Кварталните баби.....

  • 6 850
  • 103
  •   1
Отговори
  • Мнения: 471
Ей писсна ми от кварталните баби......

Преди малко пред Дк една ми наду главата, въпреки опитите ми да я отпратя....
Едно време, дояла кравата варила мляко и давала, те на село мъже гледали, синът и 2 метра станал, и кокалчетата и разранени от пране на пелени....
А днешните майки, мързи ги да готвят и с тия пумперси.......
от съседката също мляко взимала абе натурално го хранила и бобена чорба от 40-я ден!

Аджеба тия баби дето са против прогреса, защо не си заминат по селата, не си хвърлят телевизорите със сапунките (нали едно време е нямало ТВ), да ходят да се къпят м/у лозето, да си греят вода на печката с дърва и да серат на края на двора зимата наметнати с 3 балтона и да си носят вода от мегдана!!!!!!!!!!

Всеки сам решава за себе си! Какво само акъл да дават!

Знам че не трябва да се вързвам ама тая направо ми извади нервите...

И не ботички, ами вълнени терлици да му слагам в количката!

# 1
# 2
  • на брега на морето
  • Мнения: 6 236
Ееее, толкова ли не може да я срежеш? Или направо да й кажеш, че не те интересува това?
И се дразниш от празни приказки на някаква непозната жена? ooooh! Ела с  мен и ще ти направя показно Mr. Green

# 3
  • Мнения: 959
да, аз в такъв случай си вадя телефона и им казвам, че имам много спешен разговор и си продължавам по пътя  Crazy

# 4
  • Мнения: 589
 Много лесно палиш...

# 5
  • Мнения: 471
да, аз в такъв случай си вадя телефона и им казвам, че имам много спешен разговор и си продължавам по пътя  Crazy

е пробвах го ама тя не спря да барбори
Бях с две колички защото едната майка слезе за храната!

Паля защото кухнята не им харесва, ама не си и гледат крава на терасата  Mr. Green Mr. Green

# 6
  • София
  • Мнения: 3 406
Мен цървуланщината по принцип ме дразни, без значение в каква форма ще я срещна- дали в млад, оперен цървул, или в нахална пенсионерка, която изключително държи да ме информира за личното си становище по житейските въпроси.
Няма да забравя една подобна, очевидно в ролята на прародител на внучето или правнучето си, която така и не успя да проумее, че кварталната градинка не е нейния личен селски двор и не е уместно всеки път да тръчка до всяка непозната жена с дете да я разпитва, с цел да установи дали има или няма право да разхожда детето си в кварталната градинка.

# 7
  • Мнения: 24
Еееее, това с бобената чорба на 40-ия ден ми звучи яко...  представям си за какви пръдни става дума.

# 8
  • Варна
  • Мнения: 2 073
Боже, ама бива ли така да се тровиш!  Stop Няма смисъл, колкото бабички толкова и акъли. Как те навремето, а пък ние... На последната право в очите и казах, че не и влиза в работата как си гледам децата и никой не и е търсил мнение. От тогава  няма подобни изцепки, сякаш всички са научили за случая  newsm78

# 9
  • Мнения: 471
Аз яко ги режа в квартала и сега бабите мни казват "КРИВАТА"  Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 10
  • Мнения: 24
Абе, Ализарина, гледай кварталните татковци да те гледат с добро око, кво ти пука за некви бабишкери?!....честно, да ти имам проблемите  ooooh!

# 11
  • Мнения: 471
А кварталните татковци пият по цял ден бира пред магазина Sick Sick Sick Sick Sick Sick Sick
Ако видя моя там ще се разведа   Mr. Green

# 12
  • Мнения: 24
Явно живееш в пропаднал квартал. При нас всичките се разкарваме с колички полуголи, с яки мускули, татуировки и гледаме мазно и похотливо, а мамите люпят семки и пият бира.

# 13
  • Мнения: 589
При нас всичките се разкарваме с колички полуголи, с яки мускули, татуировки и гледаме мазно и похотливо, а мамите люпят семки и пият бира.
От утре ще разхождам бебето в Обеля! Joy

# 14
  • Мнения: X
 newsm78 Да бе за кой квартал говориш, ако смея да попитам?

Общи условия

Активация на акаунт