Уши, нос, гърло - гр. София

  • 678 061
  • 792
  •   1
Отговори
# 120
  • София
  • Мнения: 6 269
Здравейте,
някой знае ли дали д-р Александър Райнов има частен кабинет или мобилния му телефон . Спешно ми е . Благодаря.

И аз се интересувам от същото.

И да попитам - в ИСУЛ при него само с направление ли може или може и да си платим (тъй като разбрах, че работи в спешното)?

Може и с и без направление. Когато си без направление, билницата си има установена тарифа. Самият д-р Райнов няма да ти вземе пари "под масата", просто не е такъв човекът. Частен кабинет няма, работи само в ИСУЛ, но за него си заслужава всяка минута чакане!

Благодаря за отговора   bouquet

# 121
  • Мнения: 1 167
Д-р Меджидиев
Окръжна болноица
Много добър внимателен и работи със здравната каса Peace
Потвърждавам  Peace

# 122
  • Мнения: 8
Координатите на проф. Георгиев УНГ са : в медицински център "зелена къща" понеделник и петък от 14-16 ч. тел. 8510099, а през останалото време в Първа градска болница в консултативната поликлиника- 8059325 и 8059266

Виждам, че постът е малко старичък, но искам да попитам за проф. Георги Георгиев ли става дума, който преди доста години работеше в ИСУЛ, а по-късно имаше частен кабинет на Граф Игнатиев ("Белграно" се казваше клиниката, ако не се лъжа)?

# 123
  • Мнения: 54
Най- добрият специалист по УНГ е професор Едрев- директора на Транспортна болница!!! Преди години помогна на сина ми ! А знам за хора на които буквално е връщал децата им към живот! Уточнявам - става въпрос конкретно за заболявания на ушите .Има платен прием всеки вторник след 15.00 ч. в Транспортна болница- около 50 лв.

# 124
Д-р Катя Кирова УНГ-специалист, МБАЛ Св.Анна София,
което ще рече окръжна болница. и частен кабинет ул. Позитано 10 на четни дати 15-19ч.
Стахотен специалист , както за деца така и за възрастни, има страхотен подход и най-важното е че винаги знае какво прави.
Горещо я препоръчвам.
Можетели да ми напишете телефон за връзка с тази лекарка. Благодаря предварително Диди

# 125
  • Мнения: 1 561
Някой да има  впечатления за Д-р Константин Петров, има кабинет зад Плиска до 22-ра Поликлиника?

Благодаря!

# 126
  • Мнения: 4
За мен най-добрият лекар унг в София е д-р Боримир Фурнаджиев
http://www.furnajiev.com/ето му сайта.Наистина е невероятен специалист.Убедете се сами аз  съм доволна..............

# 127
Какви са цените при д-р Боримир Фурнаджиев?

# 128
  • Мнения: 2
детето ми има 3 та сливица .препоръ4аха ми д-р О.Стоянов от ИСУЛ УНГ някой бил ли  е при него ще бъда благодарна

# 129
  • София
  • Мнения: 304
Д-р Меджидиев
Окръжна болноица
Много добър внимателен и работи със здравната каса Peace
Потвърждавам  Peace

Правили ли сте операции при този доктор? Ако да, моля споделете как мина.

# 130
  • Мнения: 2
Здравейте,
Имам две операции на ухо. Първата е правена в ИСУЛ..проф.К.Кунев. Втората в Транспортна болница проф.Едрев. Имам горчив опит и най - сърдечно Ви съветвам, ако имате проблеми с уши нос или гърло- единствено и само проф.Едрев може да Ви помогне. Класата на специалист е най висока в България а може да се каже и в Източна Европа. Не могат да го стигнат по ниво нито Исул нито ВМА нито който и да е лекар в този бранш. Имат много добра техника и база.

# 131
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
проф. Едрев е национален консултат по УНГ въпроси все пак.
А базата е номер 1.

# 132
  • Мнения: 1



Д-р Улевинов УНГ
тел.9230429
преглед 20лв
Много добър лекар.Бяхме при него с детето.други лекари  имаха съмнение за трета сливица и операцията била наложителна. Но той единствено каза че няма такова нещо и подобрението след операция ще е минимално.Мина доста време оттогава и без операция всичко е наред. Wink

# 133
  • София
  • Мнения: 6 269



Д-р Улевинов УНГ
тел.9230429
преглед 20лв
Много добър лекар.Бяхме при него с детето.други лекари  имаха съмнение за трета сливица и операцията била наложителна. Но той единствено каза че няма такова нещо и подобрението след операция ще е минимално.Мина доста време оттогава и без операция всичко е наред. Wink

Моля те, кажи как става записването при него, къде точно приема и изобщо малко повече инфо. Че много ми го препоръча една моя роднина, но са били при него преди години.

# 134
  • София
  • Мнения: 932
Здравейте , ние днес бяхме в ИСУЛ, при д-р Кънчева, след 3 часа и половина чакане , най-после влезнахме, от тук знам че много майки я хвалят като голям специалист , затова и отидохме при нея , но останах някак си с противоречиви чувства.
Каза , че има леко увеличена трета сливица и зачервена , но не е лошо положението и че хремата е от това. А аз се притеснявам да не стане хронична.
Постави  диагноза на дъщеря ми,  остър назофарингит и й изписа спрей макс плюс и след 10 дена , ще ходим на контролен преглед. Стори ми се че ни претупа , тя малката и много рева , но , докато чаках да напише диагнозата, влезна друго детенце по- голямо и го прегледа  и само , като видя нослето и ушите ,позна че има алергии и синузит , майката попита как познахте , за алергиите, д-р Кънчева , каза че си има начини един специалист да разбере и че все пак има години опит. Така, че явно е си е голям специалист.

Последна редакция: пн, 30 мар 2009, 15:35 от nellyani

Общи условия

Активация на акаунт