Уши, нос, гърло - гр. София

  • 677 978
  • 792
  •   3
Отговори
# 765
  • Варна
  • Мнения: 1 530
Имам записан час за 19.03, ще потвърдя тогава. Когато си записвах , попитах и така ми казаха.
Самоцитирам се, за да потвърдя вдигната е таксата за преглед на 55 лв.. За съжаление д-р р Кюлев не намери проблем при мен свързан с УНГ. Търсенето на причината за болката в ухото ми продължава, защото явно идва от другаде.

Проблем с някой зъб или по-точно нерв на зъб... ? Това е само идея евентуално къде да се търси проблем...

Успех!

# 766
  • София
  • Мнения: 2 232
Имам записан час за 19.03, ще потвърдя тогава. Когато си записвах , попитах и така ми казаха.
Самоцитирам се, за да потвърдя вдигната е таксата за преглед на 55 лв.. За съжаление д-р р Кюлев не намери проблем при мен свързан с УНГ. Търсенето на причината за болката в ухото ми продължава, защото явно идва от другаде.

Проблем с някой зъб или по-точно нерв на зъб... ? Това е само идея евентуално къде да се търси проблем...

Успех!

И аз съм за снимка на зъби от страната на болящото ухо. Аз имах проблем с главоболия, който се доказа, че го дава мъдрец (горен).

# 767
  • Мнения: 13 549
Имам записан час за 19.03, ще потвърдя тогава. Когато си записвах , попитах и така ми казаха.
Самоцитирам се, за да потвърдя вдигната е таксата за преглед на 55 лв.. За съжаление д-р р Кюлев не намери проблем при мен свързан с УНГ. Търсенето на причината за болката в ухото ми продължава, защото явно идва от другаде.

Проблем с някой зъб или по-точно нерв на зъб... ? Това е само идея евентуално къде да се търси проблем...

Успех!
Благодаря ти и аз за това си помислих. В този период провеждах релечение на зъб, но не съм имала никаква болка, даже тези дни го подготвят за коронка. Няма болка, вече е пломбиран, но ще говоря утре със зъболекарката ми по този въпрос. Д-р Кюлев предполага притиснат нерв от шипове на шийни прешлени и това ще разследвам, защото имам шипове.

# 768
  • София
  • Мнения: 2 232
Много моля за актуални координати и приемно време на др. Катя Кирова (мц Лора), както и на мнения за нея.

# 769
  • Мнения: 547
Ако е същата която е шеф в окръжна сега на унг отделението,не ходи при нея в никакъв случай.

# 770
  • София
  • Мнения: 2 232
Ако е същата която е шеф в окръжна сега на унг отделението,не ходи при нея в никакъв случай.

Аз успях да намеря телефон. Звъннах. Но беше толкова тросната и неприятна, че само това ме отказа. Може да е добър специалист, но вече такива експерименти не си правя.

# 771
  • Мнения: 88
Ако е същата която е шеф в окръжна сега на унг отделението,не ходи при нея в никакъв случай.
Заки, моля те да споделиш защо не препоръчваш др. Кирова? Аз водих сина си при нея, защото не чува, и сега опитваме с нейното лечение. Отношението към децата е супер според мен, но дали ще има резултат ще видим.

# 772
  • Мнения: 12
Здравейте, дъщеря ми (3г) страда много често от възпаление на ушите (буквално през седмица). Моля да ми споделите име и контакти на лекар - чувала съм за ИСУЛ, но не съм сигурна към кого е най-добре да се насоча.

# 773
  • Мнения: 412
Здравейте! Търся мнения за проф. Кабакчиев. Препоръчаха ми го за преглед на дете с често повтарящи се гнойни ангини.

# 774
  • София
  • Мнения: 8 131
Ние пък цялото семейство сме пациенти на д-р Кирова и сме изключително доволни. Преди време реши и дългогодишен проблем на мъжа ми. Вече се записва час през Супердок. Винаги е била много мила с децата.

# 775
  • Мнения: 30
Здравейте. Може ли някой да препоръча добър специалист отоневролог? Става въпрос за тинитус (шум в ухото). В нета намерих Петър Кукушев, Тодор Широв и Боримир Фурнаджиев. Кукушев джипито ми каза, че бил известен. За Фурнаджиев чета много противоречиви мнения. Някой да има впечатления от тях или да познава друг добър специалист?

# 776
  • Мнения: 731
С майка ми ходихме при д-р Марио Антонов и останахме с добри впечатления. Тя си загуби обонянието преди година, но се оказа, че няма как да го възвърне за съжаление. Все пак той й обърна внимание и направи необходимите изследвания, обясни ни на какво се дължи. Иначе тогава исках да запиша час при д-р Димитръ Чапкънов, но нямаше свободни: http://www.bgmedicine.info/lekariv.php?key=561

# 777
  • Мнения: 10
Здравейте!

Развитието по моя въпрос е, че правих изследвания на щитовидна жлеза и хормони (защото напоследък имах малко странен цикъл) и се оказа, че съм в средата на всички норми... Скоро ще ходя и при втори УНГ. Ще пиша.

Здравейте! Не можах да си възстановя стария профил.
Да кажа как протекоха нещата при мен. След посещение на още един УНГ ми казаха, че нямам фарингит.
Невролог ми предписа Амитриптилин в малки дози -  първите 5 дни по половинка, после по цяло, вечер преди лягане. Първите дни се чувствах доста сънена и разбита сутрин от хапчето, но после попривикнах.
Пих го месеци наред и положението се подобри - пак имах кризи, но много по-рядко. По-често беше леко дразнене, с което свикнах, когато осъзнах, че никой не знае точно какво ми е. Последните година, година и половина съм доста по-добре, имам цели седмици и месеци без да ми дразни, вече отдавна не пия амитриптилин. Случва се, макар и много рядко, за няколко часа да ми е много зле, чак ми се повръща. Но все пак имам доста дълги периоди без проблеми, което си е победа Simple Smile) Нямам сили повече да се влача по лекари, надявам се с времето съвсем да отшуми. Чух и за друг идентичен случай, моя близка е била като млада няколко години с подобно усещане в гърлото и после изчезнало от самосебе си. Благодарности на д-р Елка Мишева, която ми изписа Амитриптилина и ме спаси от ужаса.

# 778
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 837
Иначе тогава исках да запиша час при д-р Димитър Чапкънов, но нямаше свободни: http://www.bgmedicine.info/lekariv.php?key=561
Приема без часове, но с чакане в МЦ на "Пирогов" според смените си. Работи със ЗК. Дава напраления за изследвания или други специалисти. На частно приема МЦ "Пантелеймон". В начаолото ми допадна, после - НЕ. Като не можа да помогне ме пусна по пързалката.

# 779
  • Мнения: 13
Някой, може ли да препоръча добър детски унг? Синът ми е на 1 г и всеки месец е хремав и на капки. Ходихме при Попов и в Исул отдават го на зъбите,  но рова продължава повече от 6 м все му е запушено нослето. Живо мъчение Sad

Общи условия

Активация на акаунт