МБАЛ - София
бул. „Патриарх Евтимий“ 37
02/ 805 9205
 
IV МБАЛ – София
бул. „Македония“ 38
02/ 953 2485
 
V МБАЛ – София
ж.к. Банишора,, бул. Ген. Николай Г. Столетов 67А
02/ 926 8147
 
УМБАЛ „Св. Марина“
Варна, бул. „Христо Смирненски“ 1
052/ 30 2851

# 2 256
  • Мнения: 175
Здравейте,
имате ли информация в кои болници може да се направи профилактичен мамологичен преглед по кампанията за профилактика, която тече сега през октомври? В нета ми излиза Онкологията в София , но там ще правят мамографии за жени над 50г.
Бившата Тина Киркова- всеки петък

# 2 257
  • Мнения: 21 101
http://m.blitz.bg/news/article/365966

Към края на статията има инфо за безплатните прегледи.

# 2 258
  • Мнения: 105
Момичета,къде в София мога да ида на читав мамолог с направление?

# 2 259
  • Мнения: X
Първа СБАЛАГ „Св. София“
София, жк. "Красна поляна", ул. "Миxaлaки Ташев" № 2
02/ 4 470 219

http://www.1agb.com/vtoraginekologia.html

# 2 260
  • SF
  • Мнения: 27 920
Да, но не трябва да е издадено от гинеколог. Едното е направление номер 3, а другото е направление номер 4.

# 2 261
  • Мнения: 105
Аз имам от гинеколог,пфуй...

# 2 262
  • SF
  • Мнения: 27 920
5-а градска болница, д-р Лора Дойчева. Работи с направления.

# 2 263
  • Мнения: 27
 Лора Дойчева е една много некадърна '' лекърка''.Изобщо не я препоръчвайте,доста жени е объркала включително и мен. #2gunfire

# 2 264
  • София
  • Мнения: 1 223
д-р Средкова, мамолог и онкохирург, страхотна жена! Болница Сердика, може с направление, може и с ваучер от Офертомат за 20лв.

Общи условия

Активация на акаунт