LaRedoute.fr - 136 - Всичко за поръчката!

  • 41 727
  • 739
  •   1
Отговори
# 690
   Здравейте момичета, имам една молба:
имам розовата раника  Найк и чантичките Дора, една съседка иска да ги купи ,а незнам каква цена да искам.
   моля да ме  посъветвате. благодаря  предварително.
  

погледни в продавалника  Peace #Crazy Joy
                                                                                                                                                                                            Потърсих, но не намерих

# 691
    Здравейте момичета, имам една молба:
имам розовата раника  Найк и чантичките Дора, една съседка иска да ги купи ,а незнам каква цена да искам.
   моля да ме  посъветвате. благодаря  предварително.
   

заеш ли колко момичета "стрелят" за розовото найкче в темата за размяна? Mr. Green

# 692
    Здравейте момичета, имам една молба:
имам розовата раника  Найк и чантичките Дора, една съседка иска да ги купи ,а незнам каква цена да искам.
   моля да ме  посъветвате. благодаря  предварително.
   

заеш ли колко момичета "стрелят" за розовото найкче в темата за размяна? Mr. Green
                                                                                                                                                                                        Съжалвам,обещала съм ги и ме чакат

# 693
Благодаря zori8  bouquet
Тези размери бяха дадени от "гост" и за съжаление не можах да попитам на ЛС за подробностите,интересуваха ме и дължината на ръкавите и цвета-каки дали е по скоро кафяво,както ми изглежда на снимката newsm78
Ръкава е 35 см., а нашето е син цвят, така че немога да кажа нищо за цвета каки. Якето според мен си е дебело и става за нашите студени зими, ние нямаме по-дебело яке от това. Ръкавите са като двойни по-точно има плетено ластиче, което да спира студа. Peace

# 694
    Здравейте момичета, имам една молба:
имам розовата раника  Найк и чантичките Дора, една съседка иска да ги купи ,а незнам каква цена да искам.
   моля да ме  посъветвате. благодаря  предварително.
   

заеш ли колко момичета "стрелят" за розовото найкче в темата за размяна? Mr. Green
                                                                                                                                                                                         Съжалвам,обещала съм ги и ме чакат
някой беше давал линк за розовото найкче в БГ сайт - ако не ме лъже паметта цената беше към 80-90лв. #Crazy

# 695
# 696
  • Мнения: 305
9.99  лири е в спортдирект, без доставката естествено

# 697
Mr. Green значи съм "видяла" цената в евро Laughing
пак си е скъпичка Money

# 698
  • В реалността
  • Мнения: 214
Малко спам, ама да кажа за вакуумиращите пликове - и аз по едно време търсех в Редута, но в крайна сметка се оказа, че могат да се намерят и тук и то доста по-изгодно като цена. Почти всички са китайски, но пак има разлика от китайски до китайски май. Първите ми пликове бяха от ибей и не се оказаха много добри, защото изпускат с течение на времето. Другите ми два вида са от Кауфланд и от Метро - ами не са мръднали пакетите, откакто съм ги вакуумирала преди 4 месеца. Та според мен няма смисъл да се търсят в Редута при това положение  Peace

Благодаря ти много за спама Laughing
Понеже не намерих в Шумен /не се и учудих де/ си мислех да поръчам да ми вземат от Варна. Явно в крайна сметка така и ще направя Peace  bouquet

# 699
  • Мнения: 0
Получих тази тениска размер L : http://www.laredoute.fr/vente-t-shirt-manches-longues.aspx?produ … &numberpage=1 , но е много голяма на мъжа ми, ето и размери: дължина от рамото – 74 см, ширина под мишниците- 59 см, дължина от мишницата – 49 см, дължина на ръкава от рамото – 70 см, дължина на ръкава от мишниците – 57 см. Ще я продавам, ако някой се интересува - на лични.

# 700
  • Мнения: 685
Момичета, тази рокля има ли я някой.
В отзивите за нея пише доста противоречиви неща. Едни казват, че е уголемена, други, че е точна като размер.
Аз съм между 36 и 38 номер и съм малко объркана  Crazy
red shoe, като притежател на 42/44 мога да кажа, че ми става идеално, а и блузки с размер 46/48 съм вземала, които също ми стават макар и лека свободни, тъй че щом си 36 вземай си точния номер Wink
Ако ти върши работа тоз огромен размер, може да му взема мерки  Laughing

# 701
  • Мнения: 796
Благодаря zori8  bouquet
Тези размери бяха дадени от "гост" и за съжаление не можах да попитам на ЛС за подробностите,интересуваха ме и дължината на ръкавите и цвета-каки дали е по скоро кафяво,както ми изглежда на снимката newsm78
Ръкава е 35 см., а нашето е син цвят, така че немога да кажа нищо за цвета каки. Якето според мен си е дебело и става за нашите студени зими, ние нямаме по-дебело яке от това. Ръкавите са като двойни по-точно има плетено ластиче, което да спира студа. Peace
Благодаря ти B.D,а синьото като на снимката  в сайта ли е? Hug

# 702
  • Мнения: 145
   Здравейте момичета, имам една молба:
имам розовата раника  Найк и чантичките Дора, една съседка иска да ги купи ,а незнам каква цена да искам.
   моля да ме  посъветвате. благодаря  предварително.
  
Повечето нещ който са от ЛаРедут и са като подарък, варират на цени от 9 до 12 лв.
Сама прецени, колко близка ти е съседката и колко искаш да я прецакаш   hahaha

# 703
  • Мнения: 4 202
Момичета, тази рокля има ли я някой.
В отзивите за нея пише доста противоречиви неща. Едни казват, че е уголемена, други, че е точна като размер.
Аз съм между 36 и 38 номер и съм малко объркана  Crazy
red shoe, като притежател на 42/44 мога да кажа, че ми става идеално, а и блузки с размер 46/48 съм вземала, които също ми стават макар и лека свободни, тъй че щом си 36 вземай си точния номер Wink
Ако ти върши работа тоз огромен размер, може да му взема мерки  Laughing

Благодаря за съвета!
А хубава ли е?
В отзивите една мацка я сравнява с нощница   Mr. Green

# 704
Благодаря zori8  bouquet
Тези размери бяха дадени от "гост" и за съжаление не можах да попитам на ЛС за подробностите,интересуваха ме и дължината на ръкавите и цвета-каки дали е по скоро кафяво,както ми изглежда на снимката newsm78
Ръкава е 35 см., а нашето е син цвят, така че немога да кажа нищо за цвета каки. Якето според мен си е дебело и става за нашите студени зими, ние нямаме по-дебело яке от това. Ръкавите са като двойни по-точно има плетено ластиче, което да спира студа. Peace
Благодаря ти B.D,а синьото като на снимката  в сайта ли е? Hug


На мене ми се струва една идея по-тъмно, но е много симпатично за момче.

Общи условия

Активация на акаунт