Уши, нос, гърло - гр. София

  • 678 236
  • 792
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 52
Цоло Цолов от Исул оперира синът ми, добър е , разбира си от работата, но ми взе пари точно преди операцията /като всичко си беше през здравната каса/ само това ме издразни, защото ако нямах в мен    Thinking......... какво щеше да стане? Щеше ли да го оперира или ако го оперира как  newsm78, по-внимателен ли е бил щом му дадох исканото........ незнам, но повече от три години не сме боледували сериозно. Ако е професионалист си заслежава Grinning

# 136
  • Силистра
  • Мнения: 288
Може ли някой да ми каже проф. Едрев преглежда ли по здравна каса, или има само свободен прием?
Благодаря предварително   bouquet

# 137
  • Мнения: 54
Мисля ,че има само свободен прием но не съм сигурна! Ако има въобще някакъв прием по здравна каса, то за него ще се чака с месеци!

# 138
  • Мнения: 1 883
Може ли някой да ми каже проф. Едрев преглежда ли по здравна каса, или има само свободен прием?
Благодаря предварително   bouquet
Не работи със здравната каса . Свободния му прием е всеки вторник след предварително записан час по тел ====Транспортна болница - УНГ Клиника: 932 39 36, 932 37 65

# 139
  • Силистра
  • Мнения: 288
Благодаря ви   bouquet
Ние си записахме час за 21.04, исках да знам дали да си вземем направление   bouquet

# 140
  • София
  • Мнения: 39 785
svetly_, vikuna е писала, че лекарят не работи със здравна каса. Това значи, че направление няма да ви трябва.

# 141
  • Силистра
  • Мнения: 288
Аз разбрах исках само да доуточня, защо съм задала въпроса си и благодарих за отговора

# 142
  • Sofia
  • Мнения: 2 488
Момичета, внимателно прочетох темата, защото се интересувам от УНГ специалист за сина ми. Той е само на 2,5 месеца, проф..Едрев работи ли с толкова малки деца? Имаме някаква упорита задна хрема и ми се ще да го погледне специалист. Засега лекарствата не действат Sad
Ако прецените, че има по-подходящ лекар за толкова малко бебе, моля споделете!
И колко струва прегледа при професора?
Благодаря ви предварително!

# 143
  • София
  • Мнения: 4 899
cutesmallcat, писала съм в темата, но пак да кажа - д-р Александър Райнов в ИСУЛ е невероятен специалист и изключително внимателен към децата. Работи в спешния УНГ-кабинет и поради тази причина не се записват часове при него, просто отиваш и си изчакваш реда. Неприятното е, че се чака много, но повярвай ми, заслужава си  Peace !
Последно бях при него през ноември; тогава работното му време беше четни - следобед, нечетни - сутрин.
Работи и със Здравната Каса, така че ако имаш направление, няма да плащаш.
Каквото и да решиш, ти пожелавам успех и дано детенцето ти бързо да се оправи  Praynig  bouquet !

# 144
  • Sofia
  • Мнения: 2 488
Kally May, благодаря ти!  Hug Ще видя как да се организирам, че се кърмим все още доста често и не знам как да го направя с чакането... newsm78 Но ще се опитам да отида при него, все пак най-важното е да ни види кадърен лекар! Благодаря още веднъж!

# 145
  • Мнения: 1 883
cutesmallcat, писала съм в темата, но пак да кажа - д-р Александър Райнов в ИСУЛ е невероятен специалист и изключително внимателен към децата. Работи в спешния УНГ-кабинет и поради тази причина не се записват часове при него, просто отиваш и си изчакваш реда. Неприятното е, че се чака много, но повярвай ми, заслужава си  Peace !
Последно бях при него през ноември; тогава работното му време беше четни - следобед, нечетни - сутрин.
Работи и със Здравната Каса, така че ако имаш направление, няма да плащаш.
Каквото и да решиш, ти пожелавам успех и дано детенцето ти бързо да се оправи  Praynig  bouquet !

Аууууу и аз бях " влюбена "в др Райнов  и редовно водех голямата дъщеря при него .....но явно не е толкова добър след като се наложи операция за поставяне на макарички и втвърдена  течност  , която се виждала с просто око , а той и с микроскопа не я вижда ...

С две ръце гласувам за специалистите от Транспортна болница

# 146
  • София
  • Мнения: 4 899
cutesmallcat, писала съм в темата, но пак да кажа - д-р Александър Райнов в ИСУЛ е невероятен специалист и изключително внимателен към децата. Работи в спешния УНГ-кабинет и поради тази причина не се записват часове при него, просто отиваш и си изчакваш реда. Неприятното е, че се чака много, но повярвай ми, заслужава си  Peace !
Последно бях при него през ноември; тогава работното му време беше четни - следобед, нечетни - сутрин.
Работи и със Здравната Каса, така че ако имаш направление, няма да плащаш.
Каквото и да решиш, ти пожелавам успех и дано детенцето ти бързо да се оправи  Praynig  bouquet !

Аууууу и аз бях " влюбена "в др Райнов  и редовно водех голямата дъщеря при него .....но явно не е толкова добър след като се наложи операция за поставяне на макарички и втвърдена  течност  , която се виждала с просто око , а той и с микроскопа не я вижда ...

С две ръце гласувам за специалистите от Транспортна болница

Всеки според опита си! Само предлагам, не налагам! Въпрос на избор на всеки един родител!
А медалът винаги има две страни, независимо за какъв въпрос става дума!
 Hug Hug Hug

# 147
  • Мнения: 1 883
Всеки според опита си! Само предлагам, не налагам! Въпрос на избор на всеки един родител!
А медалът винаги има две страни, независимо за какъв въпрос става дума!
 Hug Hug Hug

Разбира се , аз споделям моя горчив  newsm78 Peace

# 148
  • Мнения: 54
Здравето на децата ни е най-важно, затова по правило човек се съветва с поне двама специалисти!! Всеки може да сгреши -затова веднага второ мнение!   А съм също с две ръце за спецовете в Транспортна ! До колкото знам приема и малки бебета, а до приема чистете носа постоянно със Стеримар!

# 149
  • Мнения: 212
Давам своя глас за Д-р Боримир Фурнаджиев!
За мен няма по-добър УНГ специалист и човек от него!
Нас ни е приемал след 19 часа и в събота и на 02.01 тази година. Никога не ми е отказал консултация по телефона (винаги си вдига телефона и дава необходимите насоки, не те вика в кабинета излишно да ти губи времето и да ти вземе пари за някоя глупост). Ако се притесняваш независимо дали случая е спешен или не веднага те приема. Независимо от това дали е късно или е празник.
Сайта е същия както е написано по-горе - www.furnajiev.com

Общи условия

Активация на акаунт