Уши, нос, гърло - гр. София

  • 677 950
  • 792
  •   3
Отговори
# 60
Аз също се нуждая от координатите на професор Георгиев, моля. Спешно!!!

# 61
ул.Граф игнатиев.Като се тръгне от Раковска в ляво-метална  гаражна врата .Има звънец.Тел.9819520.Днес го търсих,но никой не отговаря

# 62
Търсих професор Георгиев на този телефон, но ми отговориха, че не е на този телефон отдавна. Някой друг знае ли друг телефон.

# 63
  • Мнения: 186
zdraveite.niakoi moje li da mi kaje mnenie za dr.Kamel ot ISUL .Toi e UNG.ve4e ne znam pri kogo da si zaveda deteto. #Crazy
 #Crazy

# 64
  • София
  • Мнения: 4 899
Заведи го при д-р Александър Райнов, пак в ИСУЛ, на първия етаж, коридора в ляво, мисля че беше последния кабинет пак от ляво.
Това е невероятен УНГ-специалист и изключително внимателен към дечица  Peace !

# 65
  • Мнения: 2 211
Знаете ли дали д-р Кънчева работи все още в ИСУЛ, защото не я виждам да фигурира на сайта на болницата?

# 66
  • Мнения: 1 561
zdraveite.niakoi moje li da mi kaje mnenie za dr.Kamel ot ISUL .Toi e UNG.ve4e ne znam pri kogo da si zaveda deteto. #Crazy
 #Crazy

ИМАХ УДОВОЛСТОВИЕТО ДА  СЕ ЗАПОЗНАЕМ, МНОГО ДОБРО ВПЕЧАТЛЕНИЕ ЗАСЕГА.
ДЕТЕТО БЕШЕ С БОЛКИ В УХОТО, ОТИДОХМЕ ПРИ ЕДИН И ТОЙ КАЗА, ЧЕ ТРЯБВАЛО ДА СЕ ПЕРФОРИРА И Т.Н
Д-рКамел я погледна, много беше мил с нея, и даде само капки, без антибиотици и опроверга колегата си.

Аз съм за и бих ходила отново при него.

# 67
Д-р Катя Кирова УНГ-специалист, МБАЛ Св.Анна София,
което ще рече окръжна болница. и частен кабинет ул. Позитано 10 на четни дати 15-19ч.
Стахотен специалист , както за деца така и за възрастни, има страхотен подход и най-важното е че винаги знае какво прави.
Горещо я препоръчвам.

Нейни координати маже ли да даде някой?
Благодаря


д-р Катя Кирова
Окръжна болница - каб. 134
тел. 975-90-00
регистратура 975-9141
Не съм много сигурна в тези телефони, най-добре на мобилния 0887469132
Горещо я препоръчвам. Работи със  Здравната каса.

# 68
Д-р Катя Кирова УНГ-специалист, МБАЛ Св.Анна София,
което ще рече окръжна болница. и частен кабинет ул. Позитано 10 на четни дати 15-19ч.
Стахотен специалист , както за деца така и за възрастни, има страхотен подход и най-важното е че винаги знае какво прави.
Горещо я препоръчвам.

Нейни координати маже ли да даде някой?
Благодаря


д-р Катя Кирова
Окръжна болница - каб. 134
тел. 975-90-00
регистратура 975-9141
Не съм много сигурна в тези телефони, най-добре на мобилния 0887469132
Горещо я препоръчвам. Работи със  Здравната каса.

Забравих да кажа адреса в частния кабинет
ул. Позитано 10 - за д Съдебната палата
тел. 980-33-82
на четни дати от 15 до 19 часа

# 69
  • Мнения: 233
Oт Д-р Улевинов сме много доволни.Препоръчвам го и на вас.

# 70
  • Мнения: 186
Oт Д-р Улевинов сме много доволни.Препоръчвам го и на вас.
Ходихме 2-3 пъти при него.Първия път ни оправи с "неговите" капки.Следващите-никакъв ефект.Забелязах,че той предписва почти едно и също на всички,както и на нас.Всеки път едно и също.Баща му е много добър унг,но той май не.

# 71
  • София
  • Мнения: 2 161
Някой  има ли впечатления за : Доц. Цоло Цолов - ИСУЛ ?

# 72
И аз съм в подкрепа на др Улевинов- невероятен човек и специалист- в клиниката по белодробни болести на МА е на 1 ет в дясно.

# 73
i moeto dete e s ugolemena treta sliviza i v bolniza Tokuda mi kazaha da se operira,tui kato mnogo 4esto boleduva!!!az re6ih da se dopitam do o6te edno mnenie i zavedoh deteto pri d-r Kirova v bolniza "SVETA ANNA"- biv6ata okrujna.mnogo e vnimatelna i sam stra6no dovolna ot neq kato spezialist.PREPORU4VAM Q!!!

# 74
Координатите на проф. Георгиев УНГ са : в медицински център "зелена къща" понеделник и петък от 14-16 ч. тел. 8510099, а през останалото време в Първа градска болница в консултативната поликлиника- 8059325 и 8059266

Общи условия

Активация на акаунт