Уши, нос, гърло - гр. София

  • 677 573
  • 792
  •   1
Отговори
# 45
Много благодаря! Дано да намеря аптека в нашия град, която да ми ги направи. Хвърлям старите Simple Smile

# 46
  • Мнения: 1 756
Д-р Меджидиев
Окръжна болноица
Много добър внимателен и работи със здравната каса Peace

# 47
Някой може ли да ми даде телефона на УНГ в Транспортна болница или на регистратурата в Транспортна болница...моля Ви??!!!!!!

# 48
  • Мнения: 1 756
Някой може ли да ми даде телефона на УНГ в Транспортна болница или на регистратурата в Транспортна болница...моля Ви??!!!!!!
144

# 49
Освен това '144' няма ли някакъв номер на телефонна централа на Транспортна болница, защото това 144 е вътрешен телефон, който не можеш да набереш директно и да се свържеш с УНГ транспортна болница... не знам, аз вече луднах, от началото на седмицата звъня на толкова много номера, които уж са на Траспортна болница, а никой не вдига на тях...направо се отчаях, а ми трябва час по скоро да се свържа и да успея да запиша час за преглед на дъщеря ми при професор Едрев. Някой знае ли , дали той има частен кабинет? Можете ли да ми дадете някакъв телефон или координати, ако има частен кабинет. Моля ви! 

# 50
А ако това 144, което си ми дала е на 'Услуги', няма смисъл да звъня отново, защото от понеделник звъня на телефоните, които ми дадоха точно от Услуги и точно на тези телефони никой не ми вдига вече 3-ти ден Sad

# 51
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
ами чичко Гугъл, бре Melanni ... толкоз е простичко...

http://www.medguide-bg.com/bolnici/nmtb/index.html

# 52
  • София
  • Мнения: 4 899
д-р Райнов от ИСУЛ   Hug Heart Eyes

# 53
Въпреки, че има клинична пътека за премахване на сливици, някои искат и 300лв. за операцията.Защо притискат така хората? #Crazy

# 54
а д-р Улевинов няма ли частен кабинет- знае ли някой?

# 55
Някой може ли да ми каже отзиви за д-р Първанова от 5 градска болница?

# 56
  • Мнения: 1 883
а д-р Улевинов няма ли частен кабинет- знае ли някой?
Май няма , но за всеки случай му знънни да го попиташ

# 57
Някой знае ли координатите на доктор Георгиев, който преди години работеше в ИСУЛ и беше най-добрият специалист - УНГ? Можете ли да ми дадете някакъв телефон или, ако има частен кабинет, да напишете адреса. Моля ви! ! ! !

# 58
  • софия
  • Мнения: 432
Някой може ли да ми каже отзиви за д-р Първанова от 5 градска болница?
аз съм с много добри впечатления от нея

# 59
Търся координатите на професор Георгиев - специалист УНГ. Моля ви! Помогнете!

Общи условия

Активация на акаунт